Zavrieť

Porady

Papiere od auta

Prajem Vam prijemny vecer..chcel by som sa Vas opytat a zaroven Vas poprosit o radu..chcel by som vediet ake papiere ma mat vodic v aute a ake papiere od auta ma mat doma..ja viem, ze je to primitivna otazka asi(ale chcem mat istotu) ..zaroven by som sa chcel opytat, ci papiere ktore ma mat vodic v aute ma pri odstaveni auta, napriklad na nestrazenom parkovisku vybrat z auta von, alebo ich moze nechat v aute-pytam sa kvoli pripadnej kradezi aby potom neboli problemy na policii, ze vodic papiere mal vybrat z auta a pod..dik moc za Vase odpovede, pripadne rady
Usporiadat
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
misoft Pozri príspevok

Sú platné 1 rok, teda každý rok sa vydáva nová "sada" (biela i zelená).

no ja dostávam (od Allianzu) každý rok iba novú zelenú kartu - bielu (na PZP) mám od začiatku poistenia tú istú...
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Stefan2005 Pozri príspevok
no ja dostávam (od Allianzu) každý rok iba novú zelenú kartu - bielu (na PZP) mám od začiatku poistenia tú istú...
Allianz má dobu platnosti na bielej karte od X.Y.YYYY-do neurčito.
A napr. Kooperatíva posiela bielu kartu + zelenú kartu na každý poistný rok samostatne.
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Kompetetnté orgány maju zadokumentované všetky udaje o aute a o vodičovi v elektronickej podobe

a vedia sa ku nim dostať aj z policajného auta /preverovali ma konkretne takto v D a v I/

teda teoreticky by ste mali mať pri sebe len váš ID-card /občiansky preukaz/

lenže za čo by sa potom vyberali pokuty , všakže...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať