Zavrieť

Porady

Dobrá rada nad zlato.

ok vsetci Poradaci,dakujem velmi pekne vsetkym vam,ktori ste prispeli do tejto diskusie svojimi radami,nazormi a snahou poradit a pomoct mojmu kamosovi,predam dalej,este raz dik,aaahojte...:-)...
Naposledy upravil octavian74 : 23.05.10 at 23:56
Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
ludex Pozri príspevok
No buchač,to asi nie,keď ju mama ta stráži!!
Nemôzes brat doslovne....

Pepsikova napisala  premudrele...ty zasa , ze vychcane.....ja som dodal to vy...ne.....

Podla pravidiel slovnika vulgarnosti slovenskeho jazyka vsetky tieto slova maju rovnaky vyznam , akurat je to tak odstupnovane , napriklad ze .....

Dobry , lepsi , najlepsi , sovietsky /americky/.....

P.S:
Pisem z mobilu,takze to aj tak vyzera...
0 0
piggos piggos

piggos je offline (nepripojený) piggos

som kto som,..človek čo má rád humor ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..ja sa pýtam, kedy stihli naplánovať, že sa zoberú a budú mať deti, keď ešte neboli ani na spoločnom víkende../teda, dobre čítam v príspevku trochu vyššie)
no otázka je či sa jej mama vôbec dovolí vydať....

inak, octavian74...je mi ´ľúto že s tvojím kamošom..je to také aké to je...on sa teraz trápi z vecami ,za ktoré nemôže ...ja fakt vidím jedine problém v jeho priateľke ale ak to ona nechce zmeniť tak nikam nedôjdu..stoja na mŕtvom bode..žiaľ...no naštartuj auto keď v ňom nemáš benzín ....
0 0
mlisa mlisa

mlisa je offline (nepripojený) mlisa

niekedy dost dobre nerozumiem rodicom, preco nevedia dopriat svojim detom trochu slobody, volnosti a nezavislosti (zvlast ak tie "deti" maju po 30), maju pocit ze tie deti budu navzdy pri nich a robit vsetko tak ako si zelaju oni... mam pocit ze v tomto ma ta priatelka najpodstatnejsi problem - vztah s matkou, ktora sa nevie zmierit s tym ze jej dcera by chcela zit samostatne, resp. s niekym inym. Od dotycnej slecny by to chcelo velmi razny krok, ktory sa asi boji urobit. Avsak bez neho ten vztah nemoze normalne fungovat a je dost nefer tahat druhu stranu za nos...
0 0
octavian74 octavian74

octavian74 je offline (nepripojený) octavian74

mlisa,presne tak,trefa do cierneho,suhlasim...
0 0
octavian74 octavian74

octavian74 je offline (nepripojený) octavian74

ok vsetci Poradaci,dakujem velmi pekne vsetkym vam,ktori ste prispeli do tejto diskusie svojimi radami,nazormi a snahou poradit a pomoct mojmu kamosovi,predam dalej,este raz dik,aaahojte...:-)...
0 0
ludex ludex

ludex je offline (nepripojený) ludex

človek,čo si užíva život.
mlisa Pozri príspevok
niekedy dost dobre nerozumiem rodicom, preco nevedia dopriat svojim detom trochu slobody, volnosti a nezavislosti (zvlast ak tie "deti" maju po 30), maju pocit ze tie deti budu navzdy pri nich a robit vsetko tak ako si zelaju oni... mam pocit ze v tomto ma ta priatelka najpodstatnejsi problem - vztah s matkou, ktora sa nevie zmierit s tym ze jej dcera by chcela zit samostatne, resp. s niekym inym. Od dotycnej slecny by to chcelo velmi razny krok, ktory sa asi boji urobit. Avsak bez neho ten vztah nemoze normalne fungovat a je dost nefer tahat druhu stranu za nos...
Ja zas nerozumiem,30 r. dospelej žene,ktorá si šlape po štastí a
necháva sa ničiť opičou láskou svojej matky!
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Chcela by som vedieť, či má moja mama ešte nejakú nádej na vrátenie vlastných peňazí. Ešte minulý rok na jeseň požičala švagrinej peniaze. Jej muž mal úraz, bol na PN a peniaze im chýbali. Hovorila, že za mesiac vráti. A doteraz nič.Pritom má dospelých zarábajúcich synov, asi si žijú na vysokej nohe. Ona sa vypíše na PN a pritom ide na brigádu, aby mali viac peňazí. A mojej mame odmieta vrátiť peniaze. Telefon jej vôbec nedvíha. Keď sa ona vráti z brigády ,mama si ich ide pýtať. Ona povie, nemám. Mama ju minule chcela postrašiť, povedala , že ju dá na súd a ona jej odpovedala, že nech.Podľa mňa moja mama nemá žiadnu šancu na vrátenie peňazí, dohoda bola len ústna. Nemá žiadne dôkazy toho si je aj ona vedomá. Robia v jednom podniku, mama povedala, že si pôjde pýtať peniaze v účtarni. Ale tam isto neuspeje bez dôkazov.Ako sa hovorí, za dobrotu na žobrotu a to je blízka rodina.
0 0
piggos piggos

piggos je offline (nepripojený) piggos

som kto som,..človek čo má rád humor ...viac
Zdenka175 Pozri príspevok
Chcela by som vedieť, či má moja mama ešte nejakú nádej na vrátenie vlastných peňazí. Ešte minulý rok na jeseň požičala švagrinej peniaze. Jej muž mal úraz, bol na PN a peniaze im chýbali. Hovorila, že za mesiac vráti. A doteraz nič.Pritom má dospelých zarábajúcich synov, asi si žijú na vysokej nohe. Ona sa vypíše na PN a pritom ide na brigádu, aby mali viac peňazí. A mojej mame odmieta vrátiť peniaze. Telefon jej vôbec nedvíha. Keď sa ona vráti z brigády ,mama si ich ide pýtať. Ona povie, nemám. Mama ju minule chcela postrašiť, povedala , že ju dá na súd a ona jej odpovedala, že nech.Podľa mňa moja mama nemá žiadnu šancu na vrátenie peňazí, dohoda bola len ústna. Nemá žiadne dôkazy toho si je aj ona vedomá. Robia v jednom podniku, mama povedala, že si pôjde pýtať peniaze v účtarni. Ale tam isto neuspeje bez dôkazov.Ako sa hovorí, za dobrotu na žobrotu a to je blízka rodina.
samozrejme že má na to právo ... no žiaľ... zrejme tie peniaze už neuvidí.. vzhľadom na správanie švagrinej....neviem o aký obnos peňazí sa jedná,,ale ja by som už nechodila za ňou pýtať peniaze nech vráti...ale v budúcnosti by som jej už nikdy žiadne peniaze nepožičala...nikdy nevieš čo sa stane ..raz jej prídu na ten jej podvod s tou PN-kou a že pri tom brigáduje niekde inde ..a jej synovia?..dnes je kríza a o prácu môžu prísť kedykoľvek....fakt nikdy nevieš čo príde....čo sa môže stať....jedného dňa sa môže stať že bude znova bez peňazí...
vi ste vyšli ...za dobrotu na žobrotu.... ale švagriná si už nebude môcť povedať ....v núdzi poznáš priateľa ...:
Naposledy upravil piggos : 01.06.10 at 10:50
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať