Zavrieť

Porady

koleno zarasta z nicoho nic

ahojte.mam uz dlhsi cas problem-ak to tak mozem nazvat.
je to uz aj pol roka,mozno viac,vobec neviem odhadnut,ako dlho to uz vlastne trva.
na zaciatku som si vsimla,ze tesne pod lavym kolenom mam suchsiu pokozku.
neskor sa vsak zacala olupovat-ako ked sa supete po opalovani,ked som si to posuchala,sucha koza sa osuchala a zostal mi tam po nej flak.
koza bola stale suchsia a olupovala sa.
neskor som si vsimla,ako sa mi to miesto zosuverilo.
dnes je koza tmavsia,zosuverena a sucha,neolupuje sa ale vyrastaju mi z toho miesta chlpy.je to flak cca s 5 cm priemerom.
nic ma neboli.mozno obcas mierne svrbi,ale nie casto.
chcem len podotknut,ze druhe koleno mam hladke,pekne,svetle ,s vlacnou pokozkou......problem mam len pod lavym kolenom.
co to moze byt?
prave som citala temu o onkologickych ochoreniach a tak normalne rozmyslam,ci s tym mam dakde ist.....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    simbata je offline (nepripojený) simbata

    simbata
    a čo tak navštíviť lekára miesto dohadov?? Vôbec nerozumiem, prečo sa pýtaš tu a necháš čosi "čudné" pol roka len tak a nejdeš sa dať radšej poriadne vyšetriť lekárom.
    a dakde ísť, je ísť všeobecnému a ten ti dá lístok kožnému. (ak ešte platia výmenné ístky, teraz neviem)

    osky je offline (nepripojený) osky

    osky
    simbata Pozri príspevok
    a čo tak navštíviť lekára miesto dohadov?? Vôbec nerozumiem, prečo sa pýtaš tu a necháš čosi "čudné" pol roka len tak a nejdeš sa dať radšej poriadne vyšetriť lekárom.
    a dakde ísť, je ísť všeobecnému a ten ti dá lístok kožnému. (ak ešte platia výmenné ístky, teraz neviem)
    lekarke som to spominala a netvarila sa,ze by ju to obzvlast zaujimalo....
    preto je mi blbe ist tam s tym znova,ked to neboli.
    pozerala na mna ako na simulanta

    FugAn je offline (nepripojený) FugAn

    FugAn
    Nech ti nie je nič blbé, pekne krásne tam choď a nech ťa pekne pošle ku kožnému.

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    osky Pozri príspevok
    lekarke som to spominala a netvarila sa,ze by ju to obzvlast zaujimalo....
    preto je mi blbe ist tam s tym znova,ked to neboli.
    pozerala na mna ako na simulanta
    Treba sa obrátiť s problémom na kožného lekára.A netreba to zanedbať !

    simbata je offline (nepripojený) simbata

    simbata
    ak má pani doktorka dáky problém, treba ju vymeniť. Veď to nie je v poriadku, aby sa ti čosi hnedé tvorilo a ešte to malo všakovaké čudesné príznaky.
    Treba ísť ešte raz, rázne ju požiadať o papiere ku kožnému lekárovi a tým skončiť debatