Zavrieť

Porady

Čafko

Dnes som tu prvý raz, ale klobúk dolu! Preskúmala som skoro všetko. Výborný nápad, skvelé user frendly prevedenie... vidno, že to Richarda baví. Držím Ti palce, aby Ti to vydržalo. Ešte trochu viac zaregistrovaných by to chcelo. Obávam sa, že z nedostatku skúseností budem asi hlavne nasávať, takže by som si asi mala zmeniť meno na Sponge...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

    Som, kto som... AlaNR
    KAT,
    tiež som si zo začiatku myslela, že budem násavka, ale sem tam sa človeku podarí aj poradiť. Už sa mi to podarilo hadam až 1x. A potom ten pocit ...

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Musím sa priznať, že som sa o Porade dozvedela v poslednom krutom týždni DPH za 2.Q. Od tej chvíle chápem akékoľvek závislosti (drogové, hráčske atp.) a čumím na Poradu pár hodín denne. Vďačne!!!!!!

    Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

    ta som to ja :-) Hlinkovx
    K tej závislosti sa pridávam. Tiež už sa mi podarilo aj poradiť, aj keď to nie je bohvie čo. Ale poradcovia su tu dobrí.

    Monika je offline (nepripojený) Monika

    Monika
    Pridávam sa aj ja, musím veľmi pochváliť všetkých ochotných poradcov na tento stránke, veľmi veľa vecí sa tu človek naučí /a niekedy sa mi zdá, že mi aj viac poradíte ako náš daňový poradca/.Táto stránka je naozaj S U P E R !!!

    PS - Je to teda poriadna droga :-)))

    Pekný deň všetkým.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.