Zavrieť

Porady

Podavanie suhrnnych vykazov DPH

Dobry den, chcela by som sa opytat na jednu vec. Bola som na stranke drsr a tam bolo ze podavanie suhrnnych vykazov dph uz len elektronicky. Tomu trochu nerozumiem. To sa tyka danoveho priznania dan z pridanej hodnoty? Predpokladam ze asi nie, ale mohli by ste mi to niekto podvrdit?
Dakujem

http://www.drsr.sk/wps/portal/!ut/p/...7428#7_0_1QO73
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Ociviste Pozri príspevok
    Dobry den, chcela by som sa opytat na jednu vec. Bola som na stranke drsr a tam bolo ze podavanie suhrnnych vykazov dph uz len elektronicky. Tomu trochu nerozumiem. To sa tyka danoveho priznania dan z pridanej hodnoty? Predpokladam ze asi nie, ale mohli by ste mi to niekto podvrdit?
    Dakujem

    http://www.drsr.sk/wps/portal/!ut/p/...7428#7_0_1QO73
    Nie samotného DP dph, ale súhrnného výkazu dph.

    Ociviste je offline (nepripojený) Ociviste

    Ociviste
    Suhrnneho vykazu? Take tlacivo som este nevidela. Prosim ta vies mi prilozit toto tlacivo ako prilohu?
    Dakujem

    Ociviste je offline (nepripojený) Ociviste

    Ociviste
    uz som ho nasla na internete, preto som toto tlacivo este nevidela, lebo ho nepouzivam. Jedna sa o suhrnny vykaz v pripade ak obchodujem s inym clenskym statom. Cize nie v ramci EU? Spravne som to pochopila?

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Ociviste Pozri príspevok
    uz som ho nasla na internete, preto som toto tlacivo este nevidela, lebo ho nepouzivam. Jedna sa o suhrnny vykaz v pripade ak obchodujem s inym clenskym statom. Cize nie v ramci EU? Spravne som to pochopila?
    Iný členský štát znamená, iný štát EÚ.

    Ociviste je offline (nepripojený) Ociviste

    Ociviste
    My sme ale taketo vykazy nikdy nepodavali. Kedy ho treba podat? Mozno to znie blbo, ale ja to naozaj neviem a rada by som to zistila, napr. aj do buducnosti.
    Dakujem

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Ociviste Pozri príspevok
    My sme ale taketo vykazy nikdy nepodavali. Kedy ho treba podat? Mozno to znie blbo, ale ja to naozaj neviem a rada by som to zistila, napr. aj do buducnosti.
    Dakujem
    O súhrnnom výkaze je tu toho dosť. Skús zadať do vyhľadávača kľúčové slovo.

    Podavanie suhrnnych vykazov DPH

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.