Zavrieť

Porady

Onkologicke ochorenia

Na istý podnet sa pokusim zalozit temu s tymto nazvom,nie vsetci chceme verejne o nasich dg. pisat, alebo hovorit, ale je to ochorenie o ktorom treba pisat aj hovorit, my co sme si uz nieco prezili by sme mohli poradit tým, ktorý sú teraz na pochybách pri svojom zdravotnom stave a zvazuju ci ist k lekárovi, alebo neíst, mozno sa hanbia, mozno sa nemaju s kym poradit.
Niektorí ma mozno odsúdia, ze je to cisto sukromna vec, ale ja osobne nesuhlasim, je to vec verejná a moze len malickost zachránit ludský zivot.
Mozno len jedina otázka, ktorú tu niekto položí a my, ktorí nieco o tom vieme by sme mali poradit.
Kto chce nech sa pridá, kto chce nech ma odsúdi, ale pokúsam sa pomôct.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Jarka 1
Ahojte všetci onkáči, blíži sa deň narcisov a tak som si na Vás všetkých spomenula. Bez našej Vierky to tu pomaly začína zapadať prachom. Ozvite sa všetci a dajte vedieť ako sa Vám darí, či už je to dobré, alebo horšie. Táto téma by mala zostať živá, veď Slovensko obsadilo takmer prvú priečku vo výskyte rakoviny hrubého čreva a konečníka.

Prosím všetkých predajcov výživových doplnkov, zaručených "liečiteľov", aby sem nepísali a nezneužívali našu tému na vlastný biznis.
Veď preto som som prispel ...trochu zvíril prach .
Nemboj sa - liečiteľov pošlem tam kde si v tej chvíli pomyslím...a nebude sa im to vonkoncom páčiť , budem prudko nepríjemný .
1 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Keď si tu Ty, ničoho sa nebojím. Nech všetci vedia, že aj táto téma má rytiera v zbroji. A veľmi sa teším, že si v pohode. Kontrolujem Ťa občas na šuťáku, či ako tomu nadávate .
1 0
Auri Auri

Auri je offline (nepripojený) Auri

Akeber, vďaka. Skúsime. Už asi aj sám prichádza nato, čo áno a čo nie. Vyprážané nie napr.
0 0
bea bea

bea je offline (nepripojený) bea

Som rada, že ste sa ozvali Jarka 1 a buchač v tejto téme. Ozaj mi je ľúto, že už o väčšine prispievateľov nič neviem , ani o Vierke
Ja sa mám, chvála Pánu Bohu, momentálne dobre. Pred Veľkou nocou idem na kontrolu a sono, ale verím, že to bude aj naďalej v rámci normy....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Jarka 1
Keď si tu Ty, ničoho sa nebojím. Nech všetci vedia, že aj táto téma má rytiera v zbroji. A veľmi sa teším, že si v pohode. Kontrolujem Ťa občas na šuťáku, či ako tomu nadávate .
Nejde o rytierstvo .
Mne osobne ani tak nevadí , ak niekto dá nejaký ten produkt , no nech to činí inteligentným spôsobom . Nie surovo a účelovo sa snažiť za každú cenu zarobiť na nešťastí a zdraví iných .
Takejto osobe som občas aj schopný popriať niečo hnusné , surové , neľudské , neetické ...
Takže to radšej zmiernim v tom klasicky známom podaní .

Kto neprežije , nevie , o čom hovorí ...

Myslím si , ba som dokonca presvedčený , že sa dosť na onkologických pacientoch nahrabú tie poisťovne ....a asi aj najviac , lebo henté špeci medikamenty a samotné operácie , ožiare alebo chemo nie je teda lacný špás .
Svojho času som si prepočítal tú moju anabázu ...cifry sa vyšplhali do až do het - sedem miestne číslo

K tej mojej osobe ??? ...hehe , radšej nedráždi štrkáča bosou nohou ...
0 0
Gabhus Gabhus

Gabhus je offline (nepripojený) Gabhus

Sme tu, snažíme sa, prežívame viac menej úspešne takže O. K. Teda viac úspešne, len toho času je akosi pomenej. Aspoň mne to zak akosi uteká že je pondelok a zrazu piatok...
3 0
demeter demeter

demeter je offline (nepripojený) demeter

Od marca patrím aj ja medzi onkologických pacientov,mám nádor na prsníku dnes som po druhej chemoterapii a chcem povedať všetkým aby sa držali a nemysleli ma to najhoršie viem o čom hovorím ,zo začiatku to bolo aj pre mňa veľmi ťažké ale nejako sa snažím cez to preniesť aj zásluhou rodiny.
4 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Ďakujem dievčatá, že ste sa ozvali a držím palce. Som rada , že Demeter je pozitívne naladená. Nekonečný strach a stres aj tak ničomu nepomôžu, ale všetko iba zhoršia.
1 0
majka 62 majka 62

majka 62 je offline (nepripojený) majka 62

Všetkých pozdravujem, ja som momentálne po dvoch operáciách, tentokrát našťastie mimo onkológie, Núsch. Takže v rámci možností som v poriadku. Všetkým vám prajem veľa zdravíčka, úspešnú liečbu, kto práve ňou prechádza a všetko dobré.
2 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Výnimočne som sa hrabala na topky a našla niečo zaujímavé. Šikovní sú naši ľudia.

http://www.topky.sk/cl/10/1390101/Vy...iecbe-rakoviny
0 0
demeter demeter

demeter je offline (nepripojený) demeter

Všetkým prajem príjemné prežitie sviatkov a hlavne veľa sily a optimizmu.
3 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Všetkým ťažko skúšaným prajem veľa síl, posilnenie ducha, zdravia a krásnu požehnanú Veľkú noc.

Láska Zeleného štvrtku, viera Veľkého piatku, nádej Bielej soboty a víťazstvo Veľkonočnej nedele, nech Vás posilní a naplní pokojom a dôverou.
5 0
jeso jeso

jeso je offline (nepripojený) jeso

aj ja sa pripojím ... všetkým prajem príjemné sviatky , hlavne veľa zdravia , toho nikdy nie je dosť...
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
http://www.evolucia-vedomia.me/2013/...iemyslu-smrti/
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Už sme tu o tom písali. Čerstvo mleté ľanové semeno + tvaroh / alebo orechy / priaznivo pôsobia na črevá. Znovu upozorňujem z vlastnej skúsenosti, že ak práve beriete liečbu, treba začať veľmi opatrne a riadiť sa vlastným telom. Môže sa stať, že organizmus to nebude dobre, alebo vôbec znášať.
Príjemne to chutí v kombinácii napr. jogurt, miláčik a možno by to bolo dobré aj s bryndzou.

Spoľahnúť sa na to, že sa iba s týmto vyliečim z rakoviny, nikomu neodporúčam!!!

Ako súčasť prevencie áno, ale počúvať svoje telo.

Ale možno vyskúšam to s tým šampanským
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Jarka 1
Spoľahnúť sa na to, že sa iba s týmto vyliečim z rakoviny, nikomu neodporúčam!!!
Ako súčasť prevencie áno, ale počúvať svoje telo.
Ale možno vyskúšam to s tým šampanským
220870 je zástancom určitého štýlu .
Beriem a akceptujem , aj keď celkom nesúhlasím ...ale to je jedno .

...a šampáňo ???
Kua , asi som ho málo píjaval - slabá prevencia bola ...???
1 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Nóóó, lenže sme ho nezajedali tvarohom.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
buchač
Jarka 1
Spoľahnúť sa na to, že sa iba s týmto vyliečim z rakoviny, nikomu neodporúčam!!!
Ako súčasť prevencie áno, ale počúvať svoje telo.
Ale možno vyskúšam to s tým šampanským
220870 je zástancom určitého štýlu .
Beriem a akceptujem , aj keď celkom nesúhlasím ...ale to je jedno .

...a šampáňo ???
Kua , asi som ho málo píjaval - slabá prevencia bola ...???
Chlast v malých dávkach neškodí v akomkoľvek množstve.
0 0
demeter demeter

demeter je offline (nepripojený) demeter

Chcem sa spýtať,koľko je pre onkologického pacienta dobre mať onkomarkerov,mala som 57,5 a teraz mám 6,2 a povedali ,že to nieje dobre.Ďakujem!!
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
demeter
Chcem sa spýtať,koľko je pre onkologického pacienta dobre mať onkomarkerov,mala som 57,5 a teraz mám 6,2 a povedali ,že to nieje dobre.Ďakujem!!
Pozri sa do tabuľky na rozpätie ...

http://www.edusan.sk/pacient/vysetrenia/tabulky.htm
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať