Zavrieť

Porady

Láska

erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca

Anketa: Bola téma: "Láska" pre Vás niečim poučná?

Počet hlasujúcich
13. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • áno

    10 76.92%
  • nie

    3 23.08%
Kam zaradiť, do akého chlievika, tému "Láska"? Nevedel som. Tak som ju dal sem.

Chcel by som sa spýtať "poraďakov" ako si predstavujú lásku. Nie lásku medzi rodičmi a deťmi, ale taký ten krásny vzťah medzi zamilovanými. Neskromne by som chcel dodať, že si to nepredstavujem ako spor, kde sa budeme hašteriť, že pre mňa tamto je láska, pre mňa tamto nie je láska. Iba takú predstavu jednotlivcov na tento krásny vzťah. Možno aj to, čo už láska nie je, čo je teror, otrava, "znásilňovanie" toho druhého. Dajte svoj názor čo najväčší počet. V kvantite bude aj kvalita.
Usporiadat
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

veru veru, napríklad ja vám veľmi ľúbim aj taký vyprážaný rezeň so zemiakovým šalátom , keď toto spomínané pripraví niekto iný ako ja, tak to už potom aj milujem
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
... v takúto pokročilú hodinu ... o jedle?
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

pokiaľ je to v štádiu rozprávania, tak sa nič nedeje
Apropó, Robert nás vyťahá za uši, trošku sme mu to tu zamrníkovali...
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Robert tu mal byť ... Nie nás tu nechal celý víkend samé ... založí tému a potom ...
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

...presne tak...a aj tak sa k svojmu ponímaniu lásky ešte nevyjadril...
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
... máš pravdu ... vyzvala som ho na "súboj" ... uvidíme ... my sme sa tu rozpísali a on nič
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Jarmilka, u nas sa prave dopiekla pecena paprika so syrom..to vnuk uz treti raz veceria..no jak som rada, ze mu smakuje..az ho milujem..
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
... ach, s vami sa nedá komunikovať ... ja najneskôr večeriam (ak vôbec večeriam) o 17.00 hod. a vy mi tu robíte samé chúťky ... i keď pečenú papriku so syrom som ešte nejedla ...
hodíš recept?
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
v pondelok nám Robert dá "nevhodné" ... sme mimotémy ... no ale veď aj láska prechádza žalúdkom
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

to je taka rychlovka, nepoznas ? vyrezes z papriky jadernik, das do nej lyzicku vegetya dva makke syrceky a das smazit na olej, prikryte pod pokrievkou to trva asi pat minut
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
... ďakujem, vyskúšam ...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Veď napísal "Dajte svoj názor čo najväčší počet". Tak nech si to preberie. A mimo témy to nie je, veď láska prechádza žalúdkom.
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
0 0
ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Tiež založenej pôvodne...
Ja zvyknem plniť papriku aj kúskom pečeňovej paštéty a kúskom syra, vtedy "nevegetujem" a na olej pred koncom pokrájam na plátky strúčik cesnaku.
Robím to tiež na grile,opekám po každej strane, ale vtedy nevyberám jaderníky, po opečení poukladám do misy, zakryjem, paprika sa sparí, ľahko sa šúpe a nakladám je do oleja ochuteného cesnakom a soľou, vegetou -chvíľu, kým sa griluje mäso nechám v oleji a potom konzumujeme spolu s grilovaným mäsom.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Presne tak ako píšete, láska ide cez žalúdok. Mojej špeci držkovici moja polovička hovorí ,,orga.mus v hrnci " .
A toto Roberto určite pochopí, veď denne prispieva do témy ,,čo dnes na obed", takže o jednej jeho láske už vieme
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Ale akosi sa tejto vyhýba a angažuje sa iba tam.
0 0
ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

erzet Pozri príspevok
Kam zaradiť, do akého chlievika, tému "Láska"? Nevedel som. Tak som ju dal sem.

Chcel by som sa spýtať "poraďakov" ako si predstavujú lásku. Nie lásku medzi rodičmi a deťmi, ale taký ten krásny vzťah medzi zamilovanými. Neskromne by som chcel dodať, že si to nepredstavujem ako spor, kde sa budeme hašteriť, že pre mňa tamto je láska, pre mňa tamto nie je láska. Iba takú predstavu jednotlivcov na tento krásny vzťah. Možno aj to, čo už láska nie je, čo je teror, otrava, "znásilňovanie" toho druhého. Dajte svoj názor čo najväčší počet. V kvantite bude aj kvalita.
Erzet, kto nerozumie jednému pohľadu, nepochopí ani dlhé vysvetľovanie/príslovie/
Láska je jediné bohatstvo, ktoré sa nedá ukradnúť.
"Miluj ma a budeš trpieť najviac, až uvidíš ako zomieram"- to si myslím, že je skutočná láska.
1 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Ubka, prečo práve teba?
Cítim sa diskriminovaný. Načo som sa tu potom angažoval? A také dobroty vymýšľa v téme vedľa.
Naposledy upravil marjankaj : 25.07.10 at 22:46
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...žííííš, mamííí, to čo vy tu riešite?...(to je prosím, otázka môjho synka, ktorý si prečítal úvod v téme a pár príspevkov v závere)...no a ďalej sem nemôžem napísať, bolo by to komplet mimo témy...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
No radšej sa ty nekompromituj a buď slušná.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať