Zavrieť

Porady

Nováčikovia na porade nemáte pocit menejcennosti?

Chcela by som sa spýtať hlavne nováčikov na porade , aké majú pocity z tejto porady. Môj osobný názor je bez urážky skúsenejších poradákov takýto. Myslím si , že dosť dávajú najavo ,že sú skúsenejší ako nováčikovia. My neskúsenejší potrebujeme trpezlivosť k pochopeniu daným zákonom a niekedy aj laicky a polopate vysvetliť. Som prihlásená na porade ešte pod iným užívateľ.menom, ktoré nebudem zverejňovať a dostala som aj od iných súkr.správy , kde mali námietky voči skúsenejším poradákom. Neberte to ako urážku. Ked komunikujem pod iným užívateľ.menom , v ktorých mám cez 300 príspevkov, mám pocit, že ostatný poraďáci majú iný prístup ku mne ( milší, lepší, ochotnejší atd...) , ako ku takému, ktorý má len 10 príspevkov. Možno, že si to len namýšlam, tak preto som založila túto tému či aj druhý majú takéto názory a či to postrehli. Nikoho som nechcela týmto príspevkom uraziť hlavne nie skúsenejších poradákov. My nováčikovia Vám všetkým skúsenejším chceme poďakovať za rady, ktoré k účtov.potrebujeme. Ste super!!!
Usporiadat
Téma je uzavretá.
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
*Fénix Pozri príspevok
Katka poznáš ju a dobre ,ale ja nie som doma, som mimo domova a niekedy sa s mamou stretnem iba tu.
Tvoja mamina je asi Danila, ale to nie je dôležité, hlavná vec, že Ti Porada pomáha ju tu čítať ako hovoríme na šuťáku.
0 0
*Fénix *Fénix

*Fénix je offline (nepripojený) *Fénix

Znovuzrodený z popola.
Škoda ,že Ti nemôžem udeliť súhlas./ Ó bože ,môžem tykať? Teraz je to také divné. / Možno na stretku sa to dozviete.
0 0
*Fénix *Fénix

*Fénix je offline (nepripojený) *Fénix

Znovuzrodený z popola.
*Fénix Pozri príspevok
Raz som udelil bod mojej mame,známej poraďáčke,pretože kolegovia v práci potrebovali niečo vysvetliť k mzdám a ona nám poradila ,no skoro ma prizabila keď zistila ,že jej pribudol bod odo mňa.
No a teraz som dostal "spucung" za to červené slovo. Padám radšej zas na dva mesiace do ústrania. Dovidenia a nehádajte sa tu príliš, asi ste už všetci poriadne vyčerpaní.
PS: Nech Vám DP dobre dopadnú.
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

HEBA Pozri príspevok
Som tu nováčik a som veľmi rada, že mám možnosť požiadať o radu skúsených účtovníkov a ekonómov, keď si potrebujem vyriešiť niečo dôležité. Poradáci majú moje uznanie na 99%. To jedno percento tvorí reakcia niektorých poraďákov a možno aj nováčikov na tému "Pošuskajte koľko pýtať".
Bolo to pred pár dňami. Bola som zhrozená aké boli niektoré reakcie na celkom nevinnú otázku jednej našej kolegyni.
Patrilo by sa jej ospravedlniť /je to len môj názor/.
Príjemný večer všetkým poraďákom i nováčikom
Heba, snáď nemáš na mysli tie trenky? Veď to bol len žart, aj zadávateľka otázky sa na tom bavila...
0 0
HEBA HEBA

HEBA je offline (nepripojený) HEBA

mám ekonomické vzdelanie, momentálne účtujem v JU ...viac
Nie neboli to tie trenky. Bolo to niečo iné, ale už to nechajme tak.
Veď v podstate PORADA je fajn, všetkých Vás uznávam
Príjemný víkend
0 0
delonko delonko

delonko je offline (nepripojený) delonko

Ja som sa do porady zapojila dnes, ale verím, že všetky užitočné informácie, ktoré mi poskytnú poraďáci sa mi v pracovnej oblasti zídu a možno aj ja po mnohých rokoch budem rozdávať rady niekomu kto to bude potrebovať tak, ako ja teraz.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

*Fénix Pozri príspevok
Škoda ,že Ti nemôžem udeliť súhlas./ Ó bože ,môžem tykať? Teraz je to také divné. / Možno na stretku sa to dozviete.
Re: Ak sa cítiš zle

Danila ,opravil som chybu v Tvojom príspevku. /Dúfam,že môžem tykať,lebo mám len 17 a som syn svojej mamy./


Citát:
Pôvodca textu príspevku: dana9
to kukučka a fénix

hmm, tak dnes sa mi už zobrazujete ako dve odlišné osoby, ale fakt, včera, keď som klikla na nick "fénixa" tak ma hodilo na profil "kukučka"

ale možno som len prepracovaná. v každom prípade záhada sa vysvetlila, prajem všetkým krásny deň

dana


Fénix je fakt fénix a môj spoludiskutér a poraďácky kámoš, kukučka je fakt kukučka, moja spoludiskutérka, a moja poraďácka veľká kámoška. Občas nám sem zablúdi chybička. A som rada, že si sem zablúdila aj ty. Peknú nedeľu.
__________________

Danila

Tak teraz ak môžem, prosím Danilku, aby sa k tomuto vyjadrila. Takže Fénix je Danilkine dieťa? Ja už tomu naozaj nejako prestávam rozumieť. Celkom som zvedavá ako sa tento vzťah vysvetlí.
0 0
jež jež

jež je offline (nepripojený) jež

ja som na PORADE od septembra 2005, ale som veľmi spokojna.
Začala som vo firme tak , že som prišla a nemala som sa s kým poradiť. Či to už boli mzdy, účtovníctvo, daň z motorových vozidiel, cesťák....... Keby nie PORADY - som úpne hotová. Aj keď sa mi niekedy podarí napísať ničo, čo vôbec nie je odborne vyjadrené a niekto tu na PORADE aj nato poukáže, ale mne to osobne nevadí.
Za všetko môžem len poďakovať.
0 0
Monika68 Monika68

Monika68 je offline (nepripojený) Monika68

Dovolím si aj ja napísať svoj názor. Podľa mňa, ako všade v živote "JE VŠETKO O ĽUĎOCH".

Ja som tiež našla poradu náhodou v najhoršom období daňových priznaní a zostala som úplne nadšená. Tak ako tu už niekto spomínal, toľko ochotných cudzích ľudí, ktorí poskytnú radu zadarmo... no nemohla som uveriť.
Chvíľku mi trvalo, kým som sa tu zorientovala a asi som urobila na začiatku tiež nejaké chyby...
Časom som sa odvážila aj o nejakú radu, aj keď väčšinou iba čítam a nasávam vedomosti, lebo si pripadám príliš hlúpa v porovnaní s odborníkmi, čo tu radia. Porada mi strašne pomohla v získaní nových vedomostí, ten, kto ju vymyslel by si zaslúžil odo mňa Nobelovu cenu
Hoci som nikdy ekonomiku neštudovala, mám v účtovníctve prax 12 rokov. Ale všetci to dobre poznáte... každá firma má svoje špecifiká a každý z nás sa v živote stretne s niečím, s čím si nevie dať rady. A vtedy sa obraciam na Poradu.
A tak sa stalo, že už aj ja mám za sebou veľmi nepríjemnú skúsenosť....pocítila som dosť veľké poníženie od V.I.P. člena (aspoň ja som to tak cítila) - prikladám link, posúďte sami:
http://www.porada.sk/showthread.php?...poh%B5ad%E1vky

Ale neodradilo ma to . 99% mojich skúseností je pozitívnych.
A v práci fungujem asi takto: snažím sa neotvárať Poradu, lebo ak sa tam dostanem, závislosť zafunguje a v ten deň už nič neurobím
0 0
Monika68 Monika68

Monika68 je offline (nepripojený) Monika68

Pán Mihál Váš súhlas si mimoriadne vážim
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Ďakujem ...a tým súhlasom nechcem povedať, že ja som svätý, určite sa na Porade nájde zopár ľudí, ktorí ma za moje výčiny v láske nemajú...
0 0
britta britta

britta je offline (nepripojený) britta

Nie, ten pocit nemam, ale teraz /ako typicky novacik/ mam jeden problem. Nemozem sa prepracovat k clanku J. Mihala Zdanenie prijmov zo zahranicia v kocke na Drakovi. Je len pre predplatitelov /ako predplatit/ ? Mam vedenie cez Bora Bora?

Sorry, ale poradte, vdaka.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Lichotí mi Váš záujem, preto skúste zadať www.drak.porada.sk - čo je titulná strana Draka, tam sa dobre rozhliadnuť a tam nájdete návod, ako sa zaregistrovať - v menu naľavo kliknite na "Objednávka".
0 0
britta britta

britta je offline (nepripojený) britta

Jozef Mihál Pozri príspevok
Lichotí mi Váš záujem, preto skúste zadať www.drak.porada.sk - čo je titulná strana Draka, tam sa dobre rozhliadnuť a tam nájdete návod, ako sa zaregistrovať - v menu naľavo kliknite na "Objednávka".

Vdaka, p. Mihal, idem na to. Hoci pred chvilou som alarmovala PD poradakov nech mi s tym poradia. Ako sa to hovorí? Najprv citaj, potom pis. . . alebo tak akosi.
0 0
zabenka zabenka

zabenka je offline (nepripojený) zabenka

Ja som sa tu prihlásila len dnes.Menejcennosť nie, ale neviem to, ako na všetko, ale je tu veľa dobrých vecí. Som tu iba náhodou. Niečo som hladala vo vyhľadavači a vyhodilo mi túto stránku. Keďže mi skoro pri každom príspevku pátalo sa prihlásiť, tak som sa a vyplatilo sa. Myslím, že sa mi tu bude veľmi páčiť .
0 0
pohoda62 pohoda62

pohoda62 je offline (nepripojený) pohoda62

Takisto som nováčikom na porade a rada by som "Pridala tému". Potaďte ako.
Ďakujem.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
pozri
http://www.porada.sk/faq.php?faq=vb_...novy_prispevok
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

zabenka Pozri príspevok
Ja som sa tu prihlásila len dnes.Menejcennosť nie, ale neviem to, ako na všetko, ale je tu veľa dobrých vecí. Som tu iba náhodou. Niečo som hladala vo vyhľadavači a vyhodilo mi túto stránku. Keďže mi skoro pri každom príspevku pátalo sa prihlásiť, tak som sa a vyplatilo sa. Myslím, že sa mi tu bude veľmi páčiť .
Na odborné témy vyhľadávače najčastejšie "vyhodia" túto stránku, dokonca na prvé nepredplatené miesto.
0 0
riga riga

riga je offline (nepripojený) riga

Ja som mala tiež problém (s databázou) a nevedela som ako ďalej... hľadala som vo vyhľadávači a ten ma nasmeroval na Poradu. Neľutujem. Poraďáci mi promptne a ochotne pomáhali probém vyriešiť. Odvtedy som tu skoro denne, hoci s účtovníctvom nemám nič spoločné... Dúfam, že nevadí...
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
zaujímavá téma a ja som ju prehliadla
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať