Zavrieť

Porady

Ubytovanie na Zemplínskej Šírave

Prosím o pomoc vsetkých poraďákov. Chceli by sme ísť v termíne od 22. do 24. 7. na Zemplínsku Šíravu, no spamätali sme sa dosť neskoro a ubytovanie ponúkané na internete je už obsadené. Viem, že je tam množstvo súkromných chát, neviete náhodou o niekom, kto by prenajal chatku v blízkosti bazéna 4 babám na víkend za priateľnú cenu? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivako je offline (nepripojený) ivako

    ivako
    Poslala som Ti správu. Nech nerobím reklamu.

    makiki je offline (nepripojený) makiki

    makiki
    na Zemplinsku Siravu ???
    prepacte, bol som tam zaciatkom mája pravdaze kvoli inym povinnostiam ale zdrzal som sa aj pri sirave mozem to zhodnotit takto:
    voda spinava na krajoch flase alobal plavajuce vykaly atd ..... zdochnute ryby ....
    jedine pozitivne bol salas kde som sa zastavil bolo tam lacne jedlo a leniva obsluha pozitivum salasa bolo v jeho vzhlade to sa ale uz nedalo povedat o bryndovych haluskach ktore boli nechutne
    bola to sirava zo strany Michaloviec cca 6-8 km

    sysula je offline (nepripojený) sysula

    sysula
    makiki Pozri príspevok
    na Zemplinsku Siravu ???
    prepacte, bol som tam zaciatkom mája pravdaze kvoli inym povinnostiam ale zdrzal som sa aj pri sirave mozem to zhodnotit takto:
    voda spinava na krajoch flase alobal plavajuce vykaly atd ..... zdochnute ryby ....
    jedine pozitivne bol salas kde som sa zastavil bolo tam lacne jedlo a leniva obsluha pozitivum salasa bolo v jeho vzhlade to sa ale uz nedalo povedat o bryndovych haluskach ktore boli nechutne
    bola to sirava zo strany Michaloviec cca 6-8 km
    Nejdeme tam kvoli vode, ale aby sme sa stretli a trocha vypadli, tam to mame najblizsie a v tomto obdobi je tam festival.

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    ivako Pozri príspevok
    Poslala som Ti správu. Nech nerobím reklamu.
    V inej téme som sa pýtala na Zempl.Šíravu. Nemusíš robiť reklamu, len uved fakty - kde to je, aká je tam voda, či sa dá vôbec kúpať, alebo jedine ak v bazéne? A či je možnosť nebraž ubytko, ale stanovať.
    Vďaka.

    ivako je offline (nepripojený) ivako

    ivako
    KEJKA Pozri príspevok
    V inej téme som sa pýtala na Zempl.Šíravu. Nemusíš robiť reklamu, len uved fakty - kde to je, aká je tam voda, či sa dá vôbec kúpať, alebo jedine ak v bazéne? A či je možnosť nebraž ubytko, ale stanovať.
    Vďaka.
    Je to oblasť Paľkov, pri reštaurácii Sĺňava, sú to také menšie chatky pre nenáročných /4-miestné/. Bazén je asi 40 m od chatiek pri reštaurácii. Šírava je úplne blízko cca 30 m, je tam dobre miesto aj pre rybárov. Prenajíma to moja známa, chodili sme tam, keď boli deti menšie. Momentálne sa mi to prostredie okolo chatiek a celej oblasti zdá zanedbanejšie, než to bolo niekedy.
    Dá sa kúpať aj v Šírave, ale prístup do vody nie je ideálny. Nie je tam stanová oblasť, ale videla som tam aj postavené stany, len potom neviem kde chodia na WC /asi do reštaurácie/ Chatky majú spoločné sprchy a WC.

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    ďakujem, dcéru som odhovorila, pre tento krát, je to príliš ďaleko.

    Ubytovanie na Zemplínskej Šírave

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.