Zavrieť

Porady

Hľadanie nového softvéru

zuzi zuzi

zuzi je offline (nepripojený) zuzi

také celkom obyčajné dievča, čo má rado účtovanie, ale dane nie... ...viac
Hľadáme nový softvér na účtovníctvo. Môžete mi nejaký osvedčený doporučiť, hlavne aby stíhal reagovať včas na legislatívu.
Usporiadat
pukancikova pukancikova

pukancikova je offline (nepripojený) pukancikova

Ahojte,
v juni koncim VS a s priatelom chceme zalozit malu firmu na vyrobu obrazov. Hladame vhodny uct. softver pre podvojne ucto...Rozmyslam o softe od Datalock, a.s. .....ACKO, najme cena sa mi zdala ok 5700 rocne....ale je pravda ze nemam info o tom kolko stoja ostatne....podobneho typu....pacila sa mi aj ponuka sluzieb, ako hot line linka.....Stiahla som si Demo a je v poho , zda sa mi lahky .....na ovladanie, dizajn sice dost zastaraly ale to mi az tak nevadi....
Pls ....napiste mi ake mate s Datalockom a specialne s ACKOM skusenosti,....nechceme kupit nieco na co budeme potom nadavat a musiet to menit...cas su predsa peniaze...-
Za vsetky prispevky dakujem...

Zuzka
0 0
pukancikova pukancikova

pukancikova je offline (nepripojený) pukancikova

ahoj , pacil sa mi tvoj prispevok, najma z toho pohladu, ze ked si predstavim ze uctujem viac ako 30 polozkovu fakturu a zrazu mi vypnu prud stracam min. 1, 5 hod. casu. Teraz rozmyslame nad zakupenim acka od datalocku ale tiez nema moznost recovery .....ale zatial som to nevidela u ziadneho programu.....tak sa asi zmierim s ackom
0 0
svizi svizi

svizi je offline (nepripojený) svizi

Všetko sa dá, len treba chcieť... ...viac
suhlasim, kto chce lacný a celkom dorbý PU, JU, M, sklad doporučujem MK-soft je už aj vo verzii SQL
veľa veci zdarma jazdy, majetok, slabšia personalistika
0 0
svizi svizi

svizi je offline (nepripojený) svizi

Všetko sa dá, len treba chcieť... ...viac
robim učtovníctvo 10 rokov ročne 30000 položiek, nikdy sa data nestratili. hardware netreba podceňovať ale ani preceňovať.
doporučujem založný zdroj a pravidelnu archivaciu malo by to stačiť. doporučujem aj skušobne obnoviť data z archívu či sa to vôbec da a s akým výsledkom.
0 0
Tinika Tinika

Tinika je offline (nepripojený) Tinika

Dobrý deň,
ja som vyše dvoch rokov robila JÚ v MRP dos, celkom ušiel. Momentálne doma užívam Mk Soft Win pre Jú aj Pú. Som spokojná zatiaľ. V práci máme Ifosoft, a to je pre mňa španielska dedina. Je to pre mňa neprehľadné, žiadny manuál. Nevie niekto poradiť, či vôbec majú manuál. Ako sa v tom rozbehnúť? ďakujem
0 0
irma1 irma1

irma1 je offline (nepripojený) irma1

Tinika Pozri príspevok
Dobrý deň,
ja som vyše dvoch rokov robila JÚ v MRP dos, celkom ušiel. Momentálne doma užívam Mk Soft Win pre Jú aj Pú. Som spokojná zatiaľ. V práci máme Ifosoft, a to je pre mňa španielska dedina. Je to pre mňa neprehľadné, žiadny manuál. Nevie niekto poradiť, či vôbec majú manuál. Ako sa v tom rozbehnúť? ďakujem
Príručky sú na inštalačnom CD.
0 0
svizi svizi

svizi je offline (nepripojený) svizi

Všetko sa dá, len treba chcieť... ...viac
nechcem robit zlu reklamu ale mam podobne skusenosti s ifosoftom doporucujem poprosit zamestnavateľa o zmenu softu
na tom sa totiz seriozne dá robit len tazko nehovorim o velmi zlom servise - osobná skusenost
0 0
Tinika Tinika

Tinika je offline (nepripojený) Tinika

svizi Pozri príspevok
nechcem robit zlu reklamu ale mam podobne skusenosti s ifosoftom doporucujem poprosit zamestnavateľa o zmenu softu
na tom sa totiz seriozne dá robit len tazko nehovorim o velmi zlom servise - osobná skusenost
Chcela som napísať už skôr, ale akosi v robote na nete ma nechce prihlásiť. Neviete čím to môže byť alebo kto by mi s tým pomohol?
K téme: Dnes som celý deň lúštila manuál k ifosoftu. No zábava. A stále nemôžem prísť na chuť tomu, že donekonečna si musím prestavovať účtovné obdobie, a presúvať údaje - pričom môže vzniknúť najviac chýb. No čo už, ja ale nič nezmením, nie som tam sama, je nás tam viac a šéf je kamarát s majiteľom firmy, takže nehrozí zmena softu. A keď som dnes vydela fa za to čomu sa hovorí ekonomický sofvér tak mi oči vybehli, lebo môj soft je lacnejší a aj jednoduchší. Tak len asi veľ síl.
0 0
Modroocko Modroocko

Modroocko je offline (nepripojený) Modroocko

Nerobím druhým to, čo nechcem, aby robili mne. ...viac
VladoaKatka Pozri príspevok
Práve preto sa pýtam na Váš názor, že už prestávam byť spokojná s tým programom, ktorý používam. Teraz som od nich dostala list a určite aj všetci, ktorí používajú Datalock. Moc ten list nechápem, je ...ani neviem nájsť slovo na to. Posúdte:
Citát: Pri objednaní požadovanej úpravy, týkajúcej sa problematiky EURA:
-v termíne do 29.2.2008 Vám poskytneme zľavu 20% z ceny požadovaných programových úprav,
- v termíne do 31.03.2008 Vám poskytneme zľavu 10% z ceny požadovaných programových úprav,
- všetky bežné tlačivá (faktúry, DL, pokladničné doklady,objednávky...) objednané do 31.3.2008 budú realizované za jednotnú cenu 2000 Sk za zostavu,
- všetky bežné tlačivá (faktúry,DL,pokladničné doklady, objednávky...) objednané po 31.3.2008 budú mať cenu 2500 Sk za tlačivo.
Koniec citátu.

Stretli ste sa s niečím podobným pri Vašich programoch?

Momentálne mám demo - Alfa a demo-POHODA. Skúšam.



Nuž, pri Alfe, Omege ani Olympe som sa s tým nestretla. Prechod na € robili štandardne v rámci ročného zaplateného upgradu.
0 0
Modroocko Modroocko

Modroocko je offline (nepripojený) Modroocko

Nerobím druhým to, čo nechcem, aby robili mne. ...viac
VladoaKatka Pozri príspevok
Kniha jázd s automapou - ktorý soft obsahuje aj automapu?
http://www.acory.sk/
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
Modroocko Pozri príspevok
... Prechod na € robili štandardne v rámci ročného zaplateného upgradu.
Súhlasím - prechod na € je súčasťou prebiehajúcich legislatívnych zmien; každá seriozna softvérová firma tieto zmeny zapracováva bez akýchkoľvek dodatočných finančných požiadaviek v rámci preplateného upgradu.
0 0
Tinika Tinika

Tinika je offline (nepripojený) Tinika

Ahojte,
no čím ďalej robím s tým Ifosoftom, tým som väčší jeleň. Nie aby to uľahčovali, ale oni komplikujú čo sa dá. To fakt neviem, za čo chcú toľko peňazí, lebo ten program nestojí ani za deravý groš. A ani na školenie sa tam nemôžem dostať. Vôbec mi neodpovedali na mail. Hrôza. Pomóóóc.
0 0
mirroslava mirroslava

mirroslava je offline (nepripojený) mirroslava

Zdravim,
mozte sa informovat aj o podnikovom informacnom systeme, ktory ponuka spolocnost alfaBASE.

S pozdravom
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať