Zavrieť

Porady

Poznamkovac cez PC do mobilu.

Ahojte,

moja otazka je skor na mobil, ale dufam mi ju nevyhodite... Chcem zohnat telefon, necham si poradit, ktory by som dokazala jednoducho spojazdnit s pocitacom, notebookom HP Pavilion.

Poziadavky:
- uplne jednoduchy
- kludne z druhej ruky
- musi sa mi dat pisat si poznamky do mobilu cez notebook. dajme tomu si ich budem cez den pisat do NB a potom cez nejaky datovy kabel vecer natiahnem do mobilu, a na druhy den ked nebudem pri pocitaci tak mi budu tie poznamky pipat...

Odporucite mi nejaky mobil, ktory je dobry na poznamkovanie? Alebo maju vsetky telefony rovnake funkcie v tomto? Toto je hlavna poziadavka, tie poznamky... Telefon mame, takze ak existuje trebars aj nejaky iny samostatny pristroj, ktory je ako digitalny poznamkovac do ruky, tak kludne staci to...

Ano viem, da sa to pisat priamo do mobilu a nastavovat. je to vsak strasne otravne.

Dakujem za rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

    TomasHC
    Pripomienky? Kalendar ma skoro kazdy mobil. Na Windows Mobile platforme mas ActiveSync, na Symbiane sa to tiez da. Idealne je ale synchronizovat s Outlookom.

    Ale staci aj Nokia PC Suite pre Nokie, a podobny software ma takmer kazdy telefon...

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    Da sa uz v PC nastavit kedy ma ktora poznamka vyskocit a pipat? Kolko znakov sa vacsinou vojde do takej poznamky? Nech to neni 20 znakov a tam sa mi nic nevojde...

    TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

    TomasHC
    zk24 Pozri príspevok
    Da sa uz v PC nastavit kedy ma ktora poznamka vyskocit a pipat? Kolko znakov sa vacsinou vojde do takej poznamky? Nech to neni 20 znakov a tam sa mi nic nevojde...
    Samozrejme ze to ide, na co by to inak bolo

    Neviem ako velka poznamka moze byt, ale tipujem tak do 64kB. Fakt neviem. Ale co tam chces davat slohove prace?

    Poznamkovac cez PC do mobilu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.