Zavrieť

Porady

Moje skúsenosti s e-shopom

No ja tiez mam taky problem. Rozbehol som e-shop a zaciatkom roka som to stopol z casoveho dovodu. Dostal som sa do pozicie nakupcu, skladnika, balica a vsetkych veci okolo toho, co nieje moc moja parketa. Ano kazdy povie niekoho si najat, ale niesom v tej faze aby som to tak urobil. Takze shop stoji, akurat je na kazdej strane velkym napisane ze sa objednavky uz nevybavuju. Ostalo to zive z dovodu aby to nevypadlo z vyhladavacov, ked sa k tomu mozno vratim s nejakou posilou. Pisem to preto, ze aj ked je tam velke upozornenie, aj tak chodia objednavky a potom mi chodia e-maili a telefonaty ze preco to nieje dorucene.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    stefoss je offline (nepripojený) stefoss

    stefoss
    Podnikanie cez e-shop je úžasna vec, hlavne keď si napojený na firmu - dodávateľa ktorá robí všetko za Teba. Ty sa staráš iba o obraty a svoj zisk, si pri tom úplne nezávislý a slobodný. Všetko ostatné robí za Teba dodávateľská spoločnosť, niekedy nevidíš ani tovar, ktorý si predal..
    Podnikať cez e-shop bez takejto podpory dodávateľa, je veľmi časovo náročné a komplikované. V tom máš pravdu..

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    jozefm30 Pozri príspevok
    No ja tiez mam taky problem. Rozbehol som e-shop a zaciatkom roka som to stopol z casoveho dovodu. Dostal som sa do pozicie nakupcu, skladnika, balica a vsetkych veci okolo toho, co nieje moc moja parketa. Ano kazdy povie niekoho si najat, ale niesom v tej faze aby som to tak urobil. Takze shop stoji, akurat je na kazdej strane velkym napisane ze sa objednavky uz nevybavuju. Ostalo to zive z dovodu aby to nevypadlo z vyhladavacov, ked sa k tomu mozno vratim s nejakou posilou. Pisem to preto, ze aj ked je tam velke upozornenie, aj tak chodia objednavky a potom mi chodia e-maili a telefonaty ze preco to nieje dorucene.
    A čo si čakal ? Otvoríš si eshop a budeš bohatý bez práce ? Otvorením shopu práca len začíná. Jaaaaj milujem takýchto ľudí...

    jozefm30 je offline (nepripojený) jozefm30

    jozefm30
    Dantess Pozri príspevok
    A čo si čakal ? Otvoríš si eshop a budeš bohatý bez práce ? Otvorením shopu práca len začíná. Jaaaaj milujem takýchto ľudí...
    Absolutne som necakala ze za par mesiacov budem kupovat Bentley. Vyskytol sa iny projekt a tento som uz nestihal. /cas vs. zisk/ Kedze som sa popalil na ludoch, ktorych som zatiahol do projektu, ci uz ako spolocnikov alebo ako zamestnancov, tak som to radsej !!docasne!! stopol. Nic viac.

    agi23476 je offline (nepripojený) agi23476

    agi23476
    Onedlho by som chcela rozbehnut svoj e-shop a rada by som vedela niečo bližšie ako to funguje s tým napojením na firmu ďakujem za odpoveď.

    Moje skúsenosti s e-shopom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.