Zavrieť

Porady

uplatnenie nákladov za technické a organizačné zabezpečenie Heineken Music Promo

Dobrý deň,

potrebovala by som pomôcť ohľadne uplatnenia nákladov. Firma nám fakturuje za technické a org. zabezpečenie marketingovej akcie. V rámci akcie si fakturuje aj za rôzne služby, napr. farbenie na tvár pre zúčastnených, výrobu pečiatok, oblečenie pre tanečníčky, čistenie ich kostýmov. V podstate sa jedná o zábavu v rámci promo akcie - festivalu. Uplatnili by ste si aj takéte náklady za služby za daňové?

ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Katarína Cigánová
    Andrea Szabóová Pozri príspevok
    Dobrý deň,

    potrebovala by som pomôcť ohľadne uplatnenia nákladov. Firma nám fakturuje za technické a org. zabezpečenie marketingovej akcie. V rámci akcie si fakturuje aj za rôzne služby, napr. farbenie na tvár pre zúčastnených, výrobu pečiatok, oblečenie pre tanečníčky, čistenie ich kostýmov. V podstate sa jedná o zábavu v rámci promo akcie - festivalu. Uplatnili by ste si aj takéte náklady za služby za daňové?

    ďakujem
    takéto náklady sú pre kontrolné organy citlivé , ale podľa mojho názoru , ak obhájite , že takýmito akciami robíte podporu predaja vašich výrobkov , tak prečo to nedat do daňových nákladov ? a ideálne je ak sa napr. po takýchto promo - akciách zvýši predaj - tak to je priam ukážkový príklad pre dosiahnutie , udržanie a zabezpečenie príjmu . vtedy by som neváhala ani minutu a do nákladov / danových / by som to kludne dala
    treba to posúdit individuálne

    uplatnenie nákladov za technické a organizačné zabezpečenie Heineken Music Promo

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.