Zavrieť

Porady

zapína sa pc po vypnutí

Prosím Vás poraďte mi :po preinštalovaní windowsu mi nenačítava prvá mechanika a zamrzne počítač,druhá mechanika je v poriadku a dnes sme tu mali jedného "šikovného" maníka a teraz pre istotu sa nedá pc ani vypnúť...hneď po vypnutí sa znovu zapne............je to win 7 home page a 64 bitová verzia a ta mechanika v inom počítači funguje podžubkala sa po výmene ramky,alebo niečo také môže byť?!?
Naposledy upravil Bazilka : 11.05.10 at 12:42 Dôvod: viac info
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Otvor PC a skús tu prvú mechaniku odpojiť od zdroja.Možno kvôli nej blbne PC.Možno je to náhoda ,ale mechanika mohla prestať fungovať práve vtedy keď sa preinštaloval Windows.Skús prehodiť IDE alebo SATA káble na mechanikách , ktorá mechanika potom bude fungovať.

    Duchanito je offline (nepripojený) Duchanito

    Duchanito
    mechaniku by som dal komplet prec a otestoval ju na inom PC. Nasledne by som system obnovil z restore pointu, ktory bol vytvoreny automaticky po instalacii.

    Dalej by mozno bolo dobre skontrolovat drivery atd. ale to uz je tazko povedat kedze si nenapisala aky win mas nahodeny XP/Vista/7 ?? ..ci je to 32 resp 64 bit verzia atd. cimviac info dat tym lepsie sa da poadit.

    sfinks je offline (nepripojený) sfinks

    sfinks
    Ten restore point vela ludi ani nezapina ... a v mnohych verziach po naintalovani je defaultne toto prave vypnute ... ale skus odpojit tu mechaniku co robi problem ...

    zapína sa pc po vypnutí

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.