Zavrieť

Porady

Onkologicke ochorenia

Na istý podnet sa pokusim zalozit temu s tymto nazvom,nie vsetci chceme verejne o nasich dg. pisat, alebo hovorit, ale je to ochorenie o ktorom treba pisat aj hovorit, my co sme si uz nieco prezili by sme mohli poradit tým, ktorý sú teraz na pochybách pri svojom zdravotnom stave a zvazuju ci ist k lekárovi, alebo neíst, mozno sa hanbia, mozno sa nemaju s kym poradit.
Niektorí ma mozno odsúdia, ze je to cisto sukromna vec, ale ja osobne nesuhlasim, je to vec verejná a moze len malickost zachránit ludský zivot.
Mozno len jedina otázka, ktorú tu niekto položí a my, ktorí nieco o tom vieme by sme mali poradit.
Kto chce nech sa pridá, kto chce nech ma odsúdi, ale pokúsam sa pomôct.
majka 62 majka 62

majka 62 je offline (nepripojený) majka 62

Gilda, tak začni kým si zdravá a nech ti to zdravie vydrží čo najdlhšie. Nie všetci onkologickí pacienti preháňali či už v stravovaní, hazardovaní so zdravím a čo ja viem v čom ešte. Dovolím si tvrdiť, že väčšina z nás je tu zodpovedných a triezvo uvažujúcich, s prehľadom a dokonca s pozitívnym prístupom k svojmu zdraviu, telu i k ľuďom. A predsa sme ochoreli.....takže nebude to iba o rezníkoch, ty máš ešte šancu tak to zmeň, žačni kým si zdravá. Dúfam, že sa nikdy nestretneme na onkológii. Ja si skôr myslím, že tu ani nejde o to, čo píšeš, pretože sa už opakuješ .... ale hlavne o to, aby si mala posledné slovo a hlavne pravdu. Mám z toho taký pocit.
4 0
gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda

majka 62, začala som už veľmi dávno, napriek tomu by som si nedovolila tvrdiť, že mám vyhrané. Niečo môžeme ovplyvniť, ostatné ide mimo nás. Keďže sa opakujem, znova píšem, je to bez záruky.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Ahojte, neviete náhodou niekto, čo je s Vierkou - zakladateľkou témy? Už to bude pomaly rok, čo sa na Porade naposledy ozvala. Dúfam, že je v poriadku...
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Keď som s ňou hovorila asi pred 2 mesiacmi, tak bola v porádečku.
Naposledy upravil Jarka 1 : 09.11.15 at 15:47
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Oliwa
Ahojte, neviete náhodou niekto, čo je s Vierkou - zakladateľkou témy? Už to bude pomaly rok, čo sa na Porade naposledy ozvala. Dúfam, že je v poriadku...
Je aj nie.
Na prípadné otázky neodpovedám.
0 1
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Neozvala sa odvtedy, čo písala, že musí pod nôž.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Vierka žije, zbytok bez komentára
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Ahojte, má niekto skúsenosti s užívaním 100 %-nej pasterizovanej šťavy z Gravioly počas liečby ?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
veronikasad
Ahojte, má niekto skúsenosti s užívaním 100 %-nej pasterizovanej šťavy z Gravioly počas liečby ?
Ja osobne nie.

Je potrebné si uvedomiť, že to nie je liečivo samotné, ale používa sa ako podpora...tak to uvádzajú aspoň nešmejdovské zdroje.

Ale ak by som sa tak mierne zamyslel, ide predsa o ovocie a to predsa neškodí pri rakovine samotnej...skôr pomôže, ako by mala poškodiť. Ba dokonca má aj iné vlastnosti, priaznivo pôsobiace na iné problémy.


Hlavnými látkami, ktoré sa nachádzajú vo všetkých častiach rastliny, sú tzv. anonové acetogeníny. Práve tie stoja v popredí záujmu, pretože u nich sa predpokladajú protinádorové účinky so selektívnou toxicitou voči nádorovým bunkám. Na základe štúdií v troch samostatných laboratóriách sa zistilo, že acetogeníny spomaľujú enzymatické procesy, ktoré sa odohrávajú len v membránach nádorových buniek. To je dôvod, prečo sú toxické pre rakovinové bunky, ale nemajú toxicitu na bunky zdravé. Purdue University v Indiane (USA) zdokumentovala poznatky, že určité acetogeníny sú účinné aj pri usmrtení nádorov, ktoré sa ukázali ako odolné proti cytostatikám.
2 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Čo obsahuje graviola?

Bielkoviny, sacharidy, tuk, vláknina, železo, vápnik, horčík, fosfor, draslík, sodík, zinok, vitamín B, C, kyselina pantoténová a kyselina listová


Účinky graviola (anona) – zdravie

Najsilnejšie antioxidačné účinky
Môže spomaliť rast nádorov a rakovinových buniek
Antibakteriálne, antibiotické a antivírusové účinky
Prevencia kardiovaskulárnym ochoreniam
Znižuje vysoký krvný tlak a cholesterol
Znižuje hladinu cukru v krvi
Podporuje imunitu
Podporuje trávenie
Podporuje pravidelnú stolicu
Vhodný pri kŕčových žilách (rozširuje cievy)
Upokojuje nervový systém

http://www.peknetelo.eu/exoticke-ovo...avie/#se-close
2 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
veronikasad
Ahojte, má niekto skúsenosti s užívaním 100 %-nej pasterizovanej šťavy z Gravioly počas liečby ?
my sme davali gravioulu v tabletkach + reishi + zeleninove stavy + betaglukan a z leziacej, na smrt zoslabnutej pacientky, ktorej sa lekari ani nedotkli, davali jej tri tyzdne a len cakali a ktorej sa nemohol nik kvoli bolestiam chrbtice (metastazy na stavcoch) ani dotknut, sa za tri tyzdne stala pacientka chodiaca, schopna podstupit liecbu navrhovanu lekarmi. Odvtedy ubehlo uz 19 mesiacov a pacientka, ktora podla lekarov prezila len zazrakom je stale medzi nami. Aj ked sa boj este neskoncil
ale mozno by to bolo tak aj bez gravioly, ktovie

PS: aby som bol korektny. Tym ze sa jej lekari nedotkli som chcel povedat, ze nemohli, lebo bola tak zoslabnuta, ze by tu nimi navrhovanu "konvencnu" liecbu podla lekarov nemusela prezit
6 0
bojujeme bojujeme

bojujeme je offline (nepripojený) bojujeme

taiko
veronikasad
Ahojte, má niekto skúsenosti s užívaním 100 %-nej pasterizovanej šťavy z Gravioly počas liečby ?
my sme davali gravioulu v tabletkach + reishi + zeleninove stavy + betaglukan a z leziacej, na smrt zoslabnutej pacientky, ktorej sa lekari ani nedotkli, davali jej tri tyzdne a len cakali a ktorej sa nemohol nik kvoli bolestiam chrbtice (metastazy na stavcoch) ani dotknut, sa za tri tyzdne stala pacientka chodiaca, schopna podstupit liecbu navrhovanu lekarmi. Odvtedy ubehlo uz 19 mesiacov a pacientka, ktora podla lekarov prezila len zazrakom je stale medzi nami. Aj ked sa boj este neskoncil
ale mozno by to bolo tak aj bez gravioly, ktovie

PS: aby som bol korektny. Tym ze sa jej lekari nedotkli som chcel povedat, ze nemohli, lebo bola tak zoslabnuta, ze by tu nimi navrhovanu "konvencnu" liecbu podla lekarov nemusela prezit

prosím odkial ste graviolu kupovali ?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

bojujeme
taiko
veronikasad
Ahojte, má niekto skúsenosti s užívaním 100 %-nej pasterizovanej šťavy z Gravioly počas liečby ?
my sme davali gravioulu v tabletkach + reishi + zeleninove stavy + betaglukan a z leziacej, na smrt zoslabnutej pacientky, ktorej sa lekari ani nedotkli, davali jej tri tyzdne a len cakali a ktorej sa nemohol nik kvoli bolestiam chrbtice (metastazy na stavcoch) ani dotknut, sa za tri tyzdne stala pacientka chodiaca, schopna podstupit liecbu navrhovanu lekarmi. Odvtedy ubehlo uz 19 mesiacov a pacientka, ktora podla lekarov prezila len zazrakom je stale medzi nami. Aj ked sa boj este neskoncil
ale mozno by to bolo tak aj bez gravioly, ktovie

PS: aby som bol korektny. Tym ze sa jej lekari nedotkli som chcel povedat, ze nemohli, lebo bola tak zoslabnuta, ze by tu nimi navrhovanu "konvencnu" liecbu podla lekarov nemusela prezit

prosím odkial ste graviolu kupovali ?
Pozri na stranke wew.ekomedica.sk , je uvedena v pribalovom letaku a je tam aj zoznam predajcov
0 0
majka 62 majka 62

majka 62 je offline (nepripojený) majka 62

Všetkým onko aj neonko, ktorí sem prispievate alebo iba tak si čítate chcem popriať šťastný nový rok, pevné zdravie, Božie požehnanie, veľa lásky, pohody a porozumenia v novom roku. Takto krásne sme to zvládali tento rok, s Božou pomocou (viď obrázok) tí, ktorí sme tu zostali, hoci sme to niekedy mali nahnuté....a prajem nám všetkým aby sme sa o rok aspoň takto písomne mohli pozdraviť. Ešte raz všetko najlepšie v novom roku. Silno myslíme na tých, ktorí práve podstupujú liečbu. Zvládnete to.

pf-wish-card-vector-illustration-46526007.jpg  
9 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

Pripájam sa...všetko naaaaajlepšie

9 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Bol som dnes na RTG a USG...akože STK po roku.

Výsledok som síce očakával ako zvyčajne (optimizmus a ostatné náležitosti nepustia), ale predsa aj tak potešil.
12 1
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Ešte to, aby nepotešil. Tak do daľších STK taky tak.
7 0
majka 62 majka 62

majka 62 je offline (nepripojený) majka 62

Super správa, blahoželám Kiežby sme v tejto téme iba takéto správy mohli písať po celý rok, držme si palce navzájom.
8 0
demeter demeter

demeter je offline (nepripojený) demeter

Blahoželam,aby ste mali len dobre vysledky tie nas vzdy len potesia.
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://www.zdraveprsia.sk/avon-pochod/
Tricka kupene....s deckom buducu sobotu "pochodujeme".....
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať