Zavrieť

Porady

Správcovska spoločnost v BA-ake mate skusenosti?

Ahoj, mam otazku na vlastnikov bytov v Bratislave. Aku mate spravcovsku spolocnost a ako ste s nou spokojní? Uvazujem o zmene spravcovskej spolocnosti a potrebujem nejake moznosti, aby sme vymenili terajsieho spravcu za spolahlivejsieho.
Usporiadat
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

No my sme spravcu nevymenili. Mame Bytovy podnik petrzalka s.r.o., ktore v marci minuleho roka zmenilo vedenie a mozem povedat, ze sa lepsie komunikuje s vedenim, zatial sme vsak v zateplovani nepostupili ani v ostatnych rekontrukciach nakolko sa brzdime my kvoli bojom medzi branami a verim, ze tym spravcovi vobec neulahcujeme pracu. Uvideme ako to bude pokracovat, ci sa nam podari presadit uver a tym rozbehnut vsetko ostatne.
0 0
ajuska93 ajuska93

ajuska93 je offline (nepripojený) ajuska93

Ahojte, my sme menili správcu a našli sme super prístup a profesionalitu u jednej firmy, ktorá je mimo BA , ale 1x tyzdenne chodí na obhliadku a v prípade potreby komunikuje mailom, telefonicky... Ze waw aj cena neporovnatelna s ostatnymi ponukami ... Ak ma niekto zaujem do SS odpisem.
0 0
Lymas Lymas

Lymas je offline (nepripojený) Lymas

Zdravim, my tiez teraz riesime zmenu spravcu bytoveho domu mimo BA, takze by bolo skvele mat kontakt na overeneho a profesionalneho cloveka/ firmu. Ajuska93 prosim o zaslanie kontaktu.
0 0
mardop mardop

mardop je offline (nepripojený) mardop

No my mame dobre skusenosti s Delphiou spravou. Celkom dobra komunikacia a tiez pomoc pri rieseni problemov. Aj financne sa snazia najst to najvyhodnejsie riesenie pre bytovku (napriklad pri zatepleni a pod.).
0 0
caj caj

caj je offline (nepripojený) caj

ajuska93 Pozri príspevok
Ahojte, my sme menili správcu a našli sme super prístup a profesionalitu u jednej firmy, ktorá je mimo BA , ale 1x tyzdenne chodí na obhliadku a v prípade potreby komunikuje mailom, telefonicky... Ze waw aj cena neporovnatelna s ostatnymi ponukami ... Ak ma niekto zaujem do SS odpisem.
PLS kontakt na email

takisto ak mate fajn spravcu PLS napiste čs :-)

vďaka vopred!!!
0 0
Eva456 Eva456

Eva456 je offline (nepripojený) Eva456

ajuska93
Ahojte, my sme menili správcu a našli sme super prístup a profesionalitu u jednej firmy, ktorá je mimo BA , ale 1x tyzdenne chodí na obhliadku a v prípade potreby komunikuje mailom, telefonicky... Ze waw aj cena neporovnatelna s ostatnymi ponukami ... Ak ma niekto zaujem do SS odpisem.
Aj ja si prosim kontakt na toho spravcu
0 0
richisan richisan

richisan je offline (nepripojený) richisan

Ja by som tiez poprosil o info na tu nadpriemerne hodnotenu spravcovsku spolocnost, ktora ma sidlo mimo BA.
Hlavne sa nenechajte nahovorit na HomePro BA, nie sme spokojni a chceli sme ich uz aj vymenit - nekomunikuju mailom ani tel., riesia len to, co hori a zaujem vlastnikov na poslednom mieste. Ulohy sa neplnia, len sa plata, co je nutne.
0 0
caj caj

caj je offline (nepripojený) caj

AJ my hľadáme už 4 roky niekoho na Dlhé Diely - Bratislava. Náš správca nevie riešiť neplatičov, avôbec keď niečo "horí" tak je stratený ...
0 0
Manie Manie

Manie je offline (nepripojený) Manie

Ahojte, ak môžem poradiť odporúčam firmu REGAS HP, spravujú väčšinou oblasť Karlovky, Dúbravky...kancelária v tej oblasti...veľmi seriózny prístup, operativne riešenie problémov,, prefo dávam web: www.regashp.sk
0 0
Manie Manie

Manie je offline (nepripojený) Manie

Prepáčte, len som sa snažil pomôcť. Nikoho nesudim. Pekný deň.
0 0
Manie Manie

Manie je offline (nepripojený) Manie

Som si istý, že keby ste si rozklikli stránky viacerých správcov a ich cenníky túto položku tam nájdete.
Sú to činnosti, ktoré si vyžadujú kopec času, nervov a skusenosti.
Ja to správcom nezazlievam.
Samozrejme popritom všetkom robota tomu ktorému správcovi stojí.
Táto reakcia bola hlavne myslená tak, aby niekomu možno pomohla v otázke rozhodovania poprípade rozšírila rozhľad.
0 0
Manie Manie

Manie je offline (nepripojený) Manie

Tak to musíte asi velmi dobre prosperovat, keďže také poplatky neinkasujete a máte toľko casu na rozdávanie. Len tak ďalej, držím palce
0 0
Chelsea34198 Chelsea34198

Chelsea34198 je offline (nepripojený) Chelsea34198

Prosím o nové odporúčania správcu pre BA - petržalka.ďakujem
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať