Zavrieť

Porady

Reklamácia - exteriérova dlažba

Zdravím , dúfam, že tému som zaradila správne...

som úplne zúfalá, minulý rok sme položili dlažbu pred dom. Bola kúpená od súkromníka, ktorý ich doma sám vyrábal. Má na to živnosť. V jeseni sme položili prakticky všetko. Po zime vyzerá dlažba katastrofálne. Farba, pôvodne červená je ružová, po sebe má fľaky, a taktiež malé dierky, pripadá mi to, akoby vo vnútri bol vzduch a teraz zliezla vrchná vrstva dole.

Ako mám postupovať pri reklamácií, keď je už dlažba položená? Je to niečo iné, ako reklamovať napr. topánky.

V poslednej dobe mám dojem, že poriadne veci, ktoré niečo vydržia a sú kvalitné už ani neexistujú...

Ivka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

    logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac zdenka131
    Želám pekný deň.

    Ak ste pri výbere a kladení dlažby dodržali všetky stavebné pravidlá , tak máte právo na reklamáciu.

    Uplatnite si ju u súkromníka, ktorý vám dlažbu predal .

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Treba podať písomnú reklamáciu ,najlepšie doporučene.Do mesiaca musí predajca reagovať a závadu odstrániť.Ak neodstráni tak si škodu dať odstrániť druhej firme a sumu za opravu súdne vymáhať od predajcu dlažby.Musíte mať doklad o zakúpení dlažby ,aby bolo možné určiť dĺžku záruky.Na stránkach www.SOI.sk sú telefónne čísla poradia vám bezplatne , aj po telefóne.

    Reklamácia - exteriérova dlažba

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.