Zavrieť

Porady

Akú dig.zrkadlovku Canon či Nikon ?

Dobrý den. Chcela by som si zakúpit zrkadlovku , ale neviem aká by bola pre mna najvhodnejšia? Olympus nechcem a potrebovala by som ju skôr na rodinné fotenie. UVAZUJEM NAD cANON 45oD alebo 500d prípadne 1000 alebo radsej nikon ? Ako je to s objektivmi stači aj ten ktory je k nemu ? Ešte som ani ,len nedržala v ruke zrkadlovku. Poradte zaciatočníčke ,dakujem
Naposledy upravil verads : 02.08.10 at 21:10
Usporiadat
dalid dalid

dalid je offline (nepripojený) dalid

verads Pozri príspevok
Viem ,že objektívy su drahé, drachšie aj ako samotne telo, no uvidím , zas k takemu objektivu treba ešte lepší foták ....
Nemas pravdu. Najdolezitejsie na kazdom fotoaparate je objektiv, lebo ten ti urcuje celkovu kvalitu snimku, skreslenie atd.. Ak si si vybrala Canon, tak ked sa raz rozhodnes predat telo, objektivy ti ostanu a budu kompatibilne s novym telom... (nepredpokladam, ze by sa Canon rozhodol k tak drastickej a zasadnej zmene ako je zmena bajonetu..).

Pre zaciatok sa popozeraj po bazarovych kuskoch, su o dost lacnejsie ako nove a ked ich neskor budes predavať, nebudes mat taku velku stratu.. Ked zistis po case, ze ti ten ktory objektiv nevyhovuje, predas ho dalej..

Hladaj napr na ephoto, paladix, fotoskoda, ebay....
2 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
www.bazos.sk
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať