Zavrieť

Porady

Hľadanie nového softvéru

zuzi zuzi

zuzi je offline (nepripojený) zuzi

také celkom obyčajné dievča, čo má rado účtovanie, ale dane nie... ...viac
Hľadáme nový softvér na účtovníctvo. Môžete mi nejaký osvedčený doporučiť, hlavne aby stíhal reagovať včas na legislatívu.
Usporiadat
juho11 juho11

juho11 je offline (nepripojený) juho11

prosím ťa, kde by som na nich našla nejakú stránku. Vieš mi poradiť?
Ďakujem.
0 0
Slongo Slongo

Slongo je offline (nepripojený) Slongo

Takze odpoviem si sam Ale ak by nahodou niekto potreboval... Omega ma pri zalozeni novej firmy ponuku klasicka, alebo politicke strany, hnutia, neziskove organizacie...
0 0
Blindman Blindman

Blindman je offline (nepripojený) Blindman

Používam softvér Multieko, ktorý je vhodný pre súkromné firmy a tiež príspevkové a neziskové organizácie. Je jednoducho a prehľadne urobený a keď som skúšal iný softvér, nikdy som sa v ňom nevedel vyznať. Veľká výhoda oproti iným softvérom, že pristupujú ku každému užívateľovi osobitne a dotvárajú program podľa predstáv užívateľa.
0 0
phoebe phoebe

phoebe je offline (nepripojený) phoebe

Viete mi, prosim, poradit program?

Som pocitacovo dost zdatna, ale zatial v uctovnictve nemam vela skusenosti
a uctovnym software uz vobec nie.
Do buducna by som to chcela robit pre viac firiem.

Dakujem
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
phoebe
Viete mi, prosim, poradit program?

Som pocitacovo dost zdatna, ale zatial v uctovnictve nemam vela skusenosti
a uctovnym software uz vobec nie.
Do buducna by som to chcela robit pre viac firiem.

Dakujem
odporúčam OMEGA - PÚ, ALFA - JÚ, OLYMP - mzdy - www.kros.sk sú tam DEMO verzie na vyskúšanie....., nepovažujete za reklamu, nič z toho nemám, len dobrú skúsenosť !!! :p
0 0
dadika dadika

dadika je offline (nepripojený) dadika

väčšinou som sama sebou
kros je dobrý, suhlasím, ale na mzdy mám PSW a na ten nedám dopustiť. Upgrady mám výždy včas a ok. Robí ho pani, ktorá píše aj do poradcov o mzdách a personalistike.
0 0
Bobek2 Bobek2

Bobek2 je offline (nepripojený) Bobek2

David
Ahoj zuzi
maju stranku www.baris.sk, a tel 02/57202010

David
pan David ten software co odporucate je absolutne nepouzitelny pre male firmy, ak mam spravne informacie tak dany IS nie je zrovna cenovo dostupny, ale to Vy asi moc dobre viete ...

Taktiez by som rad pripomenul, ze dany IS je hw narocny + vyzaduje system riadenia bazy dat Oracle, ktory taktiez nie je lacna zalezitost, alebo nebodaj sa nieco v danom IS zmenilo ??? a je za par korun??

nakoniec by som rad dodal, ze IS nie je absolutne vhodny pre bezneho uctovnika vzhladom na komplikovanu udrzbu a prevadzku systemu ....
0 0
Jozef I Jozef I

Jozef I je offline (nepripojený) Jozef I

Som kto som
Neviem či to patrí presne sem, ale ja už dlhšie zháňam soft. na evidenciu a riadenie Spoločenstva vlastníkov bytov. Nejde mi o účtovníctvo, skôr evidenciu nájomníkov, bytov, meračov, spracovanie vyúčtovania energií a tepla. Neviete, kde by sa dal taký softvér zohnať? Smozrejme, že sme malé spoločenstvo a na obrovský program nemáme peniaze. Niečo pre malé SVB? Doteraz mi každý tvrdil, že to rieši cez excel a tabuľku prípadne Acces. Ale o to mi nejde. Chcel by som ucelený program. Ďakujem .
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
Jozef I
Neviem či to patrí presne sem, ale ja už dlhšie zháňam soft. na evidenciu a riadenie Spoločenstva vlastníkov bytov. Nejde mi o účtovníctvo, skôr evidenciu nájomníkov, bytov, meračov, spracovanie vyúčtovania energií a tepla. Neviete, kde by sa dal taký softvér zohnať? Smozrejme, že sme malé spoločenstvo a na obrovský program nemáme peniaze. Niečo pre malé SVB? Doteraz mi každý tvrdil, že to rieši cez excel a tabuľku prípadne Acces. Ale o to mi nejde. Chcel by som ucelený program. Ďakujem .
naša správkyňa napríklad to eviduje v alfe...
0 0
Jozef I Jozef I

Jozef I je offline (nepripojený) Jozef I

Som kto som
Babenko, ďakujem, ale napísal som, že mi nejde o účtovníctvo. A program Alfa eviduje len účtovníctvo.
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Jozef I
Neviem či to patrí presne sem, ale ja už dlhšie zháňam soft. na evidenciu a riadenie Spoločenstva vlastníkov bytov. Nejde mi o účtovníctvo, skôr evidenciu nájomníkov, bytov, meračov, spracovanie vyúčtovania energií a tepla. Neviete, kde by sa dal taký softvér zohnať? Smozrejme, že sme malé spoločenstvo a na obrovský program nemáme peniaze. Niečo pre malé SVB? Doteraz mi každý tvrdil, že to rieši cez excel a tabuľku prípadne Acces. Ale o to mi nejde. Chcel by som ucelený program. Ďakujem .
Jožko poslala som ti SS - kukol si sa???:p
0 0
Jozef I Jozef I

Jozef I je offline (nepripojený) Jozef I

Som kto som
sway
Jožko poslala som ti SS - kukol si sa???:p
Veľmi pekne ďakujem. Už som nadviazal kontakt.
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Jozef I
Veľmi pekne ďakujem. Už som nadviazal kontakt.
Dúfam dobre poslúži ...
0 0
jozefIK jozefIK

jozefIK je offline (nepripojený) jozefIK

Jozef I
Neviem či to patrí presne sem, ale ja už dlhšie zháňam soft. na evidenciu a riadenie Spoločenstva vlastníkov bytov. Nejde mi o účtovníctvo, skôr evidenciu nájomníkov, bytov, meračov, spracovanie vyúčtovania energií a tepla. Neviete, kde by sa dal taký softvér zohnať? Smozrejme, že sme malé spoločenstvo a na obrovský program nemáme peniaze. Niečo pre malé SVB? Doteraz mi každý tvrdil, že to rieši cez excel a tabuľku prípadne Acces. Ale o to mi nejde. Chcel by som ucelený program. Ďakujem .
Skúste www.ifosoft.sk
0 0
hogo hogo

hogo je offline (nepripojený) hogo

Dobrý podvečer,

reagujem na Váš príspevok "compeko", naša firma ho používa od r.1993, žiaľ stále "dos.verziu". Práve sme zakúpili licenciu na "win.verziu", ale obávam sa technických problémov so samotným "prechodom/preklopením" dát. Mate prosím dáke skúsenosti? Ešte jedna otázka skúsenejších a znalých veci: ako sa prosím účtujú intrakomunitárne dodávky v Compeko dos.verzii? Kódu pre samozdanenie "PRU" - účet 343.722 vôbec nerozumiem, nakoľko si pýta základ dane pre účet na strane Dal, a vyčísli sumu "spolu Fa" - ktorú vôbec neviem zúčtovať, nedáva mi logiku v prípade pravidla účtovania intrakomunitárneho nadobudnutia tovaru. Veď voči dodáv.z in.člen.štátu identifikovanému vo svojom člen.štáte, mi vzniká záväzok vo výške sumy základu dane, nakoľko Fa je predsa bez DPH. Ako potom zúčtovať nárok na odpočítanie DPH pri obdržanej Fa od uvedeného dodávateľa - kód: AAU - účet 343.511? Za prípadné odpovede vopred ďakujem.
0 0
domapetrku domapetrku

domapetrku je offline (nepripojený) domapetrku

mame overeny SOFTIP, tedy jako autora. Uz to neni ten stary dosovsky herkules, jejich moznosti na zpracovani dat se zlepsily... Hezky den.
0 0
michelle michelle

michelle je offline (nepripojený) michelle

Ahojte všetkým,
konečne som sa prelúskala všetkými názormi na účtovnícky softvér a poviem, nie som o nič múdrejšia. Ale kedže to tak vyzerá, že od 1.2.2006 chceme založiť firmu, musím sa týmto zaoberať. Mám neaké malé skúsenosti so SOFTIPOM, a tiež ma zaujala POHODA. Viete mi poradiť? alebo radšej niečo iné? Tiež je dôležitý servis a rýchlosť a kedže som v kraji NR, zatiaľ vyhráva SOFTIP, lebo majú pobočku v Nitre. Čo vy na to? Ďakujem vám.
0 0
muzicek muzicek

muzicek je offline (nepripojený) muzicek

michelle
Ahojte všetkým,
konečne som sa prelúskala všetkými názormi na účtovnícky softvér a poviem, nie som o nič múdrejšia. Ale kedže to tak vyzerá, že od 1.2.2006 chceme založiť firmu, musím sa týmto zaoberať. Mám neaké malé skúsenosti so SOFTIPOM, a tiež ma zaujala POHODA. Viete mi poradiť? alebo radšej niečo iné? Tiež je dôležitý servis a rýchlosť a kedže som v kraji NR, zatiaľ vyhráva SOFTIP, lebo majú pobočku v Nitre. Čo vy na to? Ďakujem vám.
Ahoj Michelle,
z tychto dvoch moznosti by som bral POHODU-ak uvazujeme v rovnakych cenovych relaciach. Ale dolezite informacie pre mna bohuzial neodzneli -ake su vase poziadavky na IS, max. cena. Ci to ma byt len uctovny software, ci ma mat i logistiku, sklad, mzdy a pod. Vela spolocnosti ma svojich partnerov, kt. pomahaju v implementacii, rieseni a odstranovani beznych chyb. Urcite i Pohoda, resp. i ine spolocnosti maju v okoli SA svojich prartnerov -staci zavolat do spolocnosti a opytat sa na ne. A druha vec, otazka servisnych poplatkov. Tie v tejto branzi niekedy nie su najnizsie a vela krat ich vyska moze byt vacsia nez samotny software. Prioritne treba prve dni ist na skolenia a potom vyuzivat telefonnu Hotline linku. Ja som tiez z okolia SA,ale nevyberal by som soft podla najblizsej pobocky. Ale podla poziadaviek a max.ceny. Softwerov je vela na trhu a nazorov este viac. Pozri si moje prispevky z minulosti a par typov a sposob vyberu by tam mali byt.
Naposledy upravil muzicek : 12.01.06 at 13:06
0 0
michelle michelle

michelle je offline (nepripojený) michelle

muzicek, dakujem,
so softipom som trosku robila jeden čas, podporuje aj mzdy ale sklad nie je celkom dokonalý. O Pohode som doteraz iba čítala, pozerala neaké to demo a info o tom, zdá sa mi to celkom dobré.
Ako to myslíš s týmiš školeniami? Predpokladám,že najprv si firma kúpi SW a potom sa chodí na školenia. Má pohoda automatickú aktualizáciu pri zmenách zákonov? Ako je to vlastne so zavedením SW pri založení s.r.o.? Myslím časovo. Fa má byť založená 1.2.2006, k tomuto dňu otvorené všetky knihy a pod. stačí kúpiť SW potom a dodatočne to tam nasúkať? Alebo to musí byť pripravené načas?
0 0
michelle michelle

michelle je offline (nepripojený) michelle

čo asi "koštuje" taký SW?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať