Zavrieť

Porady

Čo proti šmykľavým topánkam?

Neviem či to tu patrí ale, poraďte mi čo robiť, keď sa mi šmýkajú topánky. Mám spoločenské sandálky na vysokom podpätku. Bojím sa, že sa v nich na svadbe zabijem Sú pohodlé sedia na nohe, len sa dosť šmýkajú. Neviete čo by sa dalo robiť, niečim natrieť alebo........? Vďaka
Naposledy upravil arizona : 06.08.10 at 07:18
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Llívia je offline (nepripojený) Llívia

    Llívia
    Nám triedna radila pred stužkovou nalepiť si na podrážku kúsok leukoplastu (taký ten bez poduštičiek).

    linko1 je offline (nepripojený) linko1

    :-) linko1
    do stredu topánky na podrážku nalepiť takú textilnú pásku na podlepenie kobercov...

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    linko1 Pozri príspevok
    do stredu topánky na podrážku nalepiť takú textilnú pásku na podlepenie kobercov...
    ...tá páska je obojstranná, asi by sa jej zle chodilo a tancovalo-prilepovala by sa o podlahu

    Deganova je offline (nepripojený) Deganova

    Deganova
    Kedysi boli dostať na pumpách "tekuté reťaze", tým sme si striekali podrážky, aby sa nám nešmýkalo... skús sa na to opýtať ...a celkom dobre na niektoré podrážky bolo aj to, ak sa pretreli rozkrojeným zemiakom a nechali zaschnúť

    linko1 je offline (nepripojený) linko1

    :-) linko1
    arizona Pozri príspevok
    ...tá páska je obojstranná, asi by sa jej zle chodilo a tancovalo-prilepovala by sa o podlahu

    nemyslím teraz tú obojstrannú ale takú z jednej strany textilnú...

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    linko1 Pozri príspevok
    nemyslím teraz tú obojstrannú ale takú z jednej strany textilnú...
    Ahá! Už mi je to jasné
    Ty si mala na mysli tú klasickú, ktorá sa dáva na kraje, aby sa nestrpkali. Mna zas napadla tá obojstranná, ktorou sa podlepujú koberce, aby sa nešmýkali

    evuš je offline (nepripojený) evuš

    evuš
    súhlasím s príspevkami....
    A čo tak si trošku "uhnúť", vyzuť sandáliky a tancovať bosá ???

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    majjkaa Pozri príspevok
    Neviem či to tu patrí ale, poraďte mi čo robiť, keď sa mi šmýkajú topánky. Mám spoločenské sandálky na vysokom podpätku. Bojím sa, že sa v nich na svadbe zabijem Sú pohodlé sedia na nohe, len sa dosť šmýkajú. Neviete čo by sa dalo robiť, niečim natrieť alebo........? Vďaka
    Existujú protišmykové nálepky na schody. Na topánku by ti stačil kúsok takej nálepky:

    http://www.porada.sk/1299675-post14.html

    majjkaa je offline (nepripojený) majjkaa

    majjkaa
    Ďakujem pekne za rady, dúfam že doma niečo z toho nájdem snáď dôjdem s celými nohami domov

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Chobot Pozri príspevok
    Existujú protišmykové nálepky na schody. Na topánku by ti stačil kúsok takej nálepky:

    http://www.porada.sk/1299675-post14.html
    To si môže nalepiť zrovna kúsok šmirgľového papiera. Na dotyk je to rovnaké, akurát rozdiel v cene obrovský

    ...asi Ti nič iné nezostáva, len sa pred tancovačkou prezuť do niečoho pohodlnejšieho

    m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

    som m.hladka
    majjkaa Pozri príspevok
    Ďakujem pekne za rady, dúfam že doma niečo z toho nájdem snáď dôjdem s celými nohami domov
    Potom napíš, ako si dopadla, mám tiež jedny také topánky a škoda by ich bolo nenosiť. Ď.

    majjkaa je offline (nepripojený) majjkaa

    majjkaa
    Ahojte.....taaak nohy celé Dala som tam pásik leukoplastu, aké jednoduché a vôbec mi to predtým nenapadlo Lívia aj ostatní dikes, bez ujmy som sa mohla spokojne promenádovať paaa

    Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

    Oliwa
    m.hladka Pozri príspevok
    Potom napíš, ako si dopadla, mám tiež jedny také topánky a škoda by ich bolo nenosiť. Ď.
    Ale nie na zem...

    Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

    Oliwa
    majjkaa Pozri príspevok
    Ahojte.....taaak nohy celé Dala som tam pásik leukoplastu, aké jednoduché a vôbec mi to predtým nenapadlo Lívia aj ostatní dikes, bez ujmy som sa mohla spokojne promenádovať paaa
    Tomu sa hovorí poraďácke know-how...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.