Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    poular je offline (nepripojený) poular

    poular
    Čo je to za dobrú cenu???

    Osobne som sa zúčastnil na prerábke jednej strechy - krov, ktorú robila partia murárov z oravy. Naša firma išla pokrývať.

    Jednoducho to nešlo urobiť, lebo to bolo tak z uhla, že bolo treba prerobiť celý krov.

    Tomuto ale predcházalo to, že naša firma urobila cenovú ponuku, avšak partia z oravy to urobila za polovicu. V konečnom zúčtovaní, zákazník zaplatil polovicu oravákom, a potom full cenu podľa ponuky našej firme.

    Takže čo ušetril??

    Len tým chcem poukázať na to, že nie všetko čo je za dobrú cenu je aj dobré. A to nehovorím o kvalite.

    Ja ti spočítam dobrých majstrov za dobrú cenu v BA-kraji na prstoch dvoch rúk)

    Držím palce...

    P.S. Čo si neurobíš a neodmeráš sám - to stojí z 90% na prd)
    rozumnou cenou som nemyslela zadarmo, ale chcela som radu na majstrov s chrbtovou kostou tzn. takych, ktorí sú v prvom rade ľudia a vedia čo môžu a pýtajú za prácu.

    TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

    TomasHC
    Osobne si myslim, ze na vychode sa este da zohnat murar za rozumnu cenu, co sa na zapade povedat neda

    Janyke je offline (nepripojený) Janyke

    Janyke
    Skúste pozrieť inzertné portály na internete určite tam nájdete kopec stavbárskych partií. Potom len stačí pýtať cenovú ponuku a nejaké referencie.
    DOBRY DEN SME PARTIA MURAROV ZO SPISSKEJ BELEJ POKIAL MATE ZAUJEM, MOZETE VOLAT NA 0949839788 ALEBO MAILOM VojcikMichal@azet.sk DAKUJEM
    velka lomnica 2.jpg  

    palkosk je offline (nepripojený) palkosk

    palkosk
    Ja ti spočítam dobrých majstrov za dobrú cenu v BA-kraji na prstoch dvoch rúk)

    A ty su aj tak z Vychodneho slovenska alebo z Oravy!

    P.S. Čo si neurobíš a neodmeráš sám - to stojí z 90% na prd)

    100% suhlas
    Naposledy upravil palkosk : 08.09.10 at 14:23 Dôvod: hightlite

    alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

    alltracboy
    hlavne si ked nejakych murarov zozenies za nekrestanske peniaze, a bude sa ti ich praca pacit tak ich nejak zmluvne zaviaz na clelu stavbu, lebo mne pani postavili spodnu stavbu, ale nadmurovka a stity uz pre nich niesu dost dost dobre prace. Vraj vela razania, povie clovek co ma pasovu pilu. Skor to bolo o tom ze na kubiky to vychadzalo len na 100 eur. Nakoniec som muroval sam. kolega svoju partiu ledva dotiahol na vnutorne priecky, lebo oni radsej beru velke prachy za obvodove mury.

    Dobrý deň, vedel by mi niekto poradiť dobrú partiu murárov na hrubú stavbu RD?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.