Zavrieť

Porady

Pukanské remeselnícke trhy

V sobotu 3. júla budú XVIII. Pukanské remeselnícke trhy. Poraďáci prídete? Ako sa Vám páčili vlaňajšie?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    rede je offline (nepripojený) rede

    rede
    Odporúčam ich navštíviť. Že vraj majú prihlásených vyše 160 remeselníkov s celodennými ukážkami ľudového remesla. Zaujímavé sú remeselnícke dvory. Podávajú tam rôzne ľudové špeciality. Tak napríklad som vlani ochutnala ich párance. Bola to mňamka. Čakalo sa na ne v dlhých radoch. Manžel vychvaľoval zabíjačkové špeciality, dedko zase jedlo z diviny a spolu ochutnali pukanské vínko. Deťom starká kúpila perky a sebe lokše. Strávili sme tam s rodinou skoro celý deň a teraz sa chystáme zase. Počasie zdá sa bude priať tomuto podujatiu.

    Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

    Zdenka 0705
    Pozerala som program a vyzerá to byť ozaj verné svojmu názvu Nebola som vlani, vďaka za tip na tento víkend.

    Muška je offline (nepripojený) Muška

    Muška
    rede Pozri príspevok
    Odporúčam ich navštíviť. Že vraj majú prihlásených vyše 160 remeselníkov s celodennými ukážkami ľudového remesla. Zaujímavé sú remeselnícke dvory. Podávajú tam rôzne ľudové špeciality. Tak napríklad som vlani ochutnala ich párance. Bola to mňamka. Čakalo sa na ne v dlhých radoch. Manžel vychvaľoval zabíjačkové špeciality, dedko zase jedlo z diviny a spolu ochutnali pukanské vínko. Deťom starká kúpila perky a sebe lokše. Strávili sme tam s rodinou skoro celý deň a teraz sa chystáme zase. Počasie zdá sa bude priať tomuto podujatiu.
    Rede, teeeeeda, každý rok som na Pukaneckom jarmoku /máme v blízkosti chalupu/....ako to, že sme sa ešte nestretli

    Minulý rok som na chalupe robila "čerešňovú porada party" a potom poraďáčky Zuzka a Bee prišli aj na Pukanecký jarmok. Tiež sme ochutnali párance, ale stáli sme na ne dve a brali sme 10 porcií, tak ak si tam v tom čase , tak si nás určite musíš pamätať, lebo tety sa nikde "neponáhľali", ale narastajúca fronta za nami začala "nervóznieť"

    Je mi nesmierne ľúto, že prvý krát nemôžem ísť na tento jarmok, ktorý naozaj nemá konkurenciu. Na námestí sú naozaj remeselníci, ktorý aj predvádzajú svoje remeslo a aj predávajú výrobky. Dokonca sú k tomu aj pekne oblečení. Tu sú fotky z minulého roka http://www.porada.sk/album.php?albumid=162


    ..som sa rozpísala, ale to preto, že je mi fakt ľúto, že tento rok tam nebudem ...tu je program http://www.pukanec.sk/index_aktuality.php?id=1225&r=1

    rede je offline (nepripojený) rede

    rede
    Muška, možno že sme sa na Pukanských trhoch aj stretli a ani o tom nevieme a možno som bola pri párancoch v tej nervóznej fronte a bála som sa, že sa mi už nič neujde, keď si ich toľko brala. Prepáč, že som taká zvedavá a máš chalupu priamo v Pukanci?

    Muška je offline (nepripojený) Muška

    Muška
    rede Pozri príspevok
    Muška, možno že sme sa na Pukanských trhoch aj stretli a ani o tom nevieme a možno som bola pri párancoch v tej nervóznej fronte a bála som sa, že sa mi už nič neujde, keď si ich toľko brala. Prepáč, že som taká zvedavá a máš chalupu priamo v Pukanci?
    ..na kraji Žemberoviec

    rede je offline (nepripojený) rede

    rede
    V sobotu boli Pukanské remeselnícke trhy. Ja som na nich tento rok bohužiaľ nebola. Boli ste tam niekto? Ako bolo?

    drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

    drobeceva
    rede Pozri príspevok
    V sobotu boli Pukanské remeselnícke trhy. Ja som na nich tento rok bohužiaľ nebola. Boli ste tam niekto? Ako bolo?
    synátor tam bol...vraj dobre

    rede je offline (nepripojený) rede

    rede
    drobeceva Pozri príspevok
    synátor tam bol...vraj dobre
    A to prišiel do Pukanca kvôli remeselníckym trhom až z východu?

    drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

    drobeceva
    rede Pozri príspevok
    A to prišiel do Pukanca kvôli remeselníckym trhom až z východu?
    Ale, kde...v týchto končinách žije už zopár rôčkov

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    ....a včul som sa vytočil...

    V sobotu bola nuda ( dnes ešte väčšia ) ....kua ...no nemohol som šatrtnúť mašinu ????

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    buchač Pozri príspevok
    ....a včul som sa vytočil...

    V sobotu bola nuda ( dnes ešte väčšia ) ....kua ...no nemohol som šatrtnúť mašinu ????
    Dnes je sviatok ...zasa trt sa deje ...

    Ale v sobotu hajde do Detvy na :

    Jarmok tradičných ľudových remesiel v r. 2011:

    piatok 8.7. 2011 od 17.00 do 20.00 hod.
    sobota 9. 7. 2011 od 9.30 do 20.00 hod.
    nedeľa 10. 7. 2011 od 8.30 do 17.00 hod.

    http://www.fspdetva.sk/jarmok-remesiel.phtml?id3=46390



    ...ale z východu sa tam trepať nebudem ...teraz mám " prechodné bydlisko "...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.