Zavrieť

Porady

Posilňovacie zariadenie - poraďte

Potrebovala by som poradiť , kde by som kúpila lacnejšie domáce posilňovacie zariadenie . Totiž spravila som 23.9.2005 objednávku cez Quelle . No dnes po 5 týždňoch nám oznámili , že už sa vypredalo . Cena cca 20 000,- Sk .Prípadne napíšte prosím link na dáku firmu , alebo poraďte .

Ďakujem .
Naposledy upravil Zita5 : 26.10.05 at 08:21
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    pyton je offline (nepripojený) pyton

    pyton
    Odborníci radia pobehať po fitnesscentrách, vyskúšať rôzne zariadenia a tak sa rozhodnúť, ktoré ti najviac vyhovuje.

    btw, zaberá to dosť miesta, máš toľko miesta?
    A sú aj také jednoduchšie zar. napr. stac. bicykle, tie viem že doporučujú ortopédi alebo steppery, také schodíky. Také nechceš?

    Ja by som tiež chcela nejakú peknú rebrinu, prípadne aj koženú žinienku, keby niekto mal kontakt...

    viktoria je offline (nepripojený) viktoria

    viktoria
    Ja ti môžem poslať kontakt na firmu, ktorá vyrába kožené žinenky podľa želania.

    Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

    mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac Janka6685
    Čo teda hovoríte na tie posilňovacie veže? Myslím tie s krátkou lavicou, čo majú v obchodoch od 6 999,- do 10 000,-. Spĺňajú funkciu multifunkčného zariadenia. Chceli by sme si také niečo zadovážiť, ale rada by som vedieť, či je to vhodné zariadenie, ak chcem mať prístroj na precvičovanie čo najviac vecí.

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    Janka6685
    Čo teda hovoríte na tie posilňovacie veže? Myslím tie s krátkou lavicou, čo majú v obchodoch od 6 999,- do 10 000,-. Spĺňajú funkciu multifunkčného zariadenia. Chceli by sme si také niečo zadovážiť, ale rada by som vedieť, či je to vhodné zariadenie, ak chcem mať prístroj na precvičovanie čo najviac vecí.
    Mám také doma, kúpené v Tescu 3 roky dozadu vtedy stálo 8.900. Dá sa na tom slušne zacvičiť, veľa miesta nezaberá. Najhoršie je to, že počiatočná eufória rodiny do cvičenia opadla. Teraz sa na ňom "trápime" sporadicky.
    Pekný deň želám...

    Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

    mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac Janka6685
    Manual
    Mám také doma, kúpené v Tescu 3 roky dozadu vtedy stálo 8.900. Dá sa na tom slušne zacvičiť, veľa miesta nezaberá. Najhoršie je to, že počiatočná eufória rodiny do cvičenia opadla. Teraz sa na ňom "trápime" sporadicky.
    Pekný deň želám...
    Ďakujem za reakciu.

    pyton je offline (nepripojený) pyton

    pyton
    A stacionárny bicykel niekto využíva?

    Janka, mne sa tiež páčia také zariadenia, keby som mala jednu izbu navyše, hneď je v nej posilovňa.

    Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

    mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac Janka6685
    pyton
    A stacionárny bicykel niekto využíva?

    Janka, mne sa tiež páčia také zariadenia, keby som mala jednu izbu navyše, hneď je v nej posilovňa.
    Momentálne to ani ja nemám kde dať, ale chceme sa sťahovať a plánujeme to kúpiť. Takže zatiaľ zbieram info.

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Zita5
    Potrebovala by som poradiť , kde by som kúpila lacnejšie domáce posilňovacie zariadenie . Totiž spravila som 23.9.2005 objednávku cez Quelle . No dnes po 5 týždňoch nám oznámili , že už sa vypredalo . Cena cca 20 000,- Sk .Prípadne napíšte prosím link na dáku firmu , alebo poraďte .

    Ďakujem .

    Nám horeuvedená firma predsa len dodala to posilňovacie zariadenie a je veľmi super .

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    Janka6685
    Čo teda hovoríte na tie posilňovacie veže? Myslím tie s krátkou lavicou, čo majú v obchodoch od 6 999,- do 10 000,-. Spĺňajú funkciu multifunkčného zariadenia. Chceli by sme si také niečo zadovážiť, ale rada by som vedieť, či je to vhodné zariadenie, ak chcem mať prístroj na precvičovanie čo najviac vecí.
    Takéto čosi mám doma a z rodinných dôvodov to chcem predať - ergo darovať za odvoz. Záujemcovia hláste sa prosím formou súkromnej správy.

    Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

    mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac Janka6685
    Jozef Mihál
    Takéto čosi mám doma a z rodinných dôvodov to chcem predať - ergo darovať za odvoz. Záujemcovia hláste sa prosím formou súkromnej správy.
    To by nebolo zlé, len ako to dostať čo najjednoduchšie do KE

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.