Zavrieť

Porady

Ovládací Panel

nevite mi niekto poradit ako by som obnovil v ovladacom paneli moznosti priecinka pretoze som to minule nejako zmanil a nedaju sa mi dvojklikom otvarat priecinky iba ked dam preskumat dakujem za kazdu pomoc
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa bodov

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Vlado40
Už sa tu raz písalo ,že všetky HDD išli otvoriť iba týmto spôsobom a bol to vírus v PC.

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Vlado40
Písal som to iba tak či náhodou nie je to podobné .Aký máš windows.Skús klikni pravé tlačidlo na priečinok -vlastnosti a pohľadaj tam.Možno je tam aj obnoviť predvolené.

Majky11 je offline (nepripojený) Majky11

Som kto som... Majky11
Otvor si hocijaký disk napr. C:, alebo D:...

Potom na hornej lište - Nástroje - Možnosti zložky - Typy súborov - Upresniť - klikni na akciu open v okienku a potom upraviť.

Potom zadaj tieto hodnoty do políčok : / skopíruj pomocou Ctrl+c a vkladaj pomocou Ctrl+v /

Akcia:
open

Akcia použitá k prevedeniu akcie:
C:\WINDOWS\Explorer.exe /idlist,%I,%L

Správa DDE:
[ViewFolder("%l", %I, %S)]

Aplikacia:
Folders

Ak nieje aplikácia DDE spustená:
[]

Téma:
AppProperties



To je celé, malo by Ti to ísť

misoft je offline (nepripojený) misoft

misoft
Majky11:
Si úplne mimo!! Najskôr si prečítaj, čo žiada a potom odpovedaj k problému. Robíš to zložito.
JOSTY sa pýta na to, ako nastaviť, aby sa priečinok (napr. na ploche) otváral kliknutím a nie cez kontext-menu.

JOSTY:
Start>Ovládací panel>Možnosti priečinka>Všeobecné>Klikanie na položky. Tam si vyber to, čo potrebuješ.

JOSTY je offline (nepripojený) JOSTY

JOSTY
Majky11 presne toto som chcel len neviem ako mam dat open prstoze ja som uz skusal vela sposobov a dal som tam uz aj open opening find a ete asi jedno e ked daam akciu opne tak my napise ze uz existuje a men sa neda odstranit pls este toto porad vdaka

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.