Zavrieť

Porady

Onkologicke ochorenia

Na istý podnet sa pokusim zalozit temu s tymto nazvom,nie vsetci chceme verejne o nasich dg. pisat, alebo hovorit, ale je to ochorenie o ktorom treba pisat aj hovorit, my co sme si uz nieco prezili by sme mohli poradit tým, ktorý sú teraz na pochybách pri svojom zdravotnom stave a zvazuju ci ist k lekárovi, alebo neíst, mozno sa hanbia, mozno sa nemaju s kym poradit.
Niektorí ma mozno odsúdia, ze je to cisto sukromna vec, ale ja osobne nesuhlasim, je to vec verejná a moze len malickost zachránit ludský zivot.
Mozno len jedina otázka, ktorú tu niekto položí a my, ktorí nieco o tom vieme by sme mali poradit.
Kto chce nech sa pridá, kto chce nech ma odsúdi, ale pokúsam sa pomôct.
Usporiadat
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Držím palce a dúfajme, že v tejto téme platí: Žiadne správy, dobré správy.
9 0
uct2007 uct2007

uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

Mňa čakajú o týždeň onkomarkery, CHT neberiem od augusta, cítim sa dobre, chutí mi jesť, hm....až príliš, za chvíľu budem mať toľko kíl ako pred chorobou, keď si nedám pozor :-)), skrátka.....dúfam, že budem mať také dobré aj výsledky. Pevne VERíM, že hej !!!!!!!!!! Majte sa všetci fajn a DRŽME SA !!!
12 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Pekný deň všetkým,

som rada, že dávate o sebe vedieť, či už napísaním, alebo nie. Verím, že tí, ktorí sa neozývajú sa majú dobre a majú už iné starosti.
Ja som sa neozvala dlhšie preto, že som bola na liečení, pekne som si to v rámci zdravotného stavu užila, oddýchla si a už pracujem.
V najbližšej dobe ma čaká kolonoskopia, CT brucha a odbery, nakoľko tesne pred odchodom na liečenie som nemala dobré krvné výsledky.
Takže sa mi všetci držte a priebežne sa budem ozývať a sledovať ako sa mi máte.

Vaša V.
7 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

VieraPopluharova Pozri príspevok
Pekný deň všetkým,

som rada, že dávate o sebe vedieť, či už napísaním, alebo nie. Verím, že tí, ktorí sa neozývajú sa majú dobre a majú už iné starosti.
Ja som sa neozvala dlhšie preto, že som bola na liečení, pekne som si to v rámci zdravotného stavu užila, oddýchla si a už pracujem.
V najbližšej dobe ma čaká kolonoskopia, CT brucha a odbery, nakoľko tesne pred odchodom na liečenie som nemala dobré krvné výsledky.
Takže sa mi všetci držte a priebežne sa budem ozývať a sledovať ako sa mi máte.

Vaša V.
Vierka, teším ma, že si si pekne oddýchla. Duševný oddych je prepotrebný, držím Ti prsty aj naďalej, nech sú výsledky vyšetrení viac, ako v poriadku. Terazky s tou prácou nepreháňaj a drž sa a ozývaj, verím, že to budú samé pozitívne správy. Cmuk Maja
4 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Majka,

veľmi pekne ďakujem.

V.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
VieraPopluharova Pozri príspevok
Pekný deň všetkým,
...šak aj Tebe ....
som rada, že dávate o sebe vedieť, či už napísaním, alebo nie. Verím, že tí, ktorí sa neozývajú sa majú dobre a majú už iné starosti.
...hm ...
Ja som sa neozvala dlhšie preto, že som bola na liečení, pekne som si to v rámci zdravotného stavu užila,
...no pekne ....pekne .......máš sa čím chváliť ....
oddýchla si a už pracujem.
...načase .....
V najbližšej dobe ma čaká kolonoskopia, CT brucha a odbery,
...že aj pošantiť trošička je potrebné ....
nakoľko tesne pred odchodom na liečenie som nemala dobré krvné výsledky.
Takže sa mi všetci držte
...držím....vydržím .......
a priebežne sa budem ozývať a sledovať ako sa mi máte.
...to určite ...

Vaša V.
...
4 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

buchač Pozri príspevok
...
Ako vždy si poklad

Vďaka
0 0
plavčík plavčík

plavčík je offline (nepripojený) plavčík

človek s dušou
Tak mám výsledky...zlé... to, že mám marker CA 15-3 takmer vždy vyšší/31,2 norma je 28/ - na to som si už zvykla, ale pridal sa nový TPS marker, ktorý som naposledy mala 30 a teraz 81,9...vo štvrtok idem k lekárke tak uvidím čo bude...asi ma čakajú "pekné"sviatky.

Dúfam, že aspoň Vy sa máte OK.
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

plavčík Pozri príspevok
Tak mám výsledky...zlé... to, že mám marker CA 15-3 takmer vždy vyšší/31,2 norma je 28/ - na to som si už zvykla, ale pridal sa nový TPS marker, ktorý som naposledy mala 30 a teraz 81,9...vo štvrtok idem k lekárke tak uvidím čo bude...asi ma čakajú "pekné"sviatky.

Dúfam, že aspoň Vy sa máte OK.

...mrzí ma, že sa Vám pohoršilo... Držím päste, aby všetko dopadlo OK.
5 0
uct2007 uct2007

uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

plavčík Pozri príspevok
Tak mám výsledky...zlé... to, že mám marker CA 15-3 takmer vždy vyšší/31,2 norma je 28/ - na to som si už zvykla, ale pridal sa nový TPS marker, ktorý som naposledy mala 30 a teraz 81,9...vo štvrtok idem k lekárke tak uvidím čo bude...asi ma čakajú "pekné"sviatky.

Dúfam, že aspoň Vy sa máte OK.

Držím Ti palčeky plavčík !!!! mrzí ma, že sa ti pohoršilo.
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

plavčík Pozri príspevok
Tak mám výsledky...zlé... to, že mám marker CA 15-3 takmer vždy vyšší/31,2 norma je 28/ - na to som si už zvykla, ale pridal sa nový TPS marker, ktorý som naposledy mala 30 a teraz 81,9...vo štvrtok idem k lekárke tak uvidím čo bude...asi ma čakajú "pekné"sviatky.

Dúfam, že aspoň Vy sa máte OK.
Držím palce, snáď pôjde len o nejaký zápal, aspoň dúfam, mne tieto markery tiež behajú raz hore raz dolu, dolu málokedy, ale neboj zvládneme to.
Hneď napíš ako si dopadla, ak aj niečo budeme bojovať ďalej.
Myslím na Teba a drž sa.
V.
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

A ja ešte k dnešnému dňu, mala som kolono prvý krát bez narkózy a na NOU, úžasny zážitok , no vážne teraz, ďakujem p. doktorovi, že štrajkoval prácou a bol taký milý, že som skoro absolútne nič necítila. Výsledok ? Viem, že budem teraz vyzerať ako , že sa vyťahujem, ale dievčence a chlapci bez nálezu.Aspoň raz sa môžem tento rok niečim pochváliť, ešte sa neteším veľmi, čaká ma ešte CT, ale snáď aj to bude ....

V.
24 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

Vierka, si statočná, klobúk doluJa sa na to neodhodlám asi nikdy a bez narkózy už vôbec. V pondelok mi dr. povedal, že by som mala, lebo je veľká predispozícia... Som rada, že som teraz každý druhý mesiac za sebou zvládla gastro..noooo ..nesmejte sa..bojko teda nie som v žiadnom prípade. To žalúdok mám taký citlivý, nervózny... Každému z vás, vám držím palce....držte sa!!
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Valčake Pozri príspevok
Vierka, si statočná, klobúk doluJa sa na to neodhodlám asi nikdy a bez narkózy už vôbec. V pondelok mi dr. povedal, že by som mala, lebo je veľká predispozícia... Som rada, že som teraz každý druhý mesiac za sebou zvládla gastro..noooo ..nesmejte sa..bojko teda nie som v žiadnom prípade. To žalúdok mám taký citlivý, nervózny... Každému z vás, vám držím palce....držte sa!!
Moja neboj,

pri gastro idú i mne oči ako slimákovi , kolono mi doteraz robili vždy v narkoze, bo som sa vždy bála, no klobúk dolu na NOU BA p. doktor do slova a do písmena štrikoval a háčkoval po mojom fajnovom črievku a krásne sa mu to vydarilo, ešte sme stihli popritom prebrať politickú situáciu a štrajk lekárov, tiež je jedným zo štrajkujúcich, ale svoje povolanie berie ako povolanie, nie ako povinnosť.

V.
5 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
VieraPopluharova Pozri príspevok
A ja ešte k dnešnému dňu, mala som kolono prvý krát bez narkózy a na NOU, úžasny zážitok ,
...hm , teraz neviem ....či si na budúci rok nechám šľahnúť Dolsinček a Dormicum , alebo nie ...
Keď je to , ako vravíš , také fasa ....

no vážne teraz, ďakujem p. doktorovi, že štrajkoval prácou a bol taký milý, že som skoro absolútne nič necítila.
...kua ...ja hej ...aj napriek oblbovákom ................ale aspoň viem ,že prečo sa do basy nechcem dostať a fasovať Indulonu ...
Výsledok ? Viem, že budem teraz vyzerať ako , že sa vyťahujem, ale dievčence a chlapci bez nálezu.Aspoň raz sa môžem tento rok niečim pochváliť, ešte sa neteším veľmi, čaká ma ešte CT, ale snáď aj to bude ....

V.
...CT .....he ....dajú Ti šlahu rádioaktívnu do žily ...budeš jak ten vianočný stromček vysvietená na monitore ........a no a ...????
...a teplúúúúčko bude okolo toho oného otvoru ....teplúčko....he ,myslel som v prvej chvíly , že do prádla niečo púšťam ...


...ale vytrimeš ...Boh Ťa skúša ...ja nie ...........ja len podoné.....a dobrú náladu sa snažím ....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
VieraPopluharova Pozri príspevok
Milí moji,

neviem ako by som začala, skrátka poprosím Vás všetkých , aby ste mysleli na našu JarkuL, ktorej sa bohužial zdravotný stav zhoršil .
....hm ..........................v takýchto chvíľach ma zvykne humor obchádzať ....
1 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Pekný a pokojný večer všetkým,

dovoľte mi poprosiť Vás, aby Ste sa mnou pomodlili za našu Jarku L, ktorej zdrav. stav sa veľmi zhoršil ...
nech sme spolu s ňou v jej najťažších chvíľach....

Ďakujem
5 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
VieraPopluharova Pozri príspevok
Pekný a pokojný večer všetkým,

dovoľte mi poprosiť Vás, aby Ste sa mnou pomodlili za našu Jarku L, ktorej zdrav. stav sa veľmi zhoršil ...
nech sme spolu s ňou v jej najťažších chvíľach....

Ďakujem

myšlienkami a motlitbou som stále pri nej...ani neviem, čo k tomu dodať, pretože taký stav si asi nik z nás nepripúšťal.....
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

VieraPopluharova Pozri príspevok
Pekný a pokojný večer všetkým,

dovoľte mi poprosiť Vás, aby Ste sa mnou pomodlili za našu Jarku L, ktorej zdrav. stav sa veľmi zhoršil ...
nech sme spolu s ňou v jej najťažších chvíľach....

Ďakujem
Prosím, odkáž jej, že som v myšlienkach a modlitbách pri nej, a silno verím, že to všetko prekoná v zdraví a duševnej pohode, nedovolíme aby ju choroba premohla. Posielam Jarka milá, nevzdávaj to.
Naposledy upravil Tweety : 02.12.11 at 08:30
10 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať