Zavrieť

Porady

RUMUNSKO- turistika

Nebol niekto z Vas v Rumunsku? Rada by som ziskala nejake info. Ozvite sa!:p
Vsimla som si ze poniektori "clenovia" maju v zaujmoch napisanu turistiku, tak skusam stastie.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Rumunsko má peknú prírodu, určite tam raz zájdem. Ak je príležitosť a čas, neváhajte!!!

    marika1 je offline (nepripojený) marika1

    marika1
    Metropol Košice ide 1. týždeň v júli do Rumunska-cykloturistika. Ešte viem že podobný zájazd robí aj nejaký klub v Brne. Môj muž sa prihlásil, tiež sa o to začal zaujímať a o Rumunsku začal hovoriť asi pred rokom. Mňa tiež volal, ale bicyklovanie nie je moja silná stránka. Vlastne žiadna.
    Tiež som počula o Rumunsku a aj o Bulharsku, že je tam veľmi krásne a vhodné na turistiku a cykloturistiku.

    danasv je offline (nepripojený) danasv

    danasv
    Dakujem vsetkym za rychlu odozvu.Moje tulanie sa po Rumunsku nadobuda konkretne rozmery, ale rada by som pocula nazory aj tych co tam boli.( ja chcem ist v juli). Ked sa vratim- odhalim vam tajomstva tejto krajiny.

    Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

    Danielle369
    Bola som v Rumunsku,je to pekna krajina ,maju velmi pekne more a super nočny život,ale stačilo.Inač,treba si tam dať trocha pozor,kufre sa nam stratili na letisku a Rumuni sa nam zdali nervoznejší než my. -------------------------------------------------------
    Prajem príjemny pobyt

    hvh je offline (nepripojený) hvh

    chudák - podnikateľ hvh
    Bol som tam ešte pred rokmi. More - nádhera. Mamája a Mangália - jednoducho neopakovateľné.
    Ale aj neosvetlené konské povozy na diaľnici...kopa cigánov striehnúcich na Vašu batožinu, či peňaženku, hygiena - na Rumunskej úrovni...
    Ale s dávkou ostražitosti sa dá stráviť nádherná dovolenka.

    Veľa štastia

    danasv je offline (nepripojený) danasv

    danasv
    Takze je to jasne idem do Rumunska teraz v sobotu a autom. Dam vediet ako som dopadla. Dakujem vsetkym za postrehy.

    Katty je offline (nepripojený) Katty

    Katty
    neviem či ísť autom je najvhodnejšie riešenie, my máme ísť do Rumunska na svadbu v októbri ale čo sme sa pýtali tak nám nikto nedoporučuje brať vlastné auto pokiaľ tam nemá byť u nejakých známych rumunov zamknuté v garáži....

    danasv je offline (nepripojený) danasv

    danasv
    My ideme do hor nie do miest a odtial sme dostali informacie, ze v horach je iny zivot a ini ludia. Ved uvidime.

    danasv je offline (nepripojený) danasv

    danasv
    NOOO- vratila som sa v zdravi- vsetky moje obavy boli zbytocne- ludia su zlati- vobec nie gangstri- skusenosti s nimi- mili dali by aj posledne co maju. A su stastni nie su uponahlani- no proste pohoda. O auto by som sa asi viac bala na Slovensku ako v Rumunsku. Fakt. Hovorim o horskych oblastiach aby bolo jasne- v mestach je to take jak u nas. Tak dakujem vsetkym za postrehy a ak chcete cestovat v case- chodte do RUMUNSKA

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.