Zavrieť

Porady

Cudzí jazyk v 1. triede?

Ahojte, počula som že od sept. bude povinný cudzí jazyk už od 1. triedy. Je na tom niečo pravdivé? Vďaka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zvalik je offline (nepripojený) Zvalik

    večná optimistka, ale už na hrane ... ...viac Zvalik
    Ahojte! Paťko je teraz prváčik a majú angličtinu ako povinný predmet. Učí ich skúsená angličtinárka. Slovíčka im zo začiatku písala ona do slovníka deti si do písanka kreslili tie slovíčka /nie zas všetky, to sa nedá/ ale mali k tomu aj pracovný zošit kde vystrihovali a lepili, takže je to učené takou hrou. Patrik s tým problémy nemal a ani ja - dalo sa.

    rennka je offline (nepripojený) rennka

    rennka
    Aj ja som to pocula. Z vlastnej skusenosti mozem povedat, ze je to dobre. Moje deti mali tiez od prvej triedy angl., nemali s tym nikdy problem (prve 2-3 roky sa ucili formou hry, najma slovnu zasobu a vyslovnost). A ked sli na strednu boli velmi dobre pripraveni.

    Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

    Ivenka
    Môj syn bol prvák minulý rok a aj keď chodí na jazykovú školu, boli tri triedy a z toho jedna nejazyková. Ale mali mať napr. v 3.ročníku už druhý povinný cudzí jazyk, čo však teraz zmenili na krúžok. Tie koncepcie sa menia každý rok.

    Cudzí jazyk v 1. triede?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.