Zavrieť

Porady

Správcovska spoločnost v BA-ake mate skusenosti?

Ahoj, mam otazku na vlastnikov bytov v Bratislave. Aku mate spravcovsku spolocnost a ako ste s nou spokojní? Uvazujem o zmene spravcovskej spolocnosti a potrebujem nejake moznosti, aby sme vymenili terajsieho spravcu za spolahlivejsieho.
Usporiadat
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

nika.sum Pozri príspevok
Ahoj, mam otazku na vlastnikov bytov v Bratislave. Aku mate spravcovsku spolocnost a ako ste s nou spokojní? Uvazujem o zmene spravcovskej spolocnosti a potrebujem nejake moznosti, aby sme vymenili terajsieho spravcu za spolahlivejsieho.
A koho máte teraz? Aby tí, čo tiež hľadajú, si nevybrali vášho.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Chobot Pozri príspevok
A koho máte teraz? Aby tí, čo tiež hľadajú, si nevybrali vášho.
My sme u Bytovy podnik Petržalka, s.r.o. - Je to byvaly Bytovy podnik - myslim, ze okrem nazvu sa tam nic nezmenilo.
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Ja som pocula, ze vraj celkom dobra je Bratislavska spravcovska spolocnost. Chcela by som mat viac nazorov aj na inych spravcov v Bratislave, tak dufam, ze sa tu najdu ludia ochotní podelit sa o skusenosti aj v tomto smere. V septembri by sme mali mat schodzu a ked chcem vyslovit navrh na zmenu spravcu, mala by som mat aj nejake navrhy.
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Najde sa tu niekto s Bratislavy, kto sa vie vyjadrit k svojmu spravcovi?
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

nika.sum Pozri príspevok
Najde sa tu niekto s Bratislavy, kto sa vie vyjadrit k svojmu spravcovi?
Ja. Náš je otrasný. Nemenujem. BSS je dobrá, syn tam býval, a nikdy neboli problémy, ani reklamácie v platbách, sú naozaj seriózni.
1 0
Lianka Lianka

Lianka je offline (nepripojený) Lianka

žena, matka, samoživiteľka... ...viac
Zalezi zrejme od toho, aky velky bytovy dom mate a aku sucinnost od spravcu ocakavate - ci mate pred sebou velke investicne projekty, napr. zateplenie, alebo len vam ide o beznu agendu.

Tuto otazku sme riesili aj my pred pol rokom, nakolko so svojim spravcom nie sme velmi spokojni. Robila som na to dokladnu analyzu. Vysledkom bolo, ze vzhladom na to, ze sme maly bytovy dom (10 bytov) sprava u akejkolvek inej spolocnosti by nas vysla minimalne raz tolko, ako platime v sucasnosti a kvalita sluzieb by bola otazna. Zaroven si myslim, ze spravca by mal byt v blizkosti Vasho domu, nie na druhej strane mesta. Vykon spravny vo vlastnej rezii sme tiez uzavreli ako neefektivny (hoci formalne mame SVB).

Mam skusenost aj z ineho bytoveho domu, kde sme pred par rokmi zmenili spravcu. Tato skusenost je pozitivna - dalo sa do drazba niekolko bytov neplaticov, s inymi sa dohodol splatkovy kalendar, prehodnotila sa poistna zmluva, realizovali sa aj nejake investicie. Ako som vycitila, spolocnost sa orientuje najma na vacsie bytove domy (napr. panelaky v Petrzalke). Kontakt ti poslem cez SS, ak mas zaujem.
0 0
Lianka Lianka

Lianka je offline (nepripojený) Lianka

žena, matka, samoživiteľka... ...viac
nika.sum Pozri príspevok
My sme u Bytovy podnik Petržalka, s.r.o. - Je to byvaly Bytovy podnik - myslim, ze okrem nazvu sa tam nic nezmenilo.
Prave tento podnik nam v minulosti sposobil vela problemov (este jeho predchdoca), tak sme v Petrzalke spravcu zmenili na firmu, s ktorou sme spokojni, nakolko sa ozaj o nas zaujima a so zastupcom vlastnikov aktivne spolupracuje.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

Lianka Pozri príspevok
Prave tento podnik nam v minulosti sposobil vela problemov (este jeho predchdoca), tak sme v Petrzalke spravcu zmenili na firmu, s ktorou sme spokojni, nakolko sa ozaj o nas zaujima a so zastupcom vlastnikov aktivne spolupracuje.
Pošli mi prosím ťa cez SS meno tej, ktorú by si doporučila, aj tej, s ktorou máte zlé skúsenosti. Tiež vyberáme nového správcu.
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Ludkovia z Bratislavy, ostatní nemate ziadne skusenosti so svojimi spravcami. Zaujimaju ma spolahliví spravcovia ale aj tí kt. sa treba radsej vyhnut.
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Este raz skusam posunut temu dopredu. Naozaj by som potrebovala od Bratislavcanov nazor na ich spravcovske spolocnosti. Ak to nechcete tu zverejnovat prosim poslite mi nejake vyjadrenie aj s nazvom spravcovskej spolocnosti s ktorou ste spokojni alebo nespokojni cez SS.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

nika.sum Pozri príspevok
Este raz skusam posunut temu dopredu. Naozaj by som potrebovala od Bratislavcanov nazor na ich spravcovske spolocnosti. Ak to nechcete tu zverejnovat prosim poslite mi nejake vyjadrenie aj s nazvom spravcovskej spolocnosti s ktorou ste spokojni alebo nespokojni cez SS.
Vedela by si to tam u vás v baráku vybaviť, aby ľudia nerobili "moc problémy",alebo by to išlo normálne na výberové konanie- to je velmi doležitá otázka...
Ak to prvé,tak dáme kávu a dohodneme podrobnosti...
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

nika.sum Pozri príspevok
Ahoj, mam otazku na vlastnikov bytov v Bratislave. Aku mate spravcovsku spolocnost a ako ste s nou spokojní? Uvazujem o zmene spravcovskej spolocnosti a potrebujem nejake moznosti, aby sme vymenili terajsieho spravcu za spolahlivejsieho.

Ja by som odporucala spravcovsku spolocnost Spokojne byvanie,s r.o. Bratislava.www.spokojnebyvanie.sk
1 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Vedela by si to tam u vás v baráku vybaviť, aby ľudia nerobili "moc problémy",alebo by to išlo normálne na výberové konanie- to je velmi doležitá otázka...
Ak to prvé,tak dáme kávu a dohodneme podrobnosti...
Stanko, zatial neviem ako budu reagovat. Mame mat v septembri schodzu. Nebudem navrhovat zmenu spravcu ak nebudem vediet ponuknut lepsiu nahradu. Ak bez problemov sa dohodneme na tom ze s Bytovym podnikom zrusime zmluvu, tak potom si myslim, ze nebude problem ak najdem dobru nahradu ju presadit. Ale naozaj potrebujem seriozneho spravcu, pri ktorom nebude problem ani s vyuctovanim. Toto zial vacsina vlastnikov berie ako mierku. My sme mali vacsinou stale preplatky. Ludia z inych stran pocuvaju o nedoplatkoch a toho sa obavaju. Ja si myslim, ze vyuctovanie zalezi od nastavenia zaloh. Ak ich budeme mat nastavene tak ako doteraz a budeme sa spravat voci spotrebe vody a tepla tak ako doteraz, tak by sme nemali mat ani u ineho spravcu nedoplatky, ved spravca je len sprostredkovatel vodarni, teplarni a inych dodavatelov, cena by mala byt pri tychto dodavkach rovnaka, nie? Takze ja teraz zhanam info, co ponuknem ludom na schodzi a ak sa odsuhlasi zmena spravcu, tak budeme vyberat koho, ale uz by som mala mat ako taku predstavu...
Naposledy upravil nika.sum : 25.08.10 at 06:50
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Este stale cakam na vase prispevky a preto posuvam .....
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Stale sa nikto nevyjadruje. Boli tu spomenuti dvaja spravcovia: Bratislavska spravcovska spolocnost a Spokojne byvanie. Ak mate adresy ktore domy spravuju napiste, skusim sa este popytat vlastnikov bytov.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

nika.sum Pozri príspevok
Stale sa nikto nevyjadruje. Boli tu spomenuti dvaja spravcovia: Bratislavska spravcovska spolocnost a Spokojne byvanie. Ak mate adresy ktore domy spravuju napiste, skusim sa este popytat vlastnikov bytov.
Zoznam domov, ktoré majú v správe sú uvedené na ich internetových stránkach:

http://www.spoby.sk/corpus/byid/35376.csp

http://www.vasapss.sk/Referencie
1 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Dakujem velmi pekne, tak si tam skusim urobit prieskum, ked sa mi tu takmer nik nevyjadril a tym kt. sa mi snazili pomoct este raz dakujem.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

nika.sum Pozri príspevok
Dakujem velmi pekne, tak si tam skusim urobit prieskum, ked sa mi tu takmer nik nevyjadril a tym kt. sa mi snazili pomoct este raz dakujem.
Neviem, z ktorej mestskej časti si, ale ak budeš robiť výberové konanie, tak si tam zaraď aj Správcovské Bratislavské družstvo, Drobného 27 (Dúbravka) - mám síce rôzne ohlasy, ale sú spoľahliví.
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Chobot Pozri príspevok
Neviem, z ktorej mestskej časti si, ale ak budeš robiť výberové konanie, tak si tam zaraď aj Správcovské Bratislavské družstvo, Drobného 27 (Dúbravka) - mám síce rôzne ohlasy, ale sú spoľahliví.
Ja som z Petrzalky. Myslela som, ze tu ludia co to popisu o svojich spravcovskych spolocnostiach, ale nejako su opatrní. Skusim sa pozriet aj na tuto. Dakujem
0 0
svacko85 svacko85

svacko85 je offline (nepripojený) svacko85

mate niekto nejake nove referencie z BA?
pridam aspon moje skusenosti. pri zvazovani kupy bytu som mal 2x moznost komunikovat so zastupcami spol. H-Probyt, no z rozhovorou som mal velmi zmiesane pocity. prvykrat mi chlapik nasluboval,ze kedze je novy a nepozna odpovede na moje otazky, tak mi na ne zozenie odpovede a ozve sa mi. volal som mu o 2 tyzdne,kedze on sa mi neozval a nevedel mi odpovedat ani na najzakladnejsiu otazku, ci sa v BD chystaju nejake rekonstrukcie. neskor som mal moznost komunikovat s inym kolegom s H-probyt a tam som bol uspesnejsi, chlapik mi odpovedal na vsetky otazky, no nebol dvakrat komunikativny a posobil celkom otravene. ked budu nejake dalsie referencie, rad sa o ne podelim
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať