Zavrieť

Porady

Obklad kupelne a zateplenie rodinneho domu

Ahojte poraďaci

Viete mi poradiť šikovnych murarov, obkladačov z okolia Prešov, Sabinov na položenie obkladu a dlažby do kupelne a na zateplenie rodinneho domu. Kupelňu by som chcel robiť v juli, zateplenie zase v auguste. Rodinný dom je v Sabinove.

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    robb je offline (nepripojený) robb

    robb
    Dobrý deň,

    Mám skúsenosť so živnostníkom - prestavoval mi celý byt a bola to kompletná rekonštrukcia (podlahy, stierky, sádrokartonové stropy - prakticky všetko,okrem rezania panelu). Po zlých skúsenostiach s predchádzajúcimi "firmami" to bol tak príjemný a ústretový prístup, že sme ostali kamaráti (priznávam sa, aby to nevyzeralo ako reklama). Samozrejme ze nasmu kamaratstvu predchadzala kvalitne odvedená práca za cenu, ktorá ma veľmi príjemne prekvapila po už spomínaných skúsenostiach. Nedávno som ho stretol a viem, že momentálne nemá prácu.
    Kontakt:
    Peter Bugar :
    0949 292 114

    PS: prípadne kontaktujte priamo mňa a ja Vám zašlem adresu na jeho web stránku, kde sú aj ukážky jeho práce - žiaľ sem zatiaľ vložiť adresu nemôžem

    akrod je offline (nepripojený) akrod

    som živnostník už 7rok na trhu. ...viac akrod
    Zdravým Vás,sú veľa živnostníkov ale vybrať tú správnu je ťažké.
    Ak by som mohol ponúknuť svoje služby a ak by ste sa pozreli na Facebook stačí vložiť meno.Gabriel Dorka pokiaľ nie je podmienka Sabinov alebo Prešov

    Obklad kupelne a zateplenie rodinneho domu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.