Zavrieť

Porady

Hľadanie nového softvéru

zuzi zuzi

zuzi je offline (nepripojený) zuzi

také celkom obyčajné dievča, čo má rado účtovanie, ale dane nie... ...viac
Hľadáme nový softvér na účtovníctvo. Môžete mi nejaký osvedčený doporučiť, hlavne aby stíhal reagovať včas na legislatívu.
Usporiadat
scorp scorp

scorp je offline (nepripojený) scorp

Človek, sivý a fúzatý.
Az som sa zhrozil, ked som uvidel mnozstvo reakcii na danu otazku. Je to asi podobna tema, ci su krajsie blondinky, brunetky... Na danu (myslim otazku o vybere SW) som uz to kdesi pisal. Teda len strucne: Vsetko sa odvija od penazi. Kolko? Ak nie ste zdatny v pocitacoch, nelutujte peniaze a dajte si agendu spracuvavat o odbornika na uctovnictvo a dane. V opacnom pripade v ramci svojich finacnych moznosti nebrat "uplny lacny" lebo co je lacne nie je dobre. V kazdom pripade zistit referencie, na com robi kolega z branze atd...
0 0
tinka111 tinka111

tinka111 je offline (nepripojený) tinka111

prosim vas potrebujem dost urychlene nejaky program na cestaky (zivnostnik so sukromnym autom vyuzivajucim na podnikanie). poradte prosim aky a jeho pribliznu cenu. dakujem
0 0
Miroslav Miroslav

Miroslav je offline (nepripojený) Miroslav

Ja doporučujem Cestovné príkazy s automapou za 1300,- Sk www.acory.sk
0 0
tinka111 tinka111

tinka111 je offline (nepripojený) tinka111

prosim poradi niekto? na ucto mam MRP
0 0
willy willy

willy je offline (nepripojený) willy

ekonóm - živnostník
tinka111 Pozri príspevok
prosim vas potrebujem dost urychlene nejaky program na cestaky (zivnostnik so sukromnym autom vyuzivajucim na podnikanie). poradte prosim aky a jeho pribliznu cenu. dakujem

Odporúčam www.losos.sk
Je to asi najkomplexnejší a najvšestrannejší softvér na tento účel - je to však môj názor. Prípadne Vás viem na majiteľa skontaktovať. Je z Prešova (aj ja), ale softvér má po celom Slovensku. Treba vyskúšať, ale vie prísť prípadne osobne predviesť, nainštalovať a keďže je jeho tvorcom, nie predajcom, vie riešiť aj veci šité na mieru.

Vilo
0 0
xena xena

xena je offline (nepripojený) xena

Ahojte
mohol by mi niekto pomôť. Potrebovala by som niekoho kto by mi vedel z praktického hľadiska porovnať dva účtov.programy - MRP a to Win PU, sklad.hospodárstvo mzdy, a predaj cez pokladňu a POHODU. Veľmi by mi to pomohlo.
Ďakujem
Xena
Naposledy upravil xena : 07.04.07 at 11:16
0 0
willy willy

willy je offline (nepripojený) willy

ekonóm - živnostník
MRP poznám dá sa povedať takmer dokonale, Pohodu bohužiaľ (alebo chválabohu) nie. U MRP viem povedať aj klady aj nedostatky (všade sa nejaké nájdu). Na Pohodu sa musí nájsť niekto iný.

Vilo
0 0
anto anto

anto je offline (nepripojený) anto

ekonóm
Robím mzdy v mrpe, Windows, majú pravidelnú aktualizáciu, takmer všetky potrebné výstupy - výkazy, elektronické výstupy, automatické zaúčtovanie miezd do účtovníctva, export údajov a pod. Myslím si že sú dobrí, hlavne čo sa týka aktuálizácie. S inštaláciou programu a jeho použivaním si musíte pomôcť sami alebo navštíviť ich školenie, ktoré robia za úhradu. Samozrejme majú aj nedostatky, nie sú celkom dokonalí, ale doteraz som v lepšom programe nepracoval. Pritom som ich vystriedal viacej.
0 0
UCET UCET

UCET je offline (nepripojený) UCET

marek.rejko Pozri príspevok
A čo tak CDN XL. Na Slovensku je to novinka, počul som, že prvým zákazníkom ponúkajú výrazné zľavy.
Tu je zopár informácií o tom programe, je tam aj malé online demo > http://comarch.pl/cdnsk/Products/CDN+XL/Moduly/
a skusal si to? Ak ano co na to hovoris?
0 0
cvaldo cvaldo

cvaldo je offline (nepripojený) cvaldo

Ahojte vsetci - keby mi mohol niekto poradit (z vlastnej skusenosti), nejaky program na uctovanie medzinarodnej prepravy - PU.
Surne
dakujem
0 0
jennyka jennyka

jennyka je offline (nepripojený) jennyka

S MRP pre Win. som robila 3 roky, no mala som nejaké výhrady, tak som sa rozhodla pre zmenu. Po prelistovaní v Porade som si vybrala Pohodu. No akosi tomu ťažko viem prísť na chuť, pretože to porovnávam s MRP a zisťujem, že v každom SW je niečo plus a niečo mínus. Iste si na to musím zvyknúť a viac sa s tým zoznámiť, čo iné mi už zostáva, keď som do toho investovala. Tiež viem a som si istá, že v prípade potreby sa vždy nájde na Porade niekto, kto mi s tým pomôže.
Momentálne mi tam chýba hlavne viac prepracovaná kniha jázd a cestovné príkazy. A postupne sa prelúskavam cez učto a mzdy.
Naposledy upravil jennyka : 31.05.07 at 21:55
0 0
Luci20 Luci20

Luci20 je offline (nepripojený) Luci20

študen začínajúci podnikať
Pár týždňov som pracovala v POHODE PU - bol to, ako som za ten krátky čas stihla zistiť, super program. Manuál - niečo ako kvalitné školenie - nedá sa porovnať s manuálom MRP. Ale neviem, o čom sa bavíme, keď sa už údajne nedistribuje.
Teraz robím niekoľko rokov v MRP Win - JÚ /mzdy iba light/. Som s ním nadmieru spokojná, iba mi vadí, že výstupné výkazy DÚ a SP neberú, lebo im tam nesedia kódy /ináč, fakt sú aj riadky posunuté/. Do SP mi to už nevadí, lebo posielam elektronicky, ale na DÚ musím vypisovať výkazy vo FORM studio. Mzdy som začala robiť pred pár mesiacmi v Compeko DOS - zamestnávateľ ho má kúpený. Osobne by som domov DOS už nikdy nebrala /mala som MRP v DOS a môžem potvrdiť willyho slová, že win je stokrát lepší/. Len sa neviem dopracovať k žiadnemu manuálu k tomu Compeku /ak niekto má, pomôžte mi/. Ináč, má akýsi "podružný program" alebo ako by som to nazvala na výkazy a tie berú všetky inštitúcie. Ale ešte som mu nestihla vychytať všetky muchy. Zatiaľ sa dá, ale rada by som skúsila win. Ale podpora nič moc, keď si od nich sťahujem demo na účto - nedá sa to spustiť.
To sú moje skúsenosti. Ešte sa divím, že v niektorom z predošlých príspevkov majiteľka MRP hľadá program na cesťáky. Mne tie z MRP celkom vyhovujú, aj Kniha jázd ...
Ale je pravda, že koľko ľudí, toľko skúseností, názorov, požiadaviek. Zdravím všetkých.
0 0
jennyka jennyka

jennyka je offline (nepripojený) jennyka

POHODU som si vyhľadala cez internet,ktorý ma uviedol na stránku www.STORMWARE.sk
0 0
Reprografia Reprografia

Reprografia je offline (nepripojený) Reprografia

To je tá správna www stránka pre POHODU. Aj ja v nej pracujem od začiatku roka a som s ňou spokojná, i keď neviem čo ma čaká pri ročnej uzávierke, nakoľko každý program to má inak. Predtým som pracovala v COMPEKU. Z toho softvéru som si ponechala len mzdy, lebo si myslím, že tie sú dosť dobré
0 0
Bundašik Bundašik

Bundašik je offline (nepripojený) Bundašik

Som už síce dôchodkyňa ale spracúvam účtovníctvo manželovi a synovi-živnostníkom a preto mi prišlo vhod, že som našla Vašu stránku nakoľko v podvojnom účt.,ktoré práve začínam spracovávať som si nie c ...viac
Ja používam softvér Alfa JU a Omega PU od firmy KROS Žilina a som spokojná veľmi rýchlo reagujú na legislatívne zmeny programy sú prehľadné demo veryie sú na www.kros.sk
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Uvažujem o zmene účtovného softveru pre jednoduché účtovníctvo. Účtujem už dlhé roky v Datalock, najprv DOS-e a teraz 5 rokov W-čko. Vadia mi niektoré veci a môžno, by stálo za to v priebehu roka skúsiť už iný program.

Prosím poradte mi, aké máte skúsenosti s programami:ALFA, POHODA, MONEY3 ?

Do akej mieri už majú zapracované prechod na EURO?
Ako funguje sťahovanie kurzových listov, prepočítanie a zaúčtovanie kurzových rozdielov na konci roka, odpisy, knihy jázd, tlač DP k DPH aj súhrnný výkaz, atď.? Každé pro a proti.
0 0
willy willy

willy je offline (nepripojený) willy

ekonóm - živnostník
S uvedenými skúsenosti mám dosť malé, osobne by som odporúčal MRP pre Windows, ktorý je jednoduchý, užívateľsky prístupný s dobrou technickou a hotline podporou a nestojí veľa. Navyše EURO je už dlhší čas zapracované. Má mnoho výstupných zostáv a prehľadov, ktoré môžeš modifikovať.
V prípade ďalších info ma kontaktuj na SS.

Vilo

P.S.: robím pre MRP dlhší čas dílera, takže budem určite vedieť poradiť s fungovaním a nastavením programu. Najdôležitejšia je však podpora, ktorá je aj tu na SKVELEJ PORADE na výbornej úrovni.
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
VladoaKatka Pozri príspevok
Uvažujem o zmene účtovného softveru pre jednoduché účtovníctvo. Účtujem už dlhé roky v Datalock, najprv DOS-e a teraz 5 rokov W-čko. Vadia mi niektoré veci a môžno, by stálo za to v priebehu roka skúsiť už iný program.

Prosím poradte mi, aké máte skúsenosti s programami:ALFA, POHODA, MONEY3 ?

Do akej mieri už majú zapracované prechod na EURO?
Ako funguje sťahovanie kurzových listov, prepočítanie a zaúčtovanie kurzových rozdielov na konci roka, odpisy, knihy jázd, tlač DP k DPH aj súhrnný výkaz, atď.? Každé pro a proti.
Ja osobne asi Odporúčam Alfu:
- EURO: OK
- KL v SW priamo z netu
- odpisy super vymakaná evidencia majetku a výpočet odpisov
- kniha jázd Ok
- DPH všetko zapracované na parádu
- výborne spracované sklady a zákazky

Proti neviem - snáď len to, že sa nedajú robiť opakované prechody pri účtovaní začiatkom roku, ale neviem či to v JÚ niektorý SW vôbec robí.

na www.kros.sk ( myslím majú momentálne aj akciu na SW ) je demo, stiahni a vyskúšaj, do 200 položiek sa všetko dá účtovať.

a je nás tu veľa s Alfou - bude mať kto poradiť pri začiatkoch...

takže len toľko
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Každý asi bude obhajovať svoj program, už len z toho dôvodu, že sám pred sebou musí obhájiť jeho používanie.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Zolee...mám aj Alfu, aj MRP... radšej pracujem v Alfe... aj keď má vyššiu cenu, ľahšie sa v nej pracuje...urobí aj veci, ktoré MRP nedokáže.
P.S. toť moja obhajoba
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať