Zavrieť

Porady

prestup v mnichove

mate niekto skusenosti s prestupmi na letiskach totizto mam zarezervovanu letenku ale v mnichove mam cas na prestup len presne hodinu chystam sa zaplatit ale desi ma ak by som ten prestup nestihol
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    danushka je offline (nepripojený) danushka

    danushka
    Za ten čas stihneš ešte aj sveter uštrikovať

    Pred dvomi rokmi som letela z Budapešti do Vancouveru a prestupovala som v Londýne. Po anglicky neviem ani zaťať /teda len pár fráz/ a bola som úplne sama, nikdy predtým som medzikontinetálne neletela.

    Na moje prekvapenie, letisko je vybavené informačnými tabuľami, ktoré priemerne inteligentný človek musí zvládnuť. Určite budú na letisku rozlezení informátori, ktorí Ťa nasmerujú, hlavne tam nestoj ako tĺk a pýtaj sa, kohokoľvek.

    Predpokladám, že batožinu nebudeš musieť v Mníchove zháňať z predchádzajúceho letu, že tá už bude putovať bez Teba.

    A sleduj dav, chovaj sa podľa neho.
    Keď budú dávať ostatní pri kontrole topánky do košíčka, daj ich aj Ty /v Pešti sme sa nemuseli vyzúvať, ale v Londýne už hej.../
    Naposledy upravil danushka : 19.07.10 at 14:15

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    To zavisi od toho, ci budes mat letenky od jednej spolocnosti alebo sa musis znovu checkovat.

    Ja som raz len tak tak stihla prestup, lebo prva letenka bola od Iberie a druha z Mnichova od Austrian Airlines.
    Kedze obe boli z inej aliancie, nedalo sa zacheckovat miesto hned naraz a prvy let meskal 20 minut, v Mnichove som to stihala len tak tak.

    Inak mnichovske letisko je pekne, velke, dokonca tam tusim beha taky letiskovy vlacik ako doprava .

    tomasjuve je offline (nepripojený) tomasjuve

    tomasjuve
    dakujem vam

    no cestujem s leteckou spolocnostou lufthanse aj z budapesti do mnichova aj z mnichova do barcelony, je to moj prvy let a tak som sa nebal len tej batoziny ale aj toho ze mozno treba sediet v lietadle uz urcity cas pred odletom , alebo tiez ze prve lietadlo moze meskat

    Sabina83 je offline (nepripojený) Sabina83

    Sabina83
    Ahoj,

    ja som prestupovala v Mnichove, ked sme leteli z Nice. Kedze sme meskali a nestihali odlet dalsieho lietadla, pekne pri vystupe z lietadla pre nas dofrcalo auto a presunuli nas priamo do lietadla bez akychkolvek formalit. Maju to tam celkom dobre zariadene, nebala by som sa.

    tomasjuve je offline (nepripojený) tomasjuve

    tomasjuve
    Sabina83 Pozri príspevok
    Ahoj,

    ja som prestupovala v Mnichove, ked sme leteli z Nice. Kedze sme meskali a nestihali odlet dalsieho lietadla, pekne pri vystupe z lietadla pre nas dofrcalo auto a presunuli nas priamo do lietadla bez akychkolvek formalit. Maju to tam celkom dobre zariadene, nebala by som sa.
    vdaka uz sa vobec nebojim

    Sabina83 je offline (nepripojený) Sabina83

    Sabina83
    ivka70 Pozri príspevok
    Ak letis s tou istou leteckou spolocnostou, nie je problem

    my sme neleteli, aj tak nas nenechali zmeskat lietadlo a prisli si nas vyzdvihnut. treba to proste vyskusat, stat sa moze cokolvek, ale myslim, ze sa netreba bat.

    tomasjuve je offline (nepripojený) tomasjuve

    tomasjuve
    no tak este vyuzijem toto mnou zalozene vlakno , kedze po madarsky neviem ani zatat potrebujem zistit ako sa dostat zo zeleznicnej stanice keleti pu na letisko ferihegy . Na zeleznicnu stanicu by som mal dojst asi o pol desiatej vecer

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.