Zavrieť

Porady

životné prostredie - dokumenty

Hladám niekoho, firmu alebo osobu na spracovanie a vedenie dokumentácie
ŽP (voda, ovzdušie a odpady)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lukpet je offline (nepripojený) lukpet

    lukpet
    Dobrý deň

    je ešte požiadavka aktuálna?
    Som pracovník ŽP v priemysle.

    S pozdravom
    Ing. Peter Lukáč

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    lukpet Pozri príspevok
    Dobrý deň

    je ešte požiadavka aktuálna?
    Som pracovník ŽP v priemysle.

    S pozdravom
    Ing. Peter Lukáč
    Záujemcovi treba poslať súkromnú správu a nie zverejňovať údaje o firme - lebo toto sa považuje za reklamu.

    lukpet je offline (nepripojený) lukpet

    lukpet
    Chobot Pozri príspevok
    Záujemcovi treba poslať súkromnú správu a nie zverejňovať údaje o firme - lebo toto sa považuje za reklamu.
    Ale veď ja som nezverejnil žiadne údaje o firme.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    lukpet Pozri príspevok
    Ale veď ja som nezverejnil žiadne údaje o firme.
    Aha, tak potom beriem späť.

    skleso je offline (nepripojený) skleso

    skleso
    Nasli ste niekoho? Tiez hladame, resp. mame uz tip, len cena sa nam zda byt privysoka. Mozete sa podelit o skusenosti (aj o cene)?

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    skleso Pozri príspevok
    Nasli ste niekoho? Tiez hladame, resp. mame uz tip, len cena sa nam zda byt privysoka. Mozete sa podelit o skusenosti (aj o cene)?
    ak sa zdá cena privysoká skúste si to spracovať a sledovať sami - uvidíte, že cena je potom tak akurát.

    skleso je offline (nepripojený) skleso

    skleso
    No v roku 2010 nam jedna fiem spracovala kompletnu dokumentaciu + hlasenia na ŽP a vypytala si 800 €. Tento rok v podstate len hlasenia na ŽP + sledovanie legislativy a pripadne zmeny a cena 400 €. Neviem porovnat ci je to vhodna suma. Le na okraj, nase mesacne trzby su okolo 3000€. Ak ste skusenejsia, mozete poradit?

    lukpet je offline (nepripojený) lukpet

    lukpet
    Myslím že cena 400€ je akciová . Na začiatok by som sa orientoval výškou platu ekológa v kraji v ktorom podnikáte. Cieľom pre Vás by mal byť mať nižší náklad, ako pri zamestnávaní ekológa na plný úväzok a pritom dosiahnuť všetky minimálne zákonom stanovené požiadavky, nie ?
    Ale určite to závisí predovšetkým od veľkosti firmy, zložitosti výroby, úrovne sledovania materiálových tokov a celkového povedomia pri dodržiavaní vnútorných smerníc. Veď si nechajte CP ponuku vypracovať od viacerých a uvidíte kde sa to reálne hýbe. Myslím, že nikto nemôže povedať cenu len tak od pása bez toho, aby to u Vás reálne videl. Takisto pri rozhovoroch s poradcami sa dozviete možno veľa zaujímavých vecí ktoré Vám napomôžu pri budúcom plnení Vašich povinností.

    životné prostredie - dokumenty

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.