Zavrieť

Porady

vyradenie majetku v Datalocku

Ahojte ako si v Datalocku W vyradím majetok?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov
    Rozvedená, matka dvoch detí Eva Farkasová
    plavčík
    Ahojte ako si v Datalocku W vyradím majetok?
    Neviem ti poradiť, ale chcem sa opýtať ako si spokojný s programom ? Od nového roku nám pribudne majetok z mesta /sme príspovková org./ a neviem aký program máme zakúpiť. Hlavne, aby to robilo odpisy a všetko potrebné. Ďakujem.

    janulinka je offline (nepripojený) janulinka

    janulinka
    Majetok v Datalocku vyraď v programe v ponuke stav majetku, pohyb majetku a potom Ti program ponúkne možnosť vyradenie majetku. Nie je to nič zložité.
    mohla by som sa na teba obratit ako postupovat, ked ked mam pred sebou fakturu za kupeny majetok a ten potrebujem zaradit, nadefinovat odpisovy plan a vsetko co je potrebne okolo majetku, doteraz som robila v pohode a preslo sa na datalock. Dakujem

    Ziarowka je offline (nepripojený) Ziarowka

    Ziarowka
    ahoj ankarajka...
    ja by som sa len chcela opýtať, prečo ste prešli na datalock, pretože mi teraz datalock máme a chceli by sme prejsť na pohodu...
    no a k tomu zaraďovaniu do majetku.Nový majetok sa nahráva tak, že v hornel lište si zvolíš Majetok z menu si ďalej vyberieš POHYB MAJETKU a v rolete si vyberieš ZARAĎOVANIE. Dáš pridať nový záznam a z ponuky si zvolíš, akým spôsobom ste majetok nadobudli. Ďalej len vyplňuješ jednotlivé polia podľa skutočnosti. Ak by si práve s niektorou z koloniek mala problém napíš a poradíme, ak to bude v našich silách.
    Aby sa ti zaradenie premietlo do účtovníctva v hornej lište zvol SPRACOVANIE a v roletovom menu PREVOD MAJETKU DO ÚČTOVNÍCTVA.
    Dúfam, že pomohlo

    zazulka je offline (nepripojený) zazulka

    zazulka
    Potrebovala by som poradiť ohľadne vyradenia majetku predajom, ako postupovať? Ďakujem veľmi pekne za pomoc

    vyradenie majetku v Datalocku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.