Zavrieť

Porady

Kosačka z Mountfieldu

Dobrý deň,chcela by som vás poprosiť ,či máte skúsenosti s kosačkami s pohonom od tohto predajcu .Stále počúvame lákavé reklamy, že pridajú teraz aktuálne , napr. notebook. A keďže potrebujeme práve aj kosačku aj notebook, rozmýšľame o tejto kúpe . Od akej ceny kosačky dávajú aj notebook ? A aký typ notebooku to je ? Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Samir je offline (nepripojený) Samir

    Samir
    buchač Pozri príspevok
    Povedzme niečo ako tá lúka v popredí ...
    Ja mám samochodnú kosačku Toro 55cm ADS so systémom recycler v Mountfielde a som s ňou zatiaľ spokojný, chyba však nastala inde. Kosím ňou podobnú, cca 25 árovú lúku. Kosačka to zatiaľ zvláda 4 rok, ale nie je určená do podobného terénu. Škoda, že mi nemal kto poradiť , druhý krát by som vybral skôr bubnovú kosačku, ktorá je vhodná na vyššie trávy a lúky.
    ...samochodný chod je super vec, v horšom teréne je nepostrádateľný, kosačka má dobrý výkon, lúku pokosím zhruba na 1,5 obsahu nádrže. Pri väčšom pozemku a vyššej tráve je zberný kôš nepoužiteľný, zaplní sa už pri niekoľkých krokoch, vtedy treba použiť bočné vyhadzovanie trávy, ktoré sa však pri vyššej tráve stále upcháva. Asi sa začnem učiť kosiť kosou

    ubka je offline (nepripojený) ubka

    ubka
    Včera som bola v Monfielde a pozerala som ten NB, je to malé -nič!
    Výbehový typ, moc sa síce PC nerozumiem, ale vôbec ma to neoslovilo. V podstate je to podmienené cenou, ale je možné kúpiť si tovar bez NB a cena je nižšia. Osobne mám dobrú skúsenosť s kosačkou z tohto obchodu, Torro, mulčovacia s Brigg motorom a bezúdržbovo, čo isto nie je na chválu, slúži už 7-my rok! Kosíme cca 20 arov trávnika.
    Určite by som kupovala v Mounfielde znovu, najmä po skúsenosti spred mesiaca, vytočila som 100% zľavu na záhradné čerpadlo.

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    otec ma rotacnu kosacku z mountfieldu a je velmi spokojny. tiez som s nou kosila... ale fakt sa v tom nevyznam, ani aky typ kosacky to je, ani kolko stala. netusim nic..

    a ten notebook je na stranke uvedene ze k vybranym vyrobkom alebo od ceny 495 eur.

    spominam si na slogan z reklamy: " notebook davaju tusim ku vsetkemu"... z toho mi vyplyva ze tam nenajdes skoro nic lacnejsie nez 495 eur
    Naposledy upravil zk24 : 24.04.10 at 20:48 Dôvod: gramaticky preklep

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Mountfield ma ceny najvyssie na trhu. A s tou 7 rocnou zarukou to celkom nie je pravda, pretoze ak prides nieco reklamovat, povedia, ze je to prirodzenym opotrebovanim alebo neodbornym zaobchadzanim. Co sa tyka pocitaca, pocula som, ze program v nom funguje pol roka, potom si musis kupit licenciu.

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Náradie vrátane kosačiek je z moutfieldu v nadštandardnej kvalite (je tomu prispôsobená aj cena).Notebok si radšej kúpte zvlášť.Ak je niečo zadara tak to bude výbehový šuvix s mizernými parametrami.Načo je taký brak neviem.Aj v tej reklame čo beží je jeden zákazník ktorý má evidente vyzerať ,ako ideálny ficovolič.

    Luky89 je offline (nepripojený) Luky89

    Luky89
    V Mountfielde majú pekné vysoké ceny. Vždy keď chceš kúpiť niečo drahšie choď rovno k importérovy alebo do firemnej predajne a vždy je tam nižšia cena ako v takýchto obchodoch a ešte zjednáš aj zľavu.

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    Rozmýšlam tiež nad novou - moja má už pomaly 25 rokov - ale ešte služi!
    Dizajnovo sa mi páčia elektrické kosačky Gardena, napr. 36 E, ale tiež sú v tej vyššej (vysokej) cenovej hladine. Má niekto s praktické skúsenosti?

    zamestnankyna je offline (nepripojený) zamestnankyna

    zamestnankyna
    buchač Pozri príspevok
    Skôr otázka ...

    Na aký povrch to chceš používať ?
    ...ak anglický trávnik , tak v pohode ...
    ...na nejaké horšie nerovnosti asi ťažko uplatnenie nájde ..
    Čo znamená "horšie nerovnosti"?

    petrako je offline (nepripojený) petrako

    petrako
    Suhlasim s vyssie uvedeným, tiez mam 3 rocnu kosacku a nechcu mi uznat opravu...takze 7 rocna zaruka je naprd alen marketingový tah. A to uz je stvrtý krat v oprave...vzdy sa pokazi nieco iné. Nikdy viac Mountfield!!!!

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    zamestnankyna Pozri príspevok
    Rozmýšľam nad kúpou tejto kosačky. Prosím o nejaké názory a pripomienky.
    Skôr otázka ...

    Na aký povrch to chceš používať ?
    ...ak anglický trávnik , tak v pohode ...
    ...na nejaké horšie nerovnosti asi ťažko uplatnenie nájde ..

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    zamestnankyna Pozri príspevok
    Čo znamená "horšie nerovnosti"?
    Povedzme niečo ako tá lúka v popredí ...


    http://obrazky.4ever.sk/obrazky/najn...dedina-8333684
    deane7 Pekné prostredie. http://www.filmy-ke-shlednuti.net/dum-pod-skalou-1958/

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    petrako Pozri príspevok
    Suhlasim s vyssie uvedeným, tiez mam 3 rocnu kosacku a nechcu mi uznat opravu...takze 7 rocna zaruka je naprd alen marketingový tah. A to uz je stvrtý krat v oprave...vzdy sa pokazi nieco iné. Nikdy viac Mountfield!!!!
    ....len tak , mimochodom ....

    Záruka ( tá 7 - ročná ) platí iba vtedy , ak sa dodržujú všetky pravidelné prehliadky ...
    Záruka zo zákona je niečo iné ....

    Inak smola .........

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.