Zavrieť

Porady

Vypocet pomernej hrubej mzdy - kratsi pracovny uvazok + nastup v polke mesiaca.

Ahojte.

Zamestnanec ma pracovnu zmluvu s nastupom do prace 10.03.2010.
Hruba mzda TPP 90 eur mesacne
Pracovny uvazok - 8h tyzdenne.

V pracovnej zmluve nie je uvedene detailnejsie, ale viem ze tych 8h odpracuje vzdy v piatok. prosim dochadzkovy listok si zatial nepytajte

Pomozete mi vypocitat hrubu mzdu za mesiac marec 2010? A teda vymeriavacie zaklady do poistovni?

Mam to rozpocitat podla poctu piatkov v mesiaci, alebo poctu hodin (8h tyzdenne = 1,6h denne)?

A ak mozem, tak poprosim aj postup, nie len konecne cislo - nech viem pocitat pre ostatnych zamestnancov, a nech sa nieco naucim

Dakujem krasne.
Naposledy upravil zk24 : 28.06.10 at 13:53
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

    VieraPopluharova
    zk24 Pozri príspevok
    Ahojte.

    Zamestnanec ma pracovnu zmluvu s nastupom do prace 10.03.2010.
    Hruba mzda TPP 90 eur.
    Pracovny uvazok - 8h tyzdenne.



    V pracovnej zmluve nie je uvedene detailnejsie, ale viem ze tych 8h odpracuje vzdy v piatok. prosim dochadzkovy listok si zatial nepytajte

    Pomozete mi vypocitat hrubu mzdu za mesiac marec 2010? A teda vymeriavacie zaklady do poistovni?

    Mam to rozpocitat podla poctu piatkov v mesiaci, alebo poctu hodin (8h tyzdenne = 1,6h denne)?

    A ak mozem, tak poprosim aj postup, nie len konecne cislo - nech viem pocitat pre ostatnych zamestnancov, a nech sa nieco naucim

    Dakujem krasne.
    Zuzi,

    poslala som Ti to meilom.

    Vypocet pomernej hrubej mzdy - kratsi pracovny uvazok + nastup v polke mesiaca.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.