Zavrieť

Porady

Dovoz z Indie

Dobry den. Som z Indie, byvam a studujem tu 6 rokov. Mam zaujem dovoz tovaru z Indie. Mam zaujem aj na spolupracu. Ak niekto mate zaujem tak napiste mi.
Oliver kozmann Ahoj je to este aktualne?
marjankaj už asi aj doštudoval.
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

lluucciia je offline (nepripojený) lluucciia

lluucciia
Zdravim Vas, ak je to aktualne poslite mi kontakt na mail:lluucciia@gmail.com

profesional je offline (nepripojený) profesional

Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
Otazkou je.. co chces dovazat?
Naposledy upravil profesional : 18.06.10 at 07:32

zubro85 je offline (nepripojený) zubro85

zubro85
ja si myslim ze hocico chce dovazat, kedze vie jazyk, pozna kulturu tak môze byt prinosom pre kazdu spolocnost ktora ma v plane obchodovat alebo uz obchoduje s indiou..

profesional je offline (nepripojený) profesional

Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
Ono mi ide o to, ze di nie som isty, co take by vo vseobecnosti malo zmysel dovazat, co by sa u nas dalo predavat s dostatocne vysokou marzou. Ide mi o to ze India je daleko. Musis zaplatit drahy dovoz. Clo, DPH...

MrMika je offline (nepripojený) MrMika

MrMika
profesional Pozri príspevok
Ono mi ide o to, ze di nie som isty, co take by vo vseobecnosti malo zmysel dovazat, co by sa u nas dalo predavat s dostatocne vysokou marzou. Ide mi o to ze India je daleko. Musis zaplatit drahy dovoz. Clo, DPH...
Ja dovážam z číny, taiwanu a japonska a poviem ti, že aj po zaplatení dovozu, cla a dane mám minimálne 100% ziskom a som najlacnejší na trhu a s veľmi dobrou kvalitou výrobkov a to už odpočítavam všetky náklady... Je potrebné dobre preskúmať trh a vedieť čo dovážať a hlavne, či je pre koho dovážať, a či sa to bude kupovať. Ja som robil 7 mesiacov prieskum, pochodil som celé Slovensko, a už začínam vyvážať aj na Čechy, do Poľska či Maďarska a verím tomu, že čoskoro aj ďalej...
Naposledy upravil MrMika : 27.06.10 at 06:50
kukucio chcela by som poslat 135kg balik, moze byt aj rozdeleny na mensie casti, vies mi odporucit aku firmu alebo akym sposobom to co najjednoduchsie a najlacnejsie prepravit? jedna sa o bylinne prasky, hlavne henna a indigo.. zatial som nasla len moznost air cargo co ale vychadza na 6e za kilo a to radsej nejak pomalsie namornou cestou, aby to tak nepredrazilo cely nakup.. za kazdu radu, kontakt budem vdacna..dakujem

zagra1 je offline (nepripojený) zagra1

zagra1
Dobry den,
mala by som zaujem o dovoz z indie vo vacsom mnozstve, da sa s vami spojit cez email?

emerald je offline (nepripojený) emerald

emerald
ak mate zaujem dovoz z Indie tak napiste mi na ing.mahesh zavinac gmail.com. dakujem
... ja som Slovenka zijuca v Indii, vydata za Inda vyse 8 rokov.. zijem V New Delhi, tak ak by ste niekto nieco potrebovali alebo hladate niekoho na spolupracu , email darinavadera@gmail.com

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.