Zavrieť

Porady

Onkologicke ochorenia

Na istý podnet sa pokusim zalozit temu s tymto nazvom,nie vsetci chceme verejne o nasich dg. pisat, alebo hovorit, ale je to ochorenie o ktorom treba pisat aj hovorit, my co sme si uz nieco prezili by sme mohli poradit tým, ktorý sú teraz na pochybách pri svojom zdravotnom stave a zvazuju ci ist k lekárovi, alebo neíst, mozno sa hanbia, mozno sa nemaju s kym poradit.
Niektorí ma mozno odsúdia, ze je to cisto sukromna vec, ale ja osobne nesuhlasim, je to vec verejná a moze len malickost zachránit ludský zivot.
Mozno len jedina otázka, ktorú tu niekto položí a my, ktorí nieco o tom vieme by sme mali poradit.
Kto chce nech sa pridá, kto chce nech ma odsúdi, ale pokúsam sa pomôct.
Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Habbs Pozri príspevok
Liečba detskej leukémie v 21. storočí

Citát : „ Liečba akútnej lymfoblastickej leukémie u detí patrí k najväčším úspechom a pokrokom v liečbe onkologických ochorení v poslednom období... Súčasnou úspešnou terapiou dokážeme trvale vyliečiť viac ako 80 % detí...“ toľko citát z odbornej medicínskej literatúry.
Čo znamená tá úspešná terapia v praxi ? (z vlastných skúseností s našim dieťaťom). (Česť jeho pamiatke! Veríme, že „odchod“ tohto dieťaťa poukáže na krutú pravdu o detskej onkológii. Pozn. Kampane za pravdu v medicíne).
V prvom rade zdesenie pri oznámení, o akú chorobu sa jedná a následné utešovanie onkológom a prezentovanie čísel úspešnosti liečby, čo rodiča trochu upokojí. Nasleduje ešte stále v šoku a cez slzy pod nátlakom, čo najrýchlejší podpis rodiča so súhlasom s liečbou (že vraj informovaný súhlas) a zaradenie do protokolu (podotýkam štúdie alebo inak povedané pokusu). O tejto štúdii sa lekár nezmieni ani slovkom, pretože by mu musel zapadnúť jazyk ak by mal povedať pravdu, čo sa za tou štúdiou skrýva a aké skutočné vedľajšie účinky táto terapia má... (neznalosť našich možností z nás rodičov žiaľ robí nástroj k manipulácii) ...No a potom dieťa postupne podstupuje neuveriťeľné a dostáva nasledovné:
...20... odberov kostnej drene (spýtajte sa nejakého dospelého, kto to absolvoval, aká je to hrôza ...)
...160... dávok jedovatej chemoterapie (intravenózne), ktorá pri kvapnutí na podlahu rozleptá lynoleum, pri vytečení mimo žilu spôsobí odborne nekrózu tkaniva, v ľudskej reči vyžratie mäsa až do kosti (diera v tkanive, resp. orgáne ako po kyseline, no ako v horore, ale toto je skutočnosť) Personál, čo ju podáva, má predpísané nosiť ochranu dýchacích ciest a rukavice kvôli vysokej toxicite, ...a deti dostanú tieto jedy priamo do krvi...
...xx... najrôznejších hrozných vedľajších účinkov a komplikácií tejto toxickej terapie prežitých s utrpením
...380... odberov krvi buď priamo z detskej ručičky, alebo z katétra
..2 krát... zavedenie CVK v celkovej anestézii na priamu možnosť dávkovania týchto jedov do krvného riečišťa a pri zbabranom zavedení, čo nie je výnimkou, opakované bezprostredné nasledujúce dvojnásobné zavedenie CVK a rýchle následné podávanie chemoterapie do čerstvo zavedeného katétra.
...každý deň ...(niekoľko rokov nepretržite)... xx... tabletiek najrôznejšieho druhu chemických liekov včítane ďalšej + tbl. chemoterapie (s ohľadom na ľudí, ktorí majú problémy so srdcom nebudem písať kumulatívnu dávku všetkých jedov v gramoch alebo kilách, ktoré naše dieťa dostalo aby nepoodpadávali)
...každý týždeň... kontrolné odbery krvi počas tzv. udržiavacej liečby, viete si predstaviť tú psychickú záťaž pre dieťa, ako aj pre rodiča? Pravdepodobne aj zdravý človek by musel psychicky a telesne ochorieť pod tlakom týchto neustálych kontrolných odberov a šikany – a to v mene štúdie.
...30... lumbálných punkcíí do detskej chrbtice + aplikácia chemoterapie do nej
...20... rontgenov a množstvo iných vyšetrení (sono, CT atď.), xx ...krvných konzerv
...xx.... vizít aj s prítomnosťou nových adeptov dávkovania chemoterapie s kamennými tvárami a prezeranie si detí ako opíc s absenciou jediného milého pohľadu alebo slova.
...xx...pokusov rodiča dožadovania sa dôkladných vyšetrení na mikroorganizmy a mykózy v krvi, čo vyvoláva u onkológov zdesenie a nervozitu na tvárach, ako keby rodič zaklepal na trinástu komnatu, za ktorej dverami sa ukrýva tajomstvo správnej terapie tohoto ochorenia... V nemom úžase si rodič vypočuje spŕšku nezmyselných reakcií a argumentov lekára na upratanie tejto témy... (veď pre onkológa hematologický pacient zalievaný chemoterapiou má zrejme krištáľovo čistú krv a žiadne mikroorganizmy ani mykózy nehrozia, veď chemoterapia to istí, a strašenie alternatívnym lekárom (riadným doktorom, len na trochu inej úrovni poznania a svedomia) na mykózy a mikroorganizmy v krvi je veľmi nezodpovedné - toľko postoj onkológa, alebo na zbavenie sa rodiča sa používa ešte lepšia formulácia „...čo chcete veď ste na onkológii!“).
...xx... zakazovaní lekárov - onkológov užívať doplnky výživy a životne dôležitých vitamínov, ako keby chemoterapia toto všetko nahrádzala a aby sme deťom vitamínmi náhodou neublížili! Predovšetkým vitamín B12 a kyselina listovú, ktoré sú základným predpokladom zdravej krvotvorby.
...stovky... strávených dní v nemocnici medzi štyrmi stenami na malom priestore, ako aj bezosných nocí a strachu z tejto choroby a strachu dieťaťa o vlastný život! A prosieb dieťaťa: prosím vás pomôžte mi ja nechcem zomrieť, ja chcem žiť........(ale toto onkológovia neradi počúvajú, lebo len oni sú tí, ktorí vo svojích dezilúziách trvalo vyliečia 80% detí, za čo ich treba velebiť).
V prípade návratu choroby, čo je vo väčšine prípadov, ako aj v našom, ako bonus navyše je indikovaná transplantácia kostnej drene, ktorej v rámci prípravného režimu predchádza celotelový ožiar v intenzite 12 Gy (kto ste odborník v práci so žiarením, posúďte si to sám, dávka 5 Gy má za následok fatálne poškodenie životne dôležitých orgánov s následkom smrti) + fatálna vysokodávková chemoterapia s následným úplným zničením kostnejdrene. Po transplantácii, ak ju dieťa vôbec prežije (inak to pri tejto terapii ani nemôže byť), sa ochorenie so železnou, pravidelnosťou vracia (ako aj v našom prípade), a šialenstvo terapie začína odznova (niekoľko rokov nepretržite!!) ...Špičkoví odborníci a demolátori detského organizmu zrazu zalezú do myšacích dier a po vychvaľovaní úspešnosti ich jedinej správnej terapie zostane iba smrad. Kde sa podelo tých 80% trvalého vyliečenia ktorým doslova zvábili a oklamali rodičov? A kde je úspech transplantácie ako kuratívnej metódy? Bezradne krčia ramenami a vytasia na vás okrídlenú vetu na onkológii „Uvedomte si, že ste na onkológii a smrť patrí k životu! Môžete lekárom len poďakovať, že vášmu dieťaťu predĺžili život.„

Normálny človek si musí klepnúť prstom po čele, že sa asi zbláznil, alebo pozerá seriál Akty X!
Ale nie, je to bohužiaľ realita ktorá sa deje s jeho vlastným dieťaťom! Zákonom prinútená realita, aby sa rodičia náhodou nerozhodli nesprávne v neprospech dieťaťa! Takže toto je výsledok zákonom riadeného úspechu a ochrany dieťaťa, lebo rodič by svojim rozhodovaním mohol vlastnému dieťaťu poškodiť! (a to vo svete vyspelej demokracie a pokroku - údajne).
Ak budete mať doma psa a budete ho týrať môžete za to dostať trest odňatia slobody. Za uvedené terapie a údajné úspechy lekári dostávajú „Krištálové krídla“, pozvánky na kongresy (skúsme hádať kým sponzorované ...) a vyžadujú si oslovenia a uznania ako špičkoví odborníci, bezhraničnú dôveru v ich schopnosti, múdrosť a účinnosť terapie. Ja by som pre nich mal titul, ktorý sa ale používal v 40- tych rokoch minulého storočia a na ktorý netreba ani študovať (na ten stačí plniť len príkazy) ako aj odporúčanie použiť uvedenú terapiu napr. na slonoch. Majú cca 100 x väčšiu hmotnosť ako dieťa, čo umožňuje použiť oveľa vyššie dávky jedov, čo by bol aj oveľa lepší biznis pre farmaceutický priemysel. Avšak má to jeden háčik, spolky na ochranu zvierat by im rýchlo klepli po prstoch. U detí je toto dokonca zákonom vynútené a klepnúť po prstoch im nemá kto! Hrôza! Ak sa rodič v určitej fáze remisie ochorenia rozhodne odmietnúť pokračovať v tejto devastujúcej terapii, tak sa mu vedenie onkológie vyhráža súdom a zastrašovaním, že keď dieťa nebude pokračovať v prevencii chemoterapiou, že mu rodič veľmi ublíži a tak mu zoberie šancu na prežitie... (pričom informovaný súhlas udáva právo rodiča kedykoľvek odvolať súhlas so štúdiou (pokusom) a vybrať si iný typliečby.) Neuveriteľné však? Nie, to nie je sen, to je tvrdá a skutočná realita na detskej onkológii.
A aký je teda zvýčajný výsledok tejto štandardnej, údajne jedinej úspešnej a zákonom prinútenej liečebnej metódy? (desiatky rokov bez dôkazov presadzovanej a v skutočnosti neúčinnej, podvodnej a na utrpení detí udržovanej terapie). Vo väčšine prípadov (tak, ako aj v tom našom) totálne zdecimovanie detského organizmu a v konečnom dôsledku sepsa, krutá bolesť..., smrť a prázdna detská izba........................... (výsledok práce špičkových odborníkov šialene obhajujúcich len toximolekulárnu medicínu).

