Zavrieť

Porady

OMEGA-šedý pásik na výstupných zostavách

Prosím Vás o radu, akým spôsobom si mám v programe OMEGA zabezpečiť, aby mi netlačilo na spodnej stránke listov ten šedý pásik. Pred nedávnom som tu zaregistrovala, že ste sa o tom bavili, ale nepodarilo sa mi nájsť nejaký bližší návod na odstránenie toho pásika. Ďakujem za rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    RenataGat je offline (nepripojený) RenataGat

    RenataGat
    Záhada šedého pásika odhalená.
    Po otvorení programu vľavo hore v záložke "OMEGA" otvoriť ďalšiu záložku "Nastavenie programu" a v prvej záložke v spodnej časti "Položka spracoval vo výstupných zostavách" ostáva čisté pole (mala som tam napísané svoje meno a preto to tlačilo). Pri ďalšej tlači už nezobrazuje šedý pásik s menom .

    Llívia je offline (nepripojený) Llívia

    Llívia
    Mne to žiadny šedý pásik netlačí. S Omegou som nerobila nič. Len mi tak napadá, akú máš verziu? Možno to odstránili až od nejakej vyššej verzie.

    RenataGat je offline (nepripojený) RenataGat

    RenataGat
    Možno som to nenapísala správne. Keď tlačím napríklad príjemku, alebo napríklad, keď tlačím doklady k DPH (rekapituláciu k odpočtu alebo evidenciu DPH), tak mi na spodu listu tlačí "Omega-účtovníctvo,sklad a .... a pod tým je na celú šírku strany šedý pásik s menom úžívateľa. Keďže je to tam zbytočné, chcela by som si to v programe nastaviť tak, aby mi to tam netlačilo (aj z dôvodu úspory tonera). Verziu programu mám poslednú (teda predposlednú, lebo tú najnovšiu som ešte nestihla inštalovať).
    Dá sa s tým niečo robiť? Ďakujem za odpoveď a rady.

    liba2 je offline (nepripojený) liba2

    liba2
    Neviem presne od kedy ale určite od začiatku roka 2009 to bolo novou verziou zmenené;
    na vytlačených dokladoch zostal iba tenký riadok s textom, tá šedá plocha tam už nie je.
    Zavolaj si do krosu 041/7071021 ... 8-15,30 h.

    Llívia je offline (nepripojený) Llívia

    Llívia
    RenataGat Pozri príspevok
    Ďakujem, zajtra to skúsim s krosákmi poriešiť.
    Čo si poriešila? Tiež som mala kedysi ten "problém", že na výstupný zostavách tlačilo moje meno a nevedela som to odstrániť (vlastne ani neviem, kde som to vôbec nastavila, aby tam to moje meno tlačilo).

    OMEGA-šedý pásik na výstupných zostavách

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.