Zavrieť

Porady

Hľadám nejaké jednoduché domáce, rodinné alebo osobné účtovníctvo

Už som skúšal nejaké programy, ale bolo to príliš zložité a ja sa nerozumiem tým účtovníckych pojmov čo tam používajú

potrebujem si evidovať iba moje osobné príjmy a výdavky, teda hľadám niečo, vďaka čomu by som mal lepší prehľad vo svojich financiách, aby som vedel koľko som načo mesačne minul a pod.

existuje niečo také? najlepšie by bolo keby to bolo free alebo za nejakých pár euro

ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

    To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac účtovník 007
    Boli v tej téme aj nejaké odkazy. Skús.

    http://www.porada.sk/t45042-program-...%E8tovn%EDctvo

    hanelie je offline (nepripojený) hanelie

    sprievodca CR Rakúsko, hanelie
    odporúčam vytvoriť si svoj systém v exceli

    Arjen je offline (nepripojený) Arjen

    Arjen
    ja som hľadal tiež podobné domáce účtovníctvo

    nedávno som ale objavil účtovníctvo na doma v názvom RUDo, neľutujem tých 8 eur, čo som dal na kúpu, evidujem si tam svoje príjmi, výdavky a takisto aj pohľadávky a záväzky, vďaka prehľadným sumárom a grafom mám väčší prehľad vo svojich financiách a vidím kde sa dá ušetriť
    aktualizácie sú zadarmo porád daké nové fukcie a je k tomu prehľadný videomanuál i príručka, dokonca pre tých, čo nie sú počítačovo zdatný ponúkajú dáky knižný manuál s tlačenými formulármi pre evidovanie príjmov a výdavkov

    ja som s tým veľmi spokojný, navyše je to všetko v slovenčine, licencia na dva PC a na každom z nich pre neobmedzený počet užívateľov takže už aj brat frčí na RUDovi

    rudo-budget.com


    predminulý týždeň som si nainštaloval aj ja toho RUDa, zatial som s tým spokojný, a to najmä preto, že je to úplne jednoduché a nemiešajú sa mi tak kadejaké údaje, ktoré sú potrebné pre podnikajúce osoby, čiže je to čisto osobné účtovníctvo

    Llívia je offline (nepripojený) Llívia

    Llívia
    Moje a mamine "osobné účtovníctvo" vediem normálne v Alfe. Premenovala som si stĺpce, napr. potraviny, drogéria, domácnosť atď. a ku každému stĺpcu som si alebo mama vytvorila analytiku. Je tu prehľadná tabuľka príjmov a výdavkov spolu s analytikou + aj graf. Dajú sa tu evidovať aj pohľadávky a záväzky. Mám Alfu kúpenú v plnej verzii, ale je aj Štart verzia, len neviem, či je obmedzená počtom zápisov alebo nejakou hodnotou zaúčtovaných dokladov.

    Hľadám nejaké jednoduché domáce, rodinné alebo osobné účtovníctvo

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.