Zavrieť

Porady

Dodávanie športových potrieb amatérskym klubom

Dobrý deň

Chcel by som sa Vás tuna opýtať na Váš názor. Poviem Vám hned o čo v podstate ide. Kamarát, futbalista mi nedávno povedal že v ich klube, ktorý hraje nižšiu súťaž to funguje tak že ak nejaký futbalista potrebuje nejaké kopačky, kúpi si ich sám a klub mu ich preplatí.Ja sa pýtam ,je toto efektívne riešenie?? Vlastním e-shop so značkovými a športovými vecami značiek Adidas, Reebok, Puma, Nike atd a garantoval by som im nižšiu cenu, množstevné zľavy...Náš výber produktov zahrňuje aj bohatú ponuku kopačiek a lôpt, či už replík alebo aj pravých profesionálnych. Takisto je to aj s kopačkami. Získali sme skvelé ceny po dlhých rokovaniach s veľkoskladmi po Európe. Chcel by som sa Vás opýtať , je možné priamo sa dohodnúť s nejakým klubom na nejakom pravidelnom odbere? Nejde len o lopty a kopačky, v ponuke sú aj rôzne súpravy. Má niekto z vás s niečím podobným skúsenosti? A čo nejaký katalóg? Je podľa Vás takáto spolupráca s amatérskymi alebo poloprofesionálnymi klubmi možná??
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    MRichardM Pozri príspevok
    Dobrý deň

    Chcel by som sa Vás tuna opýtať na Váš názor. Poviem Vám hned o čo v podstate ide. Kamarát, futbalista mi nedávno povedal že v ich klube, ktorý hraje nižšiu súťaž to funguje tak že ak nejaký futbalista potrebuje nejaké kopačky, kúpi si ich sám a klub mu ich preplatí.Ja sa pýtam ,je toto efektívne riešenie?? Vlastním e-shop so značkovými a športovými vecami značiek Adidas, Reebok, Puma, Nike atd a garantoval by som im nižšiu cenu, množstevné zľavy...Náš výber produktov zahrňuje aj bohatú ponuku kopačiek a lôpt, či už replík alebo aj pravých profesionálnych. Takisto je to aj s kopačkami. Získali sme skvelé ceny po dlhých rokovaniach s veľkoskladmi po Európe. Chcel by som sa Vás opýtať , je možné priamo sa dohodnúť s nejakým klubom na nejakom pravidelnom odbere? Nejde len o lopty a kopačky, v ponuke sú aj rôzne súpravy. Má niekto z vás s niečím podobným skúsenosti? A čo nejaký katalóg? Je podľa Vás takáto spolupráca s amatérskymi alebo poloprofesionálnymi klubmi možná??
    Neviem prečo by to nemalo byť možné, ak klub prejaví záujem. Len mu to niekto musí ponúknuť.

    MRichardM je offline (nepripojený) MRichardM

    MRichardM
    Kedže niesom stály dodávateľ žiadnemu zákazníkovi, ako je potrebné to zazmluvniť ?

    miso2201 je offline (nepripojený) miso2201

    podnikam... niekolko rokov... ...viac miso2201
    tam si skor daj pozor na ine (moc sa v tom nevyznam) - niektore kluby, a dost vela sa mi zda, su priamo a nepriamo prijmatelom 2% z dane. v takom pripade to nie je take uplne jednoduche, takisto ak maju oni sponzorske dary a podobne. takze vacsie kluby mozes rovno vyciarknut, kedze maju sponzorov priamo vyrobcov alebo predajcov. mensie maju 2% a s tym suvisiace komplikacie. takisto nezabudni ze kazdy takyto "futbalista" ma kamaratov co maju e-shop alebo sportovy obchod alebo v nejakom robia, sak vies jak sa to robi.... tam je zbytocna zmluva - sak im postrkaj do ruk letaky, alebo nech kamarat postrka a mas to, ked ich to bude zaujimat, objednaju u teba...

    Dodávanie športových potrieb amatérskym klubom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.