Ďakujeme...páni onkológovia už by ale stačilo, preberte sa neobávajte sa nevedomosti, ale falošného poznania. Lepšie je nevedieť nič, ako pokladať za pravdu to, čo pravdou nie je!
A pravda je taká že väčšina detí vôbec nezomiera na vysoký počet tzv. blastov, ale na následky CHEMOTERAPIE spôsobujúcej sepsu a následné zlyhanie orgánov.
Zaujímalo by ma, či by onkológovia aplikovali túto tak úspešnú metódu bez podpisu rodiča a či by sa ponáhľali aplikovať túto terapiu vlastným deťom? Odpoveď je jasná, na základe možnosti právnych následkov pri zlyhaní liečby (pokusu) by ju bez podpisu rodiča určite neaplikovali. Preto podpis rodiča má pre onkológa hodnotu poslaneckej imunity v parlamente.
Nájde sa konečne niekto, kto toto šialenstvo zastaví, alebo sa budeme mlčky, donekonečna a nečinne prizerať na toto utrpenie detí (dovolím si povedať že týranie) a na ich smrť, na nerešpektovanie práv pacienta, práva na život, zdravie a na zamlčovania dokázaných vedeckých poznatkov a účinných metód na riešenie liečby týchto ochorení? HODNÉ ZAMYSLENIA A ČINU.



buchač Pozri príspevok
...na základe týchto skutočností beriem tie moje tvrdšie / dalo by sa povedať / vyjadrenia sa späť ...
Zo začiatku , na základe prvých príspevkov sa nedalo nejak vytušiť , že Tvoje reakcie sú opodstatnené , respektíve už asi aj iný pohľad mám na Tvoje názory a vyjadrenia , postrehy ...
Sú pochopiteľné ...

Ospravedlňujem sa
Zasa som o niečo múdrejší , skúsenejší ...

Žiaľ neučil som sa na chybách cudzích , ale svojich ...

Čiže , na pravú mieru dávam ...negujem .
0 0
ivantt ivantt

ivantt je offline (nepripojený) ivantt

obyčajný človek
v com negujes ??? tento krat ti nerozumiem.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...čítaj , dumaj , súvislosti hľadaj.....
0 0
ivantt ivantt

ivantt je offline (nepripojený) ivantt

obyčajný človek
buchač, habbs čital som, hladam suvislosti. Ja viem, je to smutne ked niekomu zomrie clen rodiny, mne tak zomrela mam ale nesmie sa za to postavit proti celemu svetu. Bolest rodicov je nepredstavitelna, aj to poznam... ale mne chemoterapia zachranila zivot. Možno má na svedomi zlyhanie pankreasu, schytal som cukrovku ale žijem už takmer 20 rokov po chemoterapii. Ja verim tomu, ze lekari robia vsetko co môzu pre záchranu ludskeho zivota, navratenie mu zdravia ( niktorí lepšie, iní horšie, aj to je o ludoch ) a nikdy nerobia s umyslom ubliziť, ani rodičom ani nikomu. Sú to takí istý ludia ako my. Ine je to s farmaceutickým priemyslom, to je ozaj o prachoch, nie o zachrane zivotov. Mne lekari tzivot zachranili, mojej mame ho zobrali... aleživot ide dalej a treba ho žit. Hovorí sa že čas rany zhahojí.. to je rpavda ale jazvy ostanu. Ale nie je to dôvod zanevret na cely svet, znenavidiet lekarov a zavrhnut každp pravdu okrem tej svojej.
Je mi ozaj luto co musel habbs prezit a co muselo prezit jeho dieta ale ten osud ma vela dalsich iných rodin. a vela idých rodin ma osud so stastnym koncom. Preco rozhosievať semienka nenávisti ???
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
ivantt Pozri príspevok
buchač, habbs čital som, hladam suvislosti. Ja viem, je to smutne ked niekomu zomrie clen rodiny, mne tak zomrela mam ale nesmie sa za to postavit proti celemu svetu. Bolest rodicov je nepredstavitelna, aj to poznam... ale mne chemoterapia zachranila zivot. Možno má na svedomi zlyhanie pankreasu, schytal som cukrovku ale žijem už takmer 20 rokov po chemoterapii. Ja verim tomu, ze lekari robia vsetko co môzu pre záchranu ludskeho zivota, navratenie mu zdravia ( niktorí lepšie, iní horšie, aj to je o ludoch ) a nikdy nerobia s umyslom ubliziť, ani rodičom ani nikomu. Sú to takí istý ludia ako my. Ine je to s farmaceutickým priemyslom, to je ozaj o prachoch, nie o zachrane zivotov. Mne lekari tzivot zachranili, mojej mame ho zobrali... aleživot ide dalej a treba ho žit. Hovorí sa že čas rany zhahojí.. to je rpavda ale jazvy ostanu. Ale nie je to dôvod zanevret na cely svet, znenavidiet lekarov a zavrhnut každp pravdu okrem tej svojej.
Je mi ozaj luto co musel habbs prezit a co muselo prezit jeho dieta ale ten osud ma vela dalsich iných rodin. a vela idých rodin ma osud so stastnym koncom. Preco rozhosievať semienka nenávisti ???
Zvýraznené je dôležité ....

Čo prežil ????....to neviem posúdiť ...

Jeho dieťa ???...tak to viem úplne presne ...

Totiž žiadne NEMÁ....to sú tie súvislosti ....
0 0
Habbs Habbs

Habbs je offline (nepripojený) Habbs

buchač Pozri príspevok
Zvýraznené je dôležité ....

Čo prežil ????....to neviem posúdiť ...

Jeho dieťa ???...tak to viem úplne presne ...

Totiž žiadne NEMÁ....to sú tie súvislosti ....

Mal som to dat v podobe linku
http://www.cez-okno.net/clanok/seria...tskej-leukemie


A mimochodom,meni natom nieco,ze to nieje moje dieta?Urcite nie.Stale budem tvrdit,ze dnes sa ludia neliecia.Tento clanok nema nic spolocne s liecenim.Predstav si kolko penazi to stoji poistovnu taka liecba.Poistovnu,ktoru platime povinne vsetci aj ti ktori dodrzuju zivotospravu a nepotrebuju lekarov.Cim viac a dlhsie clovek znesie taku drahu liecbu ,tym lepsie,pre ten priemysel,bez ohladu nato,ci to ten clovek prezije.Kto prezije je dieta stasteny v takom pripade.

Preco sa nespytate ludi,ktori sa vyliecili z rakoviny bez tychto chemickych jedov a bez celeho toho rakovinoveho priemyslu?To Vas nezaujima?Obhajujete tu chemoterapiu a tvrdite,ze vdaka nej ste prezili.Ti co prezili bez chemoterapie a vsetkych tych vedlajsich ucinkov ,co by vam nato povedali?
Bohuzial tento system je tu tak nastaveny,ze clovek si nemoze vybrat liecbu,jemu ponuknuta iba ta,ktora vynasa najviac penazi a je aspon z troch percent uspesna.
0 0
pe.pe pe.pe

pe.pe je offline (nepripojený) pe.pe

optimista
Habbs, len jedna otázka:

Ak chemoterapeutikum spôsobí nekrózu tkanív "až po kosť" v prípade, že sa dostane mimo vény, znamená to, že zničí aj kopu ciev (aj vén aj artérií) medzi pokožkou a kosťou. Ako je možné, že pri podaní do vény nenekrotizuje ani samotnú vénu, ani krvné bunky?

Určite si nad tým rozmýšľal. Však?
0 0
Habbs Habbs

Habbs je offline (nepripojený) Habbs

pe.pe Pozri príspevok
Habbs, len jedna otázka:

Ak chemoterapeutikum spôsobí nekrózu tkanív "až po kosť" v prípade, že sa dostane mimo vény, znamená to, že zničí aj kopu ciev (aj vén aj artérií) medzi pokožkou a kosťou. Ako je možné, že pri podaní do vény nenekrotizuje ani samotnú vénu, ani krvné bunky?

Určite si nad tým rozmýšľal. Však?
Jasne,ze som rozmyslal aj nad tym a tiez mi to neslo do hlavy.Ale ked,si uvedomim,preco sa dodrziavaju popri tom ochranne opatrenia asi to bude mat s tym nieco spolocne.V tomto videu ukazuju ako vyzera poleptana ruka od chemo.Mozno si niekto povie,ze je to ako sa hovori bluff.Ja nemam preco tomu neverit.
http://www.mustwatch.cz/film/lecba-r...om-inside-out/

Najlepsie si je vyskusat sam na sebe,ale kto bude riskovat?
Zrejme poliat si ruku chemoterapiou a pustat si do zily chemo po kvapkach ,ktora sa riedi hned krvou nieje to iste.
0 0
Gabhus Gabhus

Gabhus je offline (nepripojený) Gabhus

Prosím Ťa, to máš odkiaľ tie vedomosti? To si vážne myslíš, že rakovina je vecou životosprávy? Teda najmä životosprávy. Mali sme známeho, pre ktorého bola najväčšou pochúťkou žihľava a šalát zo sedmikrások, behával maratón a čo si myslíš že na akú chorobu pošiel? Na rakovinu pľúc. Odkiaľ ju mal? Žil až nezdravo zdravo. Pokiaľ si to nezažil, tak nerozprávaj. A že je liečba drahá. Nie si ty minister zdravotníctva? To akože postaviľ onkologických k múru? Fuj. A čo alkoholici, narkomani, duševne chorí, postihnutí tých tiež? Mengele? O čom neviem, o tom nerozprávam. Mysli si o o mne čo chceš. Kto ma pozná, vie. Prvý raz na tomto fóre som za za tie roky rozčúlila. Maj sa a prosím Ťa, nereaguj.
1 0
Habbs Habbs

Habbs je offline (nepripojený) Habbs

Gabhus Pozri príspevok
Prosím Ťa, to máš odkiaľ tie vedomosti? To si vážne myslíš, že rakovina je vecou životosprávy? Teda najmä životosprávy. Mali sme známeho, pre ktorého bola najväčšou pochúťkou žihľava a šalát zo sedmikrások, behával maratón a čo si myslíš že na akú chorobu pošiel? Na rakovinu pľúc. Odkiaľ ju mal? Žil až nezdravo zdravo. Pokiaľ si to nezažil, tak nerozprávaj. A že je liečba drahá. Nie si ty minister zdravotníctva? To akože postaviľ onkologických k múru? Fuj. A čo alkoholici, narkomani, duševne chorí, postihnutí tých tiež? Mengele? O čom neviem, o tom nerozprávam. Mysli si o o mne čo chceš. Kto ma pozná, vie. Prvý raz na tomto fóre som za za tie roky rozčúlila. Maj sa a prosím Ťa, nereaguj.
Ty to vies urcite lepsie nez svetovy lekari,ktory sa tym zaoberaju desiatky rokov a maju viac ako 50 % uspechy v liecbe alternativou.
Mozno to nieje vecou zivotospravy,mozno sam Boh zosiela na ludi rakovinu a vsetke mozne choroby.Mozes to tak brat.A nerozculuj sa,lebo si privodis vazne zdravotne problemy.
0 0
betka631 betka631

betka631 je offline (nepripojený) betka631

Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac
Habbs Pozri príspevok
Mal som to dat v podobe linku
http://www.cez-okno.net/clanok/seria...tskej-leukemie


A mimochodom,meni natom nieco,ze to nieje moje dieta?Urcite nie.Stale budem tvrdit,ze dnes sa ludia neliecia.Tento clanok nema nic spolocne s liecenim.Predstav si kolko penazi to stoji poistovnu taka liecba.Poistovnu,ktoru platime povinne vsetci aj ti ktori dodrzuju zivotospravu a nepotrebuju lekarov.Cim viac a dlhsie clovek znesie taku drahu liecbu ,tym lepsie,pre ten priemysel,bez ohladu nato,ci to ten clovek prezije.Kto prezije je dieta stasteny v takom pripade.

Preco sa nespytate ludi,ktori sa vyliecili z rakoviny bez tychto chemickych jedov a bez celeho toho rakovinoveho priemyslu?To Vas nezaujima?Obhajujete tu chemoterapiu a tvrdite,ze vdaka nej ste prezili.Ti co prezili bez chemoterapie a vsetkych tych vedlajsich ucinkov ,co by vam nato povedali?
Bohuzial tento system je tu tak nastaveny,ze clovek si nemoze vybrat liecbu,jemu ponuknuta iba ta,ktora vynasa najviac penazi a je aspon z troch percent uspesna.
Mení sa na tom minimálne to, že sa Ti buchač ospravedlnil a Ty si nemal ani len toľko slušnosti, aby si vysvetlil, že sa nejedná o Tvoje dieťa. Mne stačí i to, aby som si urobila názor.
0 0
betka631 betka631

betka631 je offline (nepripojený) betka631

Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac
Gabhus Pozri príspevok
Prosím Ťa, to máš odkiaľ tie vedomosti? To si vážne myslíš, že rakovina je vecou životosprávy? Teda najmä životosprávy. Mali sme známeho, pre ktorého bola najväčšou pochúťkou žihľava a šalát zo sedmikrások, behával maratón a čo si myslíš že na akú chorobu pošiel? Na rakovinu pľúc. Odkiaľ ju mal? Žil až nezdravo zdravo. Pokiaľ si to nezažil, tak nerozprávaj. A že je liečba drahá. Nie si ty minister zdravotníctva? To akože postaviľ onkologických k múru? Fuj. A čo alkoholici, narkomani, duševne chorí, postihnutí tých tiež? Mengele? O čom neviem, o tom nerozprávam. Mysli si o o mne čo chceš. Kto ma pozná, vie. Prvý raz na tomto fóre som za za tie roky rozčúlila. Maj sa a prosím Ťa, nereaguj.
Habbs Pozri príspevok
Ty to vies urcite lepsie nez svetovy lekari,ktory sa tym zaoberaju desiatky rokov a maju viac ako 50 % uspechy v liecbe alternativou.
Mozno to nieje vecou zivotospravy,mozno sam Boh zosiela na ludi rakovinu a vsetke mozne choroby.Mozes to tak brat.A nerozculuj sa,lebo si privodis vazne zdravotne problemy.
Dnes ráno som sa už rozčúlila i ja, a to sa len tak nepodarí hocikomu.
Vierka túto tému založila s úmyslom, aby si ľudia, ktorí prešli alebo prechádzajú onkologickým ochorením vzájomne poradili.
Habbs neprežil a neprešiel si tým, tak si nechaj svoje rady z knižky pre seba. Ktovie, či by si bol taký hrdina, s takými silnými rečami aj vtedy, ak by sa to dotýkalo priamo Tvojej osoby.
Ak máš toľko rokov ako som tu niekde zaregistrovala, tak ešte ani poriadne nevieš o čom je život.
8 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Habbs Pozri príspevok
A mimochodom,meni natom nieco,ze to nieje moje dieta?Urcite nie.Stale budem tvrdit,ze dnes sa ludia neliecia.Tento clanok nema nic spolocne s liecenim.Predstav si kolko penazi to stoji poistovnu taka liecba.Poistovnu,ktoru platime povinne vsetci aj ti ktori dodrzuju zivotospravu a nepotrebuju lekarov.Cim viac a dlhsie clovek znesie taku drahu liecbu ,tym lepsie,pre ten priemysel,bez ohladu nato,ci to ten clovek prezije.Kto prezije je dieta stasteny v takom pripade.
Gabhus Re: Onkologicke ochorenia
Prvý raz na tomto fóre som za za tie roky rozčúlila. Maj sa a prosím Ťa, nereaguj.
Habbs
Member
Mozno to nieje vecou zivotospravy,mozno sam Boh zosiela na ludi rakovinu a vsetke mozne choroby.Mozes to tak brat.A nerozculuj sa,lebo si privodis vazne zdravotne problemy.
Rozčúlila ???...ja ani nie ...

Ale do jazyka si momentálne nekusnem...zariskujem , že mi Richard ban dá ...

Habbs ...poznáš to ,že ...skratku MBB???...." mladej , blbej , bažant ...

Kriste pane , to chceš povedať , že len ten chytí raka , kto nedodržuje životosprávu ????
Ty si ale blbec na kvadrát ...
Niekedy rozmýšľam , prečo sa berú pokrvní príbuzní ...vždy je to na škodu spoločnosti .
Si predstav , že ak by to malé dieťa na jednej Tvojej fotke malo túto chorobu ???
Kua , hádam nedodržiavalo to dojča životosprávu ??? Alebo jeho mama sa počas tehotenstva schválne dala , povedzme , vystaviť rádioaktívnemu žiareniu ????

Boha si spomenul ...možno on zosiela na ľudí choroby ...
Hm , možno ...možno áno , možno nie ...ale ver tomu , že v tých ťažkých chvíľach sa aj bezbožník na NEHO obráti ...

Vraj sa nemá Gabhus rozčúliť , lebo si zdravotné problémy privodí ...
Ten pravý sa ozýva ...veď kto si Tvoje "múdrosti" prečíta , šak o toho sa normál klepka pokúša...

Kto prežije , je dieťaťom šťasteny ...

Tak s týmto , len s týmto súhlasím , som jej dieťa ...ale nie v súvislosti s Tvojim príspevkom...
0 0
Gabhus Gabhus

Gabhus je offline (nepripojený) Gabhus

Ja si nič privádzať nemusím, ja som tým prešla. Nefajčila som, som absolútny abstinent, žijem v relatívne zdravom prostredí, stravujem sa možno zdravšie ako väčšina populácie. Som večne vysmiata, problémy si nepripúšťam. o strese som počula zdiaľky. Tak mi povedz, z čoho som to dostala. Pána Boha nechaj bokom. Ak mi to vysvetlíš, navrhneme Ťa kolektívne na Nobelovú cenu za medicínu, veď to nevedia ani svetové kapacity aký je tam vlastne mechanizmus vzniku. Až si sa zjavil a je Ti to jasné......
0 0
Gabhus Gabhus

Gabhus je offline (nepripojený) Gabhus

Pre upresnenie - môj predchádzajúci príspevok bol reakciou na Habbsa.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
....fúúúúha , ešte že tak ....
0 0
Habbs Habbs

Habbs je offline (nepripojený) Habbs

Este dodam k objektivite na tomto fore vasich prispevkov ,ktori ste prezili zakernu chorobu a liecbu ku ktorej vam blahozelam..Vy vsetci,ktori tu pisete o zdolani svojej choroby pomocou vrazednej liecby chemoterepie si uvedomte,ze patrite iba medzi 3 percenta ludi,ktory prezili viac ako 5 rokov.Vy 3% si tu mozte medzi sebou nahravat proti mne,mne to nevadi. 97% ludi sa tu nemoze vyjadrit ,pretoze su mrtvy.Ak by sa mohli vyjadrit s toho druheho sveta,urcite by sa nepriklonili na vasu stranu a urcite by si v zivote druhykrat taku istu "liecbu" nezopakovali.

Siroka verejnost a ludia ,ktory maju s tou chorobou do cinenia alebo ich tato choroba a liecba zaujima a chceli by vediet viac mali by hladat inde po internete.Napr.napisat do googla The Gerson therapy. Gersonova terapia ma viac ako 50% uspesnost liecby.Pozostavala z prisnej diety na zeleninovych a ovocnych stavach.Ludom sa to zda az velmi jednoduche a lacne aby tomu verili,ze to moze fungovat.Kto rozumie trochu po polsky


Tu je jeden z mnoha pribehov
http://www.somvprahe.sk/forum/precit...til-na-naivitu

Dalsiu vec ktoru spominate ohladom deti chorych na rakovinu a spajate to stym,ze to nieje chyba zivotospravy.Pytam sa coho je to chyba?
Snad je Vam jasne,ze cez plod prechadza matkina krv.Generaciou a generaciou je to s detmi horsie a horsie,Ludia su otraveny chemiou z potravin,ktora obsahuje len malo zivin,otraveny vodou ,otraveny zivotnym prostredim.To znecistenie matky krvou prechadza cez plod.Tazke kovy prechadzaju aj cez placentu.Z toho zamoreneho toxickeho tela sa im vytvori toxicke materske mlieko,ktorym krmia potomok.Pride chemicka vakcina a skok z biologicky danej potravy materskeho mlieka na stravu chemicku-varenu,bez zivin s vysoko alergennymi nahrazkami mlieka.Potom sa uz iba ostava modlit aby dieta to vsetko znieslo a bolo zdrave.Kazda zena by sa mala pred otehotnenim detoxikovat od tychto jedov,v dnesnom svete je to uz potrebne.
Naposledy upravil Habbs : 23.10.10 at 16:23
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Habbs Pozri príspevok
...
Tu je jeden z mnoha pribehov
http://www.somvprahe.sk/forum/precit...til-na-naivitu

Dalsiu vec ktoru spominate ohladom deti chorych na rakovinu a spajate to stym,ze to nieje chyba zivotospravy.Pytam sa coho je to chyba?
Snad je Vam jasne,ze cez plod prechadza matkina krv.Generaciou a generaciou je to s detmi horsie a horsie,Ludia su otraveny chemiou z potravin,ktora obsahuje len malo zivin,otraveny vodou ,otraveny zivotnym prostredim.To znecistenie matky krvou prechadza cez plod.Tazke kovy prechadzaju aj cez placentu.Z toho zamoreneho toxickeho tela sa im vytvori toxicke materske mlieko,ktorym krmia potomok.Pride chemicka vakcina a skok z biologicky danej potravy materskeho mlieka na stravu chemicku-varenu,bez zivin s vysoko alergennymi nahrazkami mlieka.Potom sa uz iba ostava modlit aby dieta to vsetko znieslo a bolo zdrave.Kazda zena by sa mala pred otehotnenim detoxikovat od tychto jedov,v dnesnom svete je to uz potrebne.
Pani z príbehu by som doporučil aj nejaké iné oddelenie nemocnice navštíviť ...zvyknú mreže na oknách mať ...

K tej veci ...

Matka kontra dieťa ...budiž , beriem ...no so značnou rezervou , ale vysvetľovať sa mi nechce , na dialóg - diskusiu sú potrební dvaja...
0 0
Habbs Habbs

Habbs je offline (nepripojený) Habbs

betka631 Pozri príspevok
Dnes ráno som sa už rozčúlila i ja, a to sa len tak nepodarí hocikomu.
Vierka túto tému založila s úmyslom, aby si ľudia, ktorí prešli alebo prechádzajú onkologickým ochorením vzájomne poradili.
Habbs neprežil a neprešiel si tým, tak si nechaj svoje rady z knižky pre seba. Ktovie, či by si bol taký hrdina, s takými silnými rečami aj vtedy, ak by sa to dotýkalo priamo Tvojej osoby.
Ak máš toľko rokov ako som tu niekde zaregistrovala, tak ešte ani poriadne nevieš o čom je život.
Mam 26 rokov.Majstri sveta su mladsi odomna.Ak si myslis,ze starsi clovek musi mat pravdu len preto,ze sa skôr narodil si na omyle.Mlady clovek este nieje tak zmanipulovany televiziou ako starsi.Vsetke media vlastnia iba 6 ludi a su cenzurovane.Tazko ste sa mohli dozvediet pravdu pocas vasho zivota.Mladi ludia uz vyrastaju s internetom,kde sa pravda celeho politickeho systemu odhaluje.A Vas presvedcit je ako staru krestansku babku presviedcat ,ze Boh neexistuje.Moznoze by ta zaujimalo co sa vlastne deje vo svete.
http://www.mustwatch.cz/film/big-picture/
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
Odpoviem úplne ,ktorá je tu založená za iným účelom.... ale "idem" s témou od začiatku a čítam každý príbeh a Habbs, nehnevaj sa, ale už musím na Teba reagovať, lebo mi pripadáš ako z inej planéty... Tie Tvoje múdrosti sa nedajú prehliadnuť... len by som bola zvedavá, či by si sa s nimi stotožnil a využil ich aj keby tá hnusná pliaga prišla na Teba - čo Ti samozrejme nikdy neželám a tak isto žiadnemu človeku na tejto našej biednej zemi... sto krát by som bola radšej, keby stačilo podať človeku proti tej pliage paralen ako na horúčku... Ty si myslíš,že tí ľudia umierajú dobrovoľne? a chemo podstupujú len tak z radosti... aby im bolo zakaždým na zvracanie a vypadali všetky vlasy lebo budú vyzerať "cool"? Bože, kde to žiješ, človeče??? Mali sme stretko v PO, keby si vedel, koľko ľudí tam bolo, ktorí týmto peklom prešli a predsa sa stále usmievajú a majú energie sto krát viac ako ktorýkoľvek iný človek,ktorý tým neprešiel a je zdravý. Ja skladám obdivu a klobúk dolu pred všetkými,ktorí to zvládli alebo bojujú s tým aj teraz, lebo človek nikdy nevie a môže si "sadnúť" aj naňho. Toť vsjo...
7 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať