Zavrieť

Porady

Príhovor na stužkovú

Vážení kolegovia z Porady, prosím Vás, nemáte niečo krásne, čo by som mohla využiť pri tvorbe svojho príhovoru na stužkovej?
Naposledy upravil maturantka : 09.11.05 at 12:49
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    karol.za je offline (nepripojený) karol.za

    karol.za
    Ahoj maturantka
    Ako vidím aj ty si sa dožila stužkovej,moc ťa nepoteším lebo žiadny typ na príhovor nemám,ale na pár desiatkách stužkových som už bol,ako nestranný účastník /technické zabezpečenie/ a príhovory triednych učiteľov boli vždy odmenené veľkým potleskom,ono ten príhovor ti v priebehu tejto stužkovej sa akoby sám napíše,a budeš vedieť toho dosť povedať,bude to o tom že z detí ktoré začali chodiť sa dnešným dňom vďaka stuzkovej sa stávajú dospelý,čo si všetko s nimi prežila,samozrejme úspešné maturity ktoré majú pred sebou, pomohli aj rodičia aj samotný žiaci v tvojej ,,ťažkej ,,práci pripraviť ich do budúcnosti atď

    Držím palce až Ti Tvoja ,,prvá,,stužková dopadne na 1.

    Ziarowka je offline (nepripojený) Ziarowka

    Ziarowka
    Pamätám si ešte moju stužkovú akoby to bolo včera...príhovory, ktoré tam odzneli boli veľmi pekné... ale najkrajší bol príhovor riaditeľa, pretože aj keď mal napísaný ten svoj vo vrecku a mal ho aj naučený, nepoužil ho a povedal zopár slov od srdca, tak ako to v tej chvíli cítil...

    No ešte jednu dobrú radu... maturanti iste ocenia, ak ten príhovor nebude príliš dlhý, u nás bol príhovor jednej mamičky taký dlhý, že dievčatám tŕpli palce v topánkach


    Držím palce a veľa šťastia

    maturantka je offline (nepripojený) maturantka

    nie som dokonalá maturantka
    Ziarowka, Ď za podporu, dopadlo to veľmi dobre. Premyslela som si len základnú osnovu a to ostatné prišlo priamo na mieste od srdca. Bol to vraj veľmi pekný príhovor. Dúfam, že palce ani nič iné nikomu netŕplo. Ahoj.

    karol.za je offline (nepripojený) karol.za

    karol.za
    vidíš maturantka,všetko dopadlo dobre a tvoje ďalšie stužkové už budú rutina
    držím palce
    s pozdravom karol
    štastné a veselé

    Príhovor na stužkovú

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.