Zavrieť

Porady

Zverenie dietata do opatery, znalecke dokazovanie.

Dobry den, chcela by som sa opytat poradakov ako prebieha znalecke dokazovanie u psychloga pri zvereni dietata do opatery ci sa da voci nemu aj odvolat a podobne.
S expriatelom sa sudim o svojho 5rocneho syna a kedze ho chce do striedavej vychovy a ja s tym nesuhlasim sudkyna nariadila znalecke dokazovanie.
Mate s tym niekto skusenosti?
Velmi pekne dakujem za kazdy prispevok.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    samuelovic je offline (nepripojený) samuelovic

    samuelovic
    mam za sebou niekoľko dokazovani a nie je to nič hrozne.
    Môžeš podať námietku na znalcovi voči zaujatosti ak je dôvod. A podať námietku môžeš až keĎ bude vypracovaný lebo dovtedy nemáš proti čomu. A medzi nami keďže sme si rovný a ženy utláčané, vyhrávajú na 95% ženy.
    Ja napr. mam kopec znaleckých posudkov v môj prospech a dovtedy sa musí znalkyňa vyjadrovať kým nepovie že samozrejme že maminka je ideálna napriek ťažkej duševnej chorobe.

    Ivva je offline (nepripojený) Ivva

    Ivva
    Samuelovic dakujem za tvoju odpoved. Mam z toho vsetkeho strach. Ex je taky ze ide aj cez mrtvoly, O dieta sa staram vzorne stale argumetuje tym ze ja byvam v prenajme a on ma 3izb prerobeny byt. Dufam ze to vsetko dobre dopadne, taha sa to uz pol roka. Co vsetko skumaju na tom znalecko dokazovani?

    samuelovic je offline (nepripojený) samuelovic

    samuelovic
    ťaha sa pol roka nie je správny výraz, ja sa sudujem cez 2 roky akeď mi okr. súd dcéru odklepol, tak krajský to poslal naspať na prehodnotenie, hoci znalkyňa to prehodnocovala už 2x predtým a stále rovnaký výsledok ma isť ku mne.
    Znalec skúma vzťah medzi rodičmi a dieťaťom, kto má lepšie osobnostné predpoklady, iq, atď.
    Ale v zásade sa to všetko drží hesla ako sa vyjadrila psychologička na sociálke, keď sme ju požiadali o pomoc citujem " ak si myslíte, že zoberiem matke dcéru tak ste na velkom omyle. Aj keby bola schizofrenička, alebo šlapka, vždy to bude matka ............ a povedzme si pravdu pán ....... matka je vždy istá a otec ??????? Kolko detí sa narodí a nemá v krstnom liste otca ale MATKU má vždy!!!!! "
    Česť svedomitým pracovníkom sociálky ktorých v prvom rade zaujíma dieťa, no ja som takých ešte žial nestretol, ale verím že sú , len nie v našom meste a v okolí.

    Zverenie dietata do opatery, znalecke dokazovanie.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.