Zavrieť

Porady

čierny odber internetu - zablokovanie prístupu na heslo

Ahojte,

potrebujem poradiť. Mám doma nazabezpečený internet, ku ktorému sa mi pripája sused. A potrebujem ho zabezpečiť heslom. Vraj sa to dá tak, že pôjdem do nastavenia routra, tam sa prihlásim a tam v časti wifi si dám heslo na prístup do siete. Lenže ja nemám ani len tušenie, kde mám nájsť nastavenie routra. Tak ak má dakto s tým skúsenosti, a už to nastavoval, prosím poraďte mi

vopred vďaka
Usporiadat
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

LuciinkAA Pozri príspevok
...ešte malý dodatok: našla som si na nete, manuál k nastaveniu routra, ale v tej tabulke, kde je meno užívateľa a heslo( v tom manuáli je to admin - admin) ja som to tam skúšala dať, ale nič mi to neurobí
Mal som Vigor 2600 Ge. V položke prihlasovacie meno sa neuvádzalo nič (treba ho nechať prázdne), v položke heslo sa dávalo admin.

Doplnenie
aha, takže pre Vigor 2700 je to inak, tu je link na samoinštaláčnú príručku.

Užívateľské meno a heslo nájdeš v zmluve o pripojení
Naposledy upravil majkii : 20.08.10 at 12:27
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

LuciinkAA Pozri príspevok
...ešte malý dodatok: našla som si na nete, manuál k nastaveniu routra, ale v tej tabulke, kde je meno užívateľa a heslo( v tom manuáli je to admin - admin) ja som to tam skúšala dať, ale nič mi to neurobí
Tak to potom niekto zmenil. Nastavoval ti to technik st-comu ? Ak nie, tak pravdepodobne ti mohol zmenit heslo aj ten clovek, ktory sa na teba "na cierno" pripaja.
Zrusit to mozes jedine tak, ze resetujes router a kablom sa pripojis k routeru a zadas meno a heslo admin, ako je v manualy. Potom budes postupovat, podla toho manualu co si nasla na nete .....
Este pred nastavenim sifrovania si zmen v nastaveni toto heslo z admin na nieco ine, lebo vsetky sifrovania a mac filter ti budu na 2 veci.
Pokracovanie v III casti serialu

PS viac info http://www.t-com.sk/Default.aspx?CatID=1801
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Ak Ti neberie meno a heslo podľa manuálu ,tak daj reset routra a nastav si to od začiatku.Zvládneš to.
0 0
LuciinkAA LuciinkAA

LuciinkAA je offline (nepripojený) LuciinkAA

Fungovalo mi "user", a dostala som sa do nastavenia toho routra, tam som si našla wireless, a security, a tam je taká veľká tabuľka, hneď v prvom políčku, je dané MODe, a disable, ja som dala WPA/PK
a hneď pod ňou Encryption Mode a pod tým KEY - a to tam stačí dať len heslo? A to je všetko? Žiadne iné nastavenia netreba? Inak vám moc pekne ďakujem za pomoc
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

LuciinkAA Pozri príspevok
Ahojte,

potrebujem poradiť. Mám doma nazabezpečený internet, ku ktorému sa mi pripája sused. A potrebujem ho zabezpečiť heslom. Vraj sa to dá tak, že pôjdem do nastavenia routra, tam sa prihlásim a tam v časti wifi si dám heslo na prístup do siete. Lenže ja nemám ani len tušenie, kde mám nájsť nastavenie routra. Tak ak má dakto s tým skúsenosti, a už to nastavoval, prosím poraďte mi

vopred vďaka
Ja tiež nemám tušenie, preto router nepoužívam,

stačí mi modem HUAWEI.
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Zmeň si zabezpečenie na VPA2/PSK
0 0
LuciinkAA LuciinkAA

LuciinkAA je offline (nepripojený) LuciinkAA

ĎAkujem vám, už to mám.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať