Zavrieť

Porady

Onkologicke ochorenia

Na istý podnet sa pokusim zalozit temu s tymto nazvom,nie vsetci chceme verejne o nasich dg. pisat, alebo hovorit, ale je to ochorenie o ktorom treba pisat aj hovorit, my co sme si uz nieco prezili by sme mohli poradit tým, ktorý sú teraz na pochybách pri svojom zdravotnom stave a zvazuju ci ist k lekárovi, alebo neíst, mozno sa hanbia, mozno sa nemaju s kym poradit.
Niektorí ma mozno odsúdia, ze je to cisto sukromna vec, ale ja osobne nesuhlasim, je to vec verejná a moze len malickost zachránit ludský zivot.
Mozno len jedina otázka, ktorú tu niekto položí a my, ktorí nieco o tom vieme by sme mali poradit.
Kto chce nech sa pridá, kto chce nech ma odsúdi, ale pokúsam sa pomôct.
Usporiadat
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Moji milí Poraďáci, som šťastná, prešťastná. Práve som volala s Vierkou a zajtra už ide domov. Všetkých Vás pozdravuje a zajtra sa nám chce ozvať. Takže HURÁÁÁ, tešme sa "zajtra sa bude strašiť"!!! Výsledky sa dozvie až zajtra, tak si na ňu ráno všetci spoločne pomyslime a držme spolu palce.
22 0
betka631 betka631

betka631 je offline (nepripojený) betka631

Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac
HURÁÁÁ...ešte som sa nikdy tak netešila na žiadne strašenie ako na to od Vierky....supeeer.
Jarka, vďaka za dobrú správičku.
...palčeky budeme držať všetci spolu a silno.
Naposledy upravil betka631 : 17.07.11 at 19:51
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Táááak toto je tá najlepšia a najkrajšia správa čo dnes mohla prísť, práve som písala nášmu buchymu, či má niečo nové, ale po odoslaní a zistení slávnostného betkinko výkriku, som hneď zmazala. Jarka aj ja Ti ďakujem pekne
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Jarka 1 Pozri príspevok
Moji milí Poraďáci, som šťastná, prešťastná. Práve som volala s Vierkou a zajtra už ide domov. Všetkých Vás pozdravuje a zajtra sa nám chce ozvať. Takže HURÁÁÁ, tešme sa "zajtra sa bude strašiť"!!! Výsledky sa dozvie až zajtra, tak si na ňu ráno všetci spoločne pomyslime a držme spolu palce.
..

...konečne!!!..výsledky budú dobré, to je jasné,anjelíci sú v pohotovosti, už len nech je fšetko oki...
...dám sem, len nech je všetko dobre..


14 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

A ešte mi dovoľte, nášmu kamarátovi buchymu, na liečení želám dobré procedúry, príma partiu nielen na izbe, ale aj na prechádzky, či posedenie pri vínku večer. A Skoro sa nám vráť oddýchnutý a s veselou mysľou
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...Zituš .....


...už od utorka som doma ...teraz sa liečim z liečenia ........polčíka som mal na izbe ....dospávam ...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..nie náhodou pílčíka?..a s cirkulárkou))

(a ešte si na mňa nasjedovaný, juraj?..
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Prosím buchač, napíš čo stvárajú s onkáčmi na liečení lekári. Aké procedúry, či to pomáha. Teraz v auguste budem rok po operácii a chcem vedieť, či sa mám o také liečenie zaujímať. Čo stvárajú pacoši mi písať nemusíš, to si viem živo predstaviť

No, ale zase každá dobrá rada ...
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Milí moji poraďáci, v tejto téme bolo preplakaných veľa sĺz a veľa nás myslelo pritom iba pozitívne : "musí sa operácia podariť, máme ich radi, musia sa k rodine a k nám vrátit !" Tie našea ešte mnoho sĺz sa dostali až do neba ...o takých slziach v nebi spieva aj Eric Clapton vo vídeu Tears in Heaven, ale pri našej Vierke a nemôžem nespomenúť aj našu cascadu ..pri nich boli skrze nás prítomní všetci anjeli z tohoto vídea.

Šťastie a skoré uzdravenie želám Vám dievčatá, ale aj zlepšenie zdravotného stavu a uzdravenie pre kazdého pacienta trpiaceho týmto ochorením. Sila pozitívneho myslenia je neuveriteľná a má veľkú moc.
14 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Tak predsa sme sa dočkali a vďaka Jarke vieme niečo o Vierke. Veľmi sa teším spolu s ostatnými a držím palce, aby všetko dobre dopadlo a výsledky boli O.K.

Vieročka, tento anjelík bude spolu s nami myslieť na Teba, aby všetko dobre dopadlo......A aby Tvoja ďaľšia životná cesta bola už len plná svetla....


A títo sa budú modliť, aby Ti pribúdali sily a mala si sa každý deň lepšie a lepšie.....
23 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Revem ako malé dieťa........od radosti.... že Vierka už ide domov..... ešte aby boli dobré aj výsledky....Zajtra tu budem až podvečer, tie ktoré máte môj telefón, až budete niečo vedieť, prosím zazvoňte mi........ďakujem.
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

buchač Pozri príspevok
...Zituš .....
...už od utorka som doma ...teraz sa liečim z liečenia ........polčíka som mal na izbe ....dospávam ...
nemvedela som, ale tak aspoň vítaj doma a viem, že z liečenia sa ešte dĺĺĺho uzdravuje dospááááva
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Jarka 1 Pozri príspevok
Prosím buchač, napíš čo stvárajú s onkáčmi na liečení lekári. Aké procedúry, či to pomáha. Teraz v auguste budem rok po operácii a chcem vedieť, či sa mám o také liečenie zaujímať. Čo stvárajú pacoši mi písať nemusíš, to si viem živo predstaviť

No, ale zase každá dobrá rada ...
...milerád ,no ja som bol na liečení s diabetesom a jeho komplikáciami ...

Diabetes mám podchytený , takže som bral procedúry na pohybový systém ...

- chrbtica
- kríže
- kľby ....v podstate sa jedná o neuropatiu , alebo skôr jej predchádzaniu ....
- atď ....

Na liečení po onko som nebol...no je to na zvážení každého , no myslím si , že nemôže poškodiť ...skôr naopak ...
4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..ja som bola po rakovine na liečení v Turčianskych Tepliciach a tam bol taký bazén s velmi bublinkovu vodou,sme v nej vyzerali ako vianočné stromčeky biele, no a tá voda bola vraj veľmi dobrá pre onkopacientov...ale inak nejaký podstatný prístup a špeciálny, som teda nevidela a to som bola 2x...
..ale liečenie doporučujem už len kvoli tomu, že sa zmení klíma a prostredie, je tam pohoda, nemušíš variť,len si leháriš a plačkáš sa vo vode...
10 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Pepsi, buchač ďakujem.
Ja by som asi potrebovala kombináciu oboch.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...ale veď problém nevidím ...

Pozri , vyber si niečo a potom len po doktoroch budeš musieť ísť ...dá sa skĺbiť ...

http://www.ask.sk/sk/indikacie.php
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Jarka 1 Dnes, 08:03 AM
Pepsi, buchač ďakujem.
Ja by som asi potrebovala kombináciu oboch..

..však to máš dnes skoro všade,že minerálna voda lieči všetko,myslím, že už nie sú špecializované kúpele...a ide aj o to, že prídeš na iné myšlienky...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no hádam už máme tie výsledky a šecko je oki..


..láska prí je jako okno, oteržené dokožán,
tak láka mne ten výhled
jako by byl zakázán,jak trpím zápasím
to je lásky manifest
a jestli ne tak musel sem se splést..


(tak toto je pozdrav od môjho červíčka pre tetu,čo je chorá,vlastnoručne vyťukaný a asi 9x zaspievaný...
"a babi, napíš jej, nech už ide domov!"
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Prajem všetkým krásny pondelkový večer,

prepáčte mi, že Vám píšem až teraz, ale od dojatia koľko krásnych odkazov ma čakalo od Vás moji milí, som preplakala celé popoludnie.
Neviem slovami vyjadriť čo to pre mňa znamená mať takých úžasných priateľov ako som našla tu na porade a preto mi dovoľte, aby som sa takto poďakovala všetkým čo na mňa mysleli, držali mi palce a skrátka všetko ostatné.....,

Zůstaň - to je kouzelné slovo v přítelově slovníku.


Jednou si mě postavíš na šachovnici vzpomínek...
Nevím zda budu černá nebo bílá...
Ty začneš první tah...
Všechny pole se vyprázdní i na mě příjde řada...
Zeptám se tě: "Vyhodíš mě? Já bych velmi ráda zůstala".


....chcela by som ostať i naďalej vo Vašich zlatých srdiečkach, tak ako Vy ostanete v mojom.
Prepáčte, ale ako píšem tak naďalej plačem, budem sa snažiť poďakovať i každému z Vás osobitne.

Vaša V.

PS: mám sa dobre a verím, že Vás tu na porade budem ešte dlho "strašiť"

20 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať