Zavrieť

Porady

Dobrá rada nad zlato.

ok vsetci Poradaci,dakujem velmi pekne vsetkym vam,ktori ste prispeli do tejto diskusie svojimi radami,nazormi a snahou poradit a pomoct mojmu kamosovi,predam dalej,este raz dik,aaahojte...:-)...
Naposledy upravil octavian74 : 23.05.10 at 23:56
Usporiadat
Mgr.Shrek Mgr.Shrek

Mgr.Shrek je offline (nepripojený) Mgr.Shrek

právnik, ktorého baví právo =D ...viac
Tu je veľmi ťažko niekomu radiť. Je to ich vzťah. Oni musia urobiť, to čo cítia. Nemyslím si, že je vhodné sa im do toho miešať a radiť. Môj názor je nechať to trocha plávať. Netlačiť ju do rozhovoru, lebo väčšinou to nekončí dobre. Keď bude ona skutočne niekam s tvojím priateľom ísť, tak mu to sama navrhne.
Život nie je telenovela, či americký film, kde si dvaja po hádke padnú do náručia a vášnivo sa pomilujú.
Po hádke je minimálne jeden ranený.
Netvrdím, že treba vždy prijať argumenty toho druhého, ale aj hádať sa je umenie. Neviem, aké povahy sú tvoji priatelia, ale myslím si, že tento problém by si mala fakt vyriešiť oni dvaja.
Ty môžeš pri priateľovi stáť a podporovať ho, ale ani ty sa neinteresuj do ich vzťahu.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
piggos piggos

piggos je offline (nepripojený) piggos

som kto som,..človek čo má rád humor ...viac
tým že bude na ňu tlačiť si to iba zhorší..nech netlačí zbytočne na pílu ..ak sa ona o tom odmieta baviť tak bude lepšie ak sa tvoj kamoš stým zmieri a nechá to tak, ak mu na nej naozaj záleží...
keď bude na ňu priveľmi naliehať tak ju stratí..ona potrebuje pochopenie z jeho strany ....držím palce...
0 0
octavian74 octavian74

octavian74 je offline (nepripojený) octavian74

dakujem Ti velmi pekne za odpoved,ano mas pravdu,v prvom rade si to musia vyriesit oni dvaja,v ziadnom pripade sa im do toho nechcem miesat,kamos sa mi zdoveril,velmi sa trapi,troska ma aj pochybnosti,ci to naozaj mysli s nim uprimne vazne,mali by sa podla mna porozpravat,ale bez vasni a emocii...
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
...a možno je dievča tak vychované, bojí sa rodičov, bojí sa im povedať,že ide so svojim priateľom na dovolenku... tak volí inú cestičku-a zatĺka..že nevie..možno nabudúce.. možno neskôr.. Čo vieš, možno je tiež vychovaná v silnej viere, možno kresťanská morálka jej to nedovoľuje... a je tu veľa "možno",ktoré vedia len oni dvaja, resp. IBA ONA. Tiež by som navrhovala ako Shrek, netlačiť na ňu, sama si to musí vysporiadať a urovnať, nech je to už z akéhokoľvek dôvodu.
Každopádne držím palce, lebo nie je nič krajšie ako byť zamilovaná/ý a túžiť byť v náručí milovanej osoby... veľa šťastia...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
octavian74 Pozri príspevok
Dobry den vsetkym Poradakom,
chcel by som vas poprosit o radu pre mojho kamosa,ktory ma momentalne konflikt
Tie sa budú len prehlbovať , mám taký dojem ...
so svojou priatelkou ohladom spolocneho vikendu a dovolenky,obaja maju cez 30r - ??? - ide o to,ze chodia spolu skoro rok,zatial nikde takto neboli,preto kamos navrhol aspon spolocny vikend mimo domova,ide leto tak chcel ich vztah tymto sprestrit a uzit si spolocnych chvil,prvykrat este na jesen minuly rok,druhykrat v marci tento rok,tretikrat termin navrhla ona sama v maji,navrhy postupne odmietala,aj ten svoj s odovodnenim,ze jej mama to nepovazuje za vhodne,ale ze sa s nou porozprava,stale sa akosi nemoze odhodlat,boji sa maminej reakcie,ma strach sa jednoducho zobrat a ist,kamos sa velmi tesil,ze
....si konečne užije ....
niekam konecne vypadnu,a budu konecne aspon na chvilku sami,dostal len dalsi prislub
Sľuby sa sľubujú.....
,ze v lete bude mat dovolenku,ze potom snad pojdu,a na jesen vraj isto a urcite,kamos je hodne sklamany a nestastny,inak sa maju velmi radi,planuju spolocnu buducnost,dovtedy priam idealny par,doslo u nich kvoli tomu k vymene nazorov,kde sa dohaduju,kto za to moze,kde to zacalo,ona stale slubuje,vsak niekedy pojdeme,po tych odmietnutiach nevie ci naozaj ano alebo nie,ked jej to pripomenie,ona reaguje podrazdene,on sa snazi o dialog,rozpravat sa s nou,ona je vacsinou ticho,na otazky odpoveda neviem,on postupne rezignuje,nevie ci jej to ma aj nadalej pripominat,ci cakat na dalsie sluby,ze snad teda naozaj pojde,nechat tomu volny priebeh,nechce o nu prist,velmi mu na nej zalezi,je mi ho luto,poradte prosim co ma robit,ako sa zachovat,vopred dakujem za dobre mienene rady a pomoc,Michal.
Každá rada drahá ...

30 - ročný ???....30 - ročná ???
Mám taký dojem , že za chvíľu to skončí ...chlapec s nervami ...dievča na nátlak matky
Matka to nepovažuje za vhodné , to koľko rokov má , preboha ...

Priateľ mojej dcéry v pohode u nás prespáva / asi aj dcéru / , ale ja im lampáš nedržím ...hlavne , že sa radi majú ....
Minule spomínali aj dovolenku , vraj Egypt ...
0 0
octavian74 octavian74

octavian74 je offline (nepripojený) octavian74

dakujem aj piggosovi a Lenke1979 za pekne odpovede,aj za palce aj za stastie,ano,velmi sa lubia,odovzdam...:-)...
0 0
octavian74 octavian74

octavian74 je offline (nepripojený) octavian74

buchac,dik za nazor,tiez som mal ten dojem,ze jeho nervicky dostavaju riadne zabrat...no ved to...
0 0
octavian74 octavian74

octavian74 je offline (nepripojený) octavian74

Lenka1979,hovoris mozno nabuduce,mozno neskor,3x im to nevyslo,stale len mozno vtedy,mozno hentedy,dokedy?...kamos je z toho velmi nestastny a smutny,a uz ho tusim zacinaju hryzt aj nejake pochybnosti,ci to s nim ona mysli uprimne a vazne...
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
octavian74 Pozri príspevok
Lenka1979,hovoris mozno nabuduce,mozno neskor,3x im to nevyslo,stale len mozno vtedy,mozno hentedy,dokedy?...kamos je z toho velmi nestastny a smutny,a uz ho tusim zacinaju hryzt aj nejake pochybnosti,ci to s nim ona mysli uprimne a vazne...
On má 30? Ona má tiež 30?
To už by ozaj mali vedieť obaja čo chcú..resp . on vie.. ona je možno na vážkach.. neviem,ťažko posúdiť..len oni dvaja vedia či chcú byť ďalej spolu alebo sa neustále vyhovárať... ja nechápem ... keď raz niekoho milujem-neexistuje, aby som s tým človekom nebola vtedy,kedy ja chcem... majú len jeden druhého (predpokladám)..milujú sa, možno zbožňujú.. nevedia jeden bez druhého "dýchať"...a Ty tu za nich riešiš taký problém , ktorý by za normálnych okolností ani problémom nemusel byť... keby nebolo "keby"...
Naposledy upravil Lenka1979 : 20.05.10 at 19:50 Dôvod: "š"
0 0
piggos piggos

piggos je offline (nepripojený) piggos

som kto som,..človek čo má rád humor ...viac
octavian74 Pozri príspevok
dakujem aj piggosovi a Lenke1979 za pekne odpovede,aj za palce aj za stastie,ano,velmi sa lubia,odovzdam...:-)...
a možno by sa mal porozprávať z jej mamou sú to už dospelý ľudia to dokedy jej bude matka riadiť život... keď má 30 a prežíva toto...veď je to choré.

mňa by len zaujímalo prečo jej to matka robí...?...či zo strachu o svoju dcéru?
alebo z nejakej zlej skúsenosti vo vlastnom živote?..alebo sa jej nejako vyhráža či čo?.. biť tvojím kamošom tak sa zameriam na jej mamu...možno práve tu je koreň celého problému...veď aj ona si musí uvedomiť že jej dcéra už nemá dva roky ale je to dospelá žena a má právo sama rozhodovať o svojom živote aj to kam pôjde... s kým pôjde... a ako dlho tam bude....je to jej matka ale otial potial...
0 0
octavian74 octavian74

octavian74 je offline (nepripojený) octavian74

viac ako 30...ano,kamos to vie,zda sa,ze priatelka asi este nie,aj ked maju spolu plany,ze sa zoberu,budu mat deti,to nechapem ani ja,ved ked niekoho naozaj lubim,naozaj,nielen slova ale skutocne,a stojim si pevne za tym,nevidim v tom keine problem,je to tak presne ako hovoris,preto ani ja nerozumiem tym vyhovorkam,donekonecna to takto nepojde,myslim,bud prasknu nervy jednemu alebo druhemu,a potom bude mat pravdu asi buchac,je to moj naj kamos,aj preto ten zaujem...veru nemusel...
0 0
octavian74 octavian74

octavian74 je offline (nepripojený) octavian74

piggos,no ved to,suhlasim,tomu ani ja nerozumiem,on aj chcel,aby sa s mamou o tom porozpravali spolocne,a snazili sa ju vecnymi argumentami ubezpecit,jednoducho si sadnut a porozpravat sa,ale ona nechce ani pocut,vraj je to len medzi nou a mamou,ale podla mna sa to uz teraz tyka oboch, mali by obaja,tak tomuto postoju jej mamy fakt nerozumiem....
0 0
ludex ludex

ludex je offline (nepripojený) ludex

človek,čo si užíva život.
Ako čítam,tak čítam,nechápem!
Nie je tá baba náhodou vydatá a preto tie caviky?
0 0
piggos piggos

piggos je offline (nepripojený) piggos

som kto som,..človek čo má rád humor ...viac
ludex Pozri príspevok
Ako čítam,tak čítam,nechápem!
Nie je tá baba náhodou vydatá a preto tie caviky?
inak aj mne sa zdá že tá babenka niečo zatlka lebo robit takéto caviky a nevedieť čo vlastne chcem v takom veku mi príde dosť divné kto vie čo je v skutočnosti pravda...mala by sa aj ona veru uvedomiť....ťažko posúdiť ...
0 0
ludex ludex

ludex je offline (nepripojený) ludex

človek,čo si užíva život.
piggos Pozri príspevok
inak aj mne sa zdá že tá babenka niečo zatlka lebo robit takéto caviky a nevedieť čo vlastne chcem v takom veku mi príde dosť divné kto vie čo je v skutočnosti pravda...mala by sa aj ona veru uvedomiť....ťažko posúdiť ...

No ja myslím,že by sa mal on uvedomiť a ísť na tú dovolenku
aj bez nej a keď sa vráti uvidí,či slečna ešte bude o neho stáť!

30 r. už nezvyknú byť naviazané na matku,tie zvyknú byť skôr vychcané!
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..ja sa pýtam, kedy stihli naplánovať, že sa zoberú a budú mať deti, keď ešte neboli ani na spoločnom víkende../teda, dobre čítam v príspevku trochu vyššie)
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
No fúúúj .....
Takto sa vyjadrovať ...že vychcané ...
Nemalo by byť správnejšie ...že vy....né ????
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..žeby premúdrelé?..ale to nie je na "vy...."
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

30 roční ?? ...myslím, že tu niet rady -ani pomoci
0 0
ludex ludex

ludex je offline (nepripojený) ludex

človek,čo si užíva život.
No buchač,to asi nie,keď ju mama ta stráži!!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať