Zavrieť

Porady

České tlačivá

Prosím poraďákov, ktorí vedia poradiť, ako sa dostať k českej stránke, kde by som našla tlačivá : Rozvaha a Výkaz zisku a ztráty o pripojenie linku na ich www stránku. Na stránke www.itdate.cz sú len daňové tlačivá, nemôžem sa dostať k tým, ktoré potrebujem.

Vopred vďaka všetkým, ktorí mi pomôžu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Už sa mi ich podarilo nájsť, poobedný maratón skončený. Prikladám pre tých, ktorí by ich mohli niekedy potrebovať :

    www.danovapriznani.cz
    Naposledy upravil ondrejvla : 27.10.05 at 17:55 Dôvod: preklep

    ALDA je offline (nepripojený) ALDA

    stará mama, matka, manželka ALDA
    Vlasti, dala som požiadavku na www.porada.cz, dúfam, že sa niekto ohlási.
    Tam je ale porada bohužiaľ dosť mŕtva. Uvidíme.

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Ďakujem za ochotu. Tieto tlačivá už mám, ale českým formikom som si "zaprplala" PC, práve čakám na môjho technika, vôbec sa nemôžem dostať do Wordu. Čakám, ako ma vychváli, že som zasa bola "šikulka", no čo už! Zabijem sa keď som pekná?

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    lenkak
    Vlasta, mne v pohode formik funguje, potom napíš ako si dopadla.
    Lenka, uf, už mi to povymazával! A prísne mi zakázal sťahovať akékoľvek programy, lebo ja si nikdy nepozriem koncovky, no a potom to vyzerá takto :
    samý štvorček medzitým ýýýzzttýý opäť štvorček - no to je vysvetlenie, však? No proste koncovka bola flw, a ja Vasilisa premúdra som to dala nainštalovať a nevedela som kde.
    Manžel povedal, načo je starej babe internet, len aby všetko dokaličila! No a som na ostudu celej rodine, ale podstatné je, že už to mám v poriadku.
    Už sľubujem, že okrem toho čo viem stiahnuť, nič iné nesťahujem.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Vlasta, koncovky sú koncovky. Pre Teba sú smerodajné: doc. xls, bmp, gif, jpeg, jpg, pps, htm, pdf. Ostatné si na Internete nevšímaj a nič nepokazíš. Doc a Xls sú editovateľné.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.