Zavrieť

Porady

Onkologicke ochorenia

Na istý podnet sa pokusim zalozit temu s tymto nazvom,nie vsetci chceme verejne o nasich dg. pisat, alebo hovorit, ale je to ochorenie o ktorom treba pisat aj hovorit, my co sme si uz nieco prezili by sme mohli poradit tým, ktorý sú teraz na pochybách pri svojom zdravotnom stave a zvazuju ci ist k lekárovi, alebo neíst, mozno sa hanbia, mozno sa nemaju s kym poradit.
Niektorí ma mozno odsúdia, ze je to cisto sukromna vec, ale ja osobne nesuhlasim, je to vec verejná a moze len malickost zachránit ludský zivot.
Mozno len jedina otázka, ktorú tu niekto položí a my, ktorí nieco o tom vieme by sme mali poradit.
Kto chce nech sa pridá, kto chce nech ma odsúdi, ale pokúsam sa pomôct.
Usporiadat
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Prajem pekný deň,

rada by som všetkým dala do pozornosti tému : výzva na darovanie krvi pre NOU Klenová.
Krvičku potrebuje naša JarkaL.

Ďakujem vopred všetkým darcom.

V.
10 0
Deganova Deganova

Deganova je offline (nepripojený) Deganova

Vždy sa veselšie kráča, ak idete s niekým. Niekedy stačí, ak kráčate popri niekom. No niekedy úplne stačí, že nie ste sám.
Prajem Vám všetkým, aby ste nikdy neboli sami a myslím na Vás všetkých
10 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Deganova Pozri príspevok
Vždy sa veselšie kráča, ak idete s niekým. Niekedy stačí, ak kráčate popri niekom. No niekedy úplne stačí, že nie ste sám.
Prajem Vám všetkým, aby ste nikdy neboli sami a myslím na Vás všetkých
Vždy sa veselšie kráča, ak idete s niekým.
Niekedy stačí, ak kráčate popri niekom.
No niekedy úplne stačí, že nie ste sám.



No niekedy je potrebné ( dokonca nutné ) byť sám ..................úplne sám ....
6 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač Pozri príspevok
Vždy sa veselšie kráča, ak idete s niekým.
Niekedy stačí, ak kráčate popri niekom.
No niekedy úplne stačí, že nie ste sám.



No niekedy je potrebné ( dokonca nutné ) byť sám ..................úplne sám ....
pepsikova Re: Onkologicke ochorenia
No niekedy je potrebné ( dokonca nutné ) byť sám ..................úplne sám

...buch,nemožné...nemožnééééé...ešte aj na burzu ide za mnou pes...tak kedy?..


(burza=WC)
....možno , sorry , neodpustím si ale ...

Niekedy je potrebné aj mlčať .....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a prepáč, že som otvorila hubu...vymažem sa, aby som ti nerobila stavy...
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

VieraPopluharova Pozri príspevok
Prajem pekný deň,

rada by som všetkým dala do pozornosti tému : výzva na darovanie krvi pre NOU Klenová.
Krvičku potrebuje naša JarkaL.

Ďakujem vopred všetkým darcom.

V.
posúvam
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Dnes, 06:19 PM
..a prepáč, že som otvorila hubu...vymažem sa, aby som ti nerobila stavy...
....nie , vôbec mi nerobíš stavy ...ja som v pohode ...aj keď som napísal , čo som napísal...
Niekedy je potrebné aj mlčať .....

Ibaže týmto
No niekedy je potrebné ( dokonca nutné ) byť sám ..................úplne sám ....
som niečo úplne iné myslel , ako na psíka ...predsa len , vždy sa dá tá nemá tvár niekomu inému zveriť , keď ideš na tlačovú konferenciu...

No na druhej strane nevravím už ani o tom , že tá nemá tvár je niekedy lepšia ako tá samota ...môžeš bez obáv zveriť aj tie najtajnejšie želania , obavy ,strach , radosť ...

...lepší pes ako zlý psychológ ( napríklad ) ...
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

buchač Pozri príspevok
Vždy sa veselšie kráča, ak idete s niekým.
Niekedy stačí, ak kráčate popri niekom.
No niekedy úplne stačí, že nie ste sám.



No niekedy je potrebné ( dokonca nutné ) byť sám ..................úplne sám ....
Pekne si to napísal, ale dodám k tomu malú poznámočku, ak si aj človek myslí, že je sám, nie je tomu tak. A to je na tom najkrajšie.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tweety Pozri príspevok
Pekne si to napísal, ale dodám k tomu malú poznámočku, ak si aj človek myslí, že je sám, nie je tomu tak. A to je na tom najkrajšie.
...nechcem sa vykecávať , do podrobností zachádzať ....

Ja nikdy nie som sám .....ak sa to dá takto povedať

Mal som ...
Mám...
Budem mať vždy okolo seba aspoň zopár ( slovom cca päť ) priateľov ,ktorým sa môžem so všetkým zdôveriť bez nejakých obáv ...

Ale predsa len tak trochu trvám na tom svojom názore o tej samote ( to je tá psychologická stránka veci ) , občas je potrebné byť sám ...myšlienky dokopy dať a tým myslím ale všetko a všeobecne , nielen zdravotné problémy ... myslím si , že vieš , o čo mi ide , na čo smerujem svoje myšlienky ...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

buchač Pozri príspevok
...nechcem sa vykecávať , do podrobností zachádzať ....

Ja nikdy nie som sám .....ak sa to dá takto povedať

Mal som ...
Mám...
Budem mať vždy okolo seba aspoň zopár ( slovom cca päť ) priateľov ,ktorým sa môžem so všetkým zdôveriť bez nejakých obáv ...

Ale predsa len tak trochu trvám na tom svojom názore o tej samote ( to je tá psychologická stránka veci ) , občas je potrebné byť sám ...myšlienky dokopy dať a tým myslím ale všetko a všeobecne , nielen zdravotné problémy ... myslím si , že vieš , o čo mi ide , na čo smerujem svoje myšlienky ...
Samozrejme, že rozumiem tvojím myšlienkam.
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Pekný sobotný deň všetkým,

takže najskôr krv pre našu JarkuL sa podarilo zohnať.Darovať pôjdu z poraďákov títo členovia:

Katy a R
Lucia Červenková
Brčo
willma - november
mzdarka renca - rodinní príslušníci
tictac7 - 02.09.2011
GabiZ - upozornila svoje okolie
Pepsi - skoro som zabudla , tá vyzvala všetky TV

a nezisková organizácia združujúca darcov všetkých skupín "MOJA KRVNÁ SKUPINA" zabezpečila výzvu od
darcov B -
0-
a na svoje netovej stránke uverejnila výzvu darovania krvi pre NOU Bratislava

všetkým veľmi pekne ďakujem touto cestou.

V.
Naposledy upravil VieraPopluharova : 30.08.11 at 12:31
16 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Všetkým Vám ďakujem, nesmierne si to vážim.
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Ahojte, prikladám knihu, ktorú mi poslal jeden spolupacient, jemu vraj veľmi pomohla. Ešte som ju nečítala, ale verím mu, a preto ju posielam aj Vám.
9 0
ivantt ivantt

ivantt je offline (nepripojený) ivantt

obyčajný človek
JarkaL Pozri príspevok
Ahojte, prikladám knihu, ktorú mi poslal jeden spolupacient, jemu vraj veľmi pomohla. Ešte som ju nečítala, ale verím mu, a preto ju posielam aj Vám.
Knizka o snoch.. hmmm... sny su v zivote cloveka velmi dolezite a kazdy by mal nejaky mat. nejde o sen pocas spanku, ide o sen pocas zivota. Ale neostat len pri sne, treba robit vsetko pre to aby sa ten sen splnil. aj ked sa to zda nemozne, vysledok moze byt uplne iny. Ten sen sa moze splnit. Nechcel som od zivota nic, mal som len sen ... byt stastny. hmmm... cakal som dlho a napriek vsetkemu, co som prezil a co prezivam som stastny clovek. Mam rad zivot hoci som ho nenavidel. Staci otvorit nie len oci ale aj srdce a sny sa zacnu plnit. Som rad ze mam sny, ze sa mi ma co plnit
14 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
ivantt Pozri príspevok
Knizka o snoch.. hmmm... sny su v zivote cloveka velmi dolezite a kazdy by mal nejaky mat. nejde o sen pocas spanku, ide o sen pocas zivota. Ale neostat len pri sne, treba robit vsetko pre to aby sa ten sen splnil. aj ked sa to zda nemozne, vysledok moze byt uplne iny. Ten sen sa moze splnit. Nechcel som od zivota nic, mal som len sen ... byt stastny. hmmm... cakal som dlho a napriek vsetkemu, co som prezil a co prezivam som stastny clovek. Mam rad zivot hoci som ho nenavidel. Staci otvorit nie len oci ale aj srdce a sny sa zacnu plnit. Som rad ze mam sny, ze sa mi ma co plnit
..

..krásne si to napísal...pravdivo...
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
ivantt Pozri príspevok
Knizka o snoch.. hmmm... sny su v zivote cloveka velmi dolezite a kazdy by mal nejaky mat. nejde o sen pocas spanku, ide o sen pocas zivota. Ale neostat len pri sne, treba robit vsetko pre to aby sa ten sen splnil. aj ked sa to zda nemozne, vysledok moze byt uplne iny. Ten sen sa moze splnit. Nechcel som od zivota nic, mal som len sen ... byt stastny. hmmm... cakal som dlho a napriek vsetkemu, co som prezil a co prezivam som stastny clovek. Mam rad zivot hoci som ho nenavidel. Staci otvorit nie len oci ale aj srdce a sny sa zacnu plnit. Som rad ze mam sny, ze sa mi ma co plnit
................................hm .................................................. ....
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Juraj,

to je zasa v preklade čo? ...............hm.............(takeho smajlika ani nemam)
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
VieraPopluharova Pozri príspevok
Juraj,

to je zasa v preklade čo? ...............hm.............(takeho smajlika ani nemam)
...sorry .....ale ten preklad nie je pre cudzie oči a ani moje ústa na zverejnenie ....to je o tej 13-tej komnate a tá sa málokomu otvára ............( neber osobne ...)

...a smajlíkov nájdeš tu ...
http://www.skypeemoticons.net/
0 0
ivantt ivantt

ivantt je offline (nepripojený) ivantt

obyčajný človek
buchač Pozri príspevok
...sorry .....ale ten preklad nie je pre cudzie oči a ani moje ústa na zverejnenie ....to je o tej 13-tej komnate a tá sa málokomu otvára ............( neber osobne ...)

...a smajlíkov nájdeš tu ...
http://www.skypeemoticons.net/
Co je to vlastne 13-ta komnata ? vzdy pride cas ked sa ta komnata otvori a kazdemu...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
ivantt Pozri príspevok
Co je to vlastne 13-ta komnata ? vzdy pride cas ked sa ta komnata otvori a kazdemu...
...možno otvorí ....

...každému ???.....v mojom prípade teda nie ...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať