Zavrieť

Porady

Čo môžem urobiť aktuálne pre zdravie

ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Tak ma napadlo, že by som otvorila novú tému, kde by sme si mohli navzájom odovzdávať skúsenosti na báze alternatívnej a preventívnej starostlivosti o zdravie.
Osvedčené bylinné extrakty, obklady a pod. Každý si tu môže nájsť niečo, čo môže pre seba urobiť.
Ako prvé ponúkam: čistiaca jarná kúra Medvedím cesnakom.
Naposledy upravil ubka : 11.02.11 at 21:53
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Dajú sa kúpiť aj nestriekané.
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Komu neprekážajú minerálne oleje, nemusí si kupovať kvalitnú a nezávadnú pre zdravie kozmetiku a natierať sa motorovým olejom.
Sme síce tu, ale ako sa zvýšila chorobnosť ľudí, alergie, ekzémy a pod.? Čo má ešte ľudský organizmus zvládnuť? Strava, vzduch, kozmetika, všadeprítomná chémia a hluk. Čo sa nedá zjesť, vypiť, nepoužije sa predsa na pokožku.
1 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Hit dneška, trstinový cukor obsahuje plesne. Buď kupovať v bio kvalite, alebo si zistiť zn., ktorá je bezpečná.
0 2
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Lou, u nás sa hovorí: ty vieš figu, čo je dobré
0 1
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Už som robila sirup z ríbezlí aj vylúhovaním čistou citrónovou šťavou, ale je to lepšie, ak miešam s kyselinou citrónovou, dávam tak pol na pol, aby mi to rýchlo neskvasilo.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

korela
Dajú sa kúpiť aj nestriekané.
korela
Dajú sa kúpiť aj nestriekané.
Áno, dajú sa kúpiť citróny aj nestriekané, ak by táto informácia v dnešnej dobe niekoho ešte obišla.
0 1
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
kukučka
Lou, u nás sa hovorí: ty vieš figu, čo je dobré
Ja viem, čo je dobré, a ty? Nemienim kôli tvojmu rumu prísť o vodíčák.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
korela
korela
Dajú sa kúpiť aj nestriekané.
korela
Dajú sa kúpiť aj nestriekané.
Áno, dajú sa kúpiť citróny aj nestriekané, ak by táto informácia v dnešnej dobe niekoho ešte obišla.
Ta u nas ne. U nás sme radi, že sú vôbec nejaké citróny a aj to nie vždy. Citrodeko máme. Trpíš samomluvou, či to ozvena? Len kľud.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Robí mi to myš asi zasa. Ak niekto potrebuje niečo špeciálne, všetko sa dá objednať až do domu.
0 1
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

korela
Robí mi to myš asi zasa. Ak niekto potrebuje niečo špeciálne, všetko sa dá objednať až do domu.
Jéj aj u nás som našla leták v bráne. Ponúkajú Pizu asi 20 druhov s dovozom. Žeby som si pre tú srandu objednala? Veď ani neviem, čo je to.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

babka - ježibabka
korela
Robí mi to myš asi zasa. Ak niekto potrebuje niečo špeciálne, všetko sa dá objednať až do domu.
Jéj aj u nás som našla leták v bráne. Ponúkajú Pizu asi 20 druhov s dovozom. Žeby som si pre tú srandu objednala? Veď ani neviem, čo je to.
Ak si fakt ešte nejedla, tak vyskúšaj. Skúšaj všetko kým žiješ, potom sa už nebude dať. :-)
Ak môžem odporučiť, nevyberaj si také, kde je saláma, klobáska a pod. ale skôr normálne prísady. Ale môže sa stať, že nebudeš i tak spokojná. Ale vyskytnú sa i dobré pizzérie. Uvidíš a začneš si doma piecť.
2 1
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
korela
Robí mi to myš asi zasa. Ak niekto potrebuje niečo špeciálne, všetko sa dá objednať až do domu.
neda, ani taky koks
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nám vždy vyhodili celú fúru na zimu.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

V podstate ide o zdravie.
https://dennikn.sk/215440/zajacik-kt...minut/?ref=tit
Zajačik, ktorý chce zaspať, sa stal bestsellerom, deti uspí za pár minút
0 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bettylou
korela
Robí mi to myš asi zasa. Ak niekto potrebuje niečo špeciálne, všetko sa dá objednať až do domu.
neda, ani taky koks
korela
Nám vždy vyhodili celú fúru na zimu.
.
1 1
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

korela
babka - ježibabka
korela
Robí mi to myš asi zasa. Ak niekto potrebuje niečo špeciálne, všetko sa dá objednať až do domu.
Jéj aj u nás som našla leták v bráne. Ponúkajú Pizu asi 20 druhov s dovozom. Žeby som si pre tú srandu objednala? Veď ani neviem, čo je to.
Ak si fakt ešte nejedla, tak vyskúšaj. Skúšaj všetko kým žiješ, potom sa už nebude dať. :-)
Ak môžem odporučiť, nevyberaj si také, kde je saláma, klobáska a pod. ale skôr normálne prísady. Ale môže sa stať, že nebudeš i tak spokojná. Ale vyskytnú sa i dobré pizzérie. Uvidíš a začneš si doma piecť.
Toto ponúkajú z inej dediny. U nás síce pizéria je, ale som tam ešte nebola. A na dedine si tam teraz duplu nepôjdem sadnúť. To by vypadalo tak, že som iba čakala na to, aby muž otrčil kopytá a ja sa idem flákať. Neber to v zlom, ale na dedine je to proste tak. Kupuje sa to, čo obchod ponúka. Nemáš na výber.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pre mňa pica naj...úplne jednoduchá....minimum kombinácii....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
pre mňa pica naj...úplne jednoduchá....minimum kombinácii....
Taká je najlepšia
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač
lujza.j
pre mňa pica naj...úplne jednoduchá....minimum kombinácii....
Taká je najlepšia
juroó dobre vieš...že hovorím o jedle...lebo u nas doma "ideme na picku"-píš ako počuješ
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
buchač
lujza.j
pre mňa pica naj...úplne jednoduchá....minimum kombinácii....
Taká je najlepšia
juroó dobre vieš...že hovorím o jedle...lebo u nas doma "ideme na picku"-píš ako počuješ
Šak aj ja o jedle ...

Ale taká fasácka "Gazdovská pizza" nemá chybu..
Cesto, na to trochu pretlaku, šmaríš slaninku Adidas, salámku, klobásku, feferóny, posypeš syrom, vyklopíš vajíčko....a hajde do pece.
Nema problema, nema chybu, nema hlad...

Ale hentú si dávam len u jedného šraca...overený je...a v mrazáku mám aj cesto, ktoré on robil. Takže otázka ..."žeby bola dnes pizza ?"....malá je na prázdninách - by si určite dala tiež...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať