Zavrieť

Porady

aku vysávač

Ahoj decká,
má niekto skúsenosti s takým malým vysávačom do ruky - na akumulátor.
Chcem s ním vysávať auto, prípadne v obývačke okolo stolíka. Je to vhodné na tento účel? Díky.
Usporiadat
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

Ja mám taký malý modrý AEG, ktorý sa nabíja ale podľa mňa je to blbosť a je to dosť slabé a na auto duplom.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

SERVIS
Ahoj decká,
má niekto skúsenosti s takým malým vysávačom do ruky - na akumulátor.
Chcem s ním vysávať auto, prípadne v obývačke okolo stolíka. Je to vhodné na tento účel? Díky.
Ja osobne nemám skúsenosti s akumulátorovým , ale mám už asi 10 rokov malý ručný Filips na sieť a som maximálne spokojná.
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

SERVIS
Ahoj decká,
má niekto skúsenosti s takým malým vysávačom do ruky - na akumulátor.
Chcem s ním vysávať auto, prípadne v obývačke okolo stolíka. Je to vhodné na tento účel? Díky.
Máme taký, je to na drobné nečistoty, manželka v priebehu dňa s tým občas behá. Cez víkend velkým Philipsom. Oplatí sa to, na jedno nabitie vysáva cca 10 - 15 minút a to stále vrčí
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Manual
Máme taký, je to na drobné nečistoty, manželka v priebehu dňa s tým občas behá. Cez víkend velkým Philipsom. Oplatí sa to, na jedno nabitie vysáva cca 10 - 15 minút a to stále vrčí
No, možno,že to vrčanie by prestalo, keby si občas pobehal aj Ty. Možno, to vrčí práve na ňu. :p
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Tweety
No, možno,že to vrčanie by prestalo, keby si občas pobehal aj Ty. Možno, to vrčí práve na ňu. :p
, aj ja občas povrčím ale ona mi ho ani nechce dať...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Manual
, aj ja občas povrčím ale ona mi ho ani nechce dať...
Aj u nás doma s tým malým Filipsom zbieram malé smeťko len Ja, pretože som ho dostala ako darček a tak ho predsa nedám zničiť mužovi. :p
0 0
SERVIS SERVIS

SERVIS je offline (nepripojený) SERVIS

Ja si chcem ísť práve toho malého Filipska kúpiť, ale dosť to ťahá?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

SERVIS
Ja si chcem ísť práve toho malého Filipska kúpiť, ale dosť to ťahá?
Ako som už spomínala je super.
Ešte doplním, že pracuje tichúčko a to ho už mám dlho.
0 0
maturantka maturantka

maturantka je offline (nepripojený) maturantka

nie som dokonalá
Ja som zase objavila motorovú elektrickú metlu značky Kärcher. Vyzerá podobne ako mechanická metla, akurát, že je na nabíjačku a na jedno nabitie zametá 20 minút. V sobotu povysávam, a cez týždeň len "zametám", ale nikdy sme nemali čistejšie, lebo deti sa bijú kto bude behať s "motorkou". A má tieto najväčšie výhody:
- bezšnúrová
- ľahko sa z nej vysýpajú smeti
- nič lepšie nepozbiera vlasy a chlpy z kobercov - sama som bola vééľmi prekvapená. V tomto je vysávač slabší súper.
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

maturantka
Ja som zase objavila motorovú elektrickú metlu značky Kärcher. Vyzerá podobne ako mechanická metla, akurát, že je na nabíjačku a na jedno nabitie zametá 20 minút. V sobotu povysávam, a cez týždeň len "zametám", ale nikdy sme nemali čistejšie, lebo deti sa bijú kto bude behať s "motorkou". A má tieto najväčšie výhody:
- bezšnúrová
- ľahko sa z nej vysýpajú smeti
- nič lepšie nepozbiera vlasy a chlpy z kobercov - sama som bola vééľmi prekvapená. V tomto je vysávač slabší súper.
A kde to predávajú ??? Čo to stojí cca ?
Ďakujem
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Ceny tu nemajú ale pozri http://www.kaercher.at/products/powe...scription.html
sú tam aj predajne,najbližšia asi bude v Nitre
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
SERVIS
Ahoj decká,
má niekto skúsenosti s takým malým vysávačom do ruky - na akumulátor.
Chcem s ním vysávať auto, prípadne v obývačke okolo stolíka. Je to vhodné na tento účel? Díky.
ja som sa opláchla a kúpila som si ten z TV nejaký drak, či tiger, či ako sa volal - zlatá farba..., ukážky boli super - ale je to o ničom, akurát ma to jeduje !!! - neodporúčam! - radšej predlžovačku a riadny vysávač...:p
0 0
maturantka maturantka

maturantka je offline (nepripojený) maturantka

nie som dokonalá
Manual, predáva to jedna pani, ktorá má v našom meste /na Považí/ požičovňu tepovačov tejto značky. Stojí to 1800,--, v septembri mali akciu, tak sme to dostali za 1620,--. Ja som ju kúpila najskôr mame k sviatku, a keď som videla, aká je to dobrá vec, tak som si o mesiac bežala kúpiť aj ja. Čo sme pozerali po obchodoch, nikde sme to nevideli. A od nás by si to mal asi príliš "od ruky". Ale v krajnej núdzi by sa to dalo nejako zariadiť.
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Tak je tam aj cena v sekcii akcia a tá metla stojí 3.490 Sk
0 0
tonkat tonkat

tonkat je offline (nepripojený) tonkat

bepo
Tak je tam aj cena v sekcii akcia a tá metla stojí 3.490 Sk
To je iná metla typ EB 30/1, má aj iný výkon. Maturantkina vysáva 20 min. na 1 dobitie a táto za 3490 40 minút.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

tonkat
To je iná metla typ EB 30/1, má aj iný výkon. Maturantkina vysáva 20 min. na 1 dobitie a táto za 3490 40 minút.
Neviem ako Vám, ale mne sa ceny za tie košťatá zdajú prehnané.:p
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Tá metla v akcii je iná ako má maturantka,treba si nájsť kontakt na predajcu a opýtať sa ho na cenu,na nete okrem akcie neudávajú ceny.
0 0
tonkat tonkat

tonkat je offline (nepripojený) tonkat

bepo
Tá metla v akcii je iná ako má maturantka,treba si nájsť kontakt na predajcu a opýtať sa ho na cenu,na nete okrem akcie neudávajú ceny.
V ZA ju majú za 1400,00
0 0
abcd.kates abcd.kates

abcd.kates je offline (nepripojený) abcd.kates

Ahojte, chcem kúpiť ručný vysávač, hlavne na sedačku a na malé omrvinky (pri deťoch sa mi nechce vyberať veľké hebedo na tých pár sekund. Viete mi odporučiť? Hlavne nech je poriadne silný totiž mne straaaašne vypadávajú vlasy a sú všade kam sa človek pozrie.
0 0
Vincentka Vincentka

Vincentka je offline (nepripojený) Vincentka

abcd.kates Pozri príspevok
Ahojte, chcem kúpiť ručný vysávač, hlavne na sedačku a na malé omrvinky (pri deťoch sa mi nechce vyberať veľké hebedo na tých pár sekund. Viete mi odporučiť? Hlavne nech je poriadne silný totiž mne straaaašne vypadávajú vlasy a sú všade kam sa človek pozrie.
Áno, tiež mám podobný záujem. Aké parametre treba sledovať?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať