Zavrieť

Porady

Mobilná reklama

Ahojte, máte niekto skúsenosti s mobilnou reklamou na vozidle - podmienky, doba, kto je za čo zodpovedný a pod. ... ?
Vedeli by ste niekto preposlať zmluvu ktorá by sa týkala tejto činnosti?


Vopred ďakujem
Naposledy upravil Martin.Chalupa : 16.07.10 at 10:00
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Ahoj, odstran prosim ta z tade ten email. Taketo zobrazenie emailu je porusenim pravidiel porady. Napis tam ze ak niekto chce poradit alebo ma zmluvu nech ti posle privatnu spravu.

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Nechcem byt hnusny, ale presne dnes prisiel na niekolko stovak emailov v SR prave z tvojej adresy SPAM. Nevies o tom nieco? To chces podnikat takto?
    profesional Pozri príspevok
    Nechcem byt hnusny, ale presne dnes prisiel na niekolko stovak emailov v SR prave z tvojej adresy SPAM. Nevies o tom nieco? To chces podnikat takto?
    Ahoj, túto situáciu riešim. E-mail nebol poslaný zámerne na uvedenú skupinu ľudí. Ved sa jedná o rovnaké spoločnosti ako sme my. Prechádzame na nový systém e-mailov a komunikácie a nejaké adresy sa dostali aj do uvedeného e-mail.

    Snažím sa zistiť, ktoré presne a nejako to vyriešiť a oboznámiť ľudí, že to riešime, ale ide to ťažko ... No určite nešlo o spam, poznám aké sú u nás zákony na to a tiež ma to obťažuje, ked dostávam poštu o ktorú nemám záujem.

    v prípade, že vieš o ľuďoch, ktorý dostali uvedený e-mail, pošli im prosím moje ospravedlnenie, a info, že na tom pracujeme. Fakt ma táto skutočnosť mrzí.

    Ďakujem
    arizona Pozri príspevok
    A nemusíš dupšovať svoju otázku do viacerých tém. Zbytočne zahlcuješ Poradu http://www.porada.sk/t138790-reklama...mnom-aute.html
    Ahoj, dakujem za info, ale práve tento príspevok bol o súkromnom vozidle, preto som to založil takto. Ale ak sa dajú príspevky kumulovať, budem rád.

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    No, mozno to niektorych ludi nastvalo. Ale najviac to asi nastvalo WebHouse s.r.o., ktory ti poskytuje webhosting a emailove sluzby. Ich IP adresy sa dostali na medzinarodny blacklist (SpamCop a ine..) co znamena ze vacsina relevantnych serverov moze blokovat prijimanie emailov vsetkych ich klientov ktory budu posleiat najblizsich 90 dni emaily z ich serverov. Co moze sposobit skody radovo niekolko stovak tisic Eur. Najprv by si sa mal spojit s nimi a skusit s nimi riesit sposobenu skodu.
    profesional Pozri príspevok
    No, mozno to niektorych ludi nastvalo. Ale najviac to asi nastvalo WebHouse s.r.o., ktory ti poskytuje webhosting a emailove sluzby. Ich IP adresy sa dostali na medzinarodny blacklist (SpamCop a ine..) co znamena ze vacsina relevantnych serverov moze blokovat prijimanie emailov vsetkych ich klientov ktory budu posleiat najblizsich 90 dni emaily z ich serverov. Co moze sposobit skody radovo niekolko stovak tisic Eur. Najprv by si sa mal spojit s nimi a skusit s nimi riesit sposobenu skodu.
    to verím, tiež by ma to nepotešilo ... rovnako ( asi ako väčšina ľudí ) nemám rád rôzne reklamy a pod. Aspoň tým, čo som e-mail našiel, som poslal ospravedlnenie, tak snáď to prijímu ( dúfam ). A Ďakujem ti za info a radu. skúsim sa s nimi ešte spojiť a zistiť aká je situácia.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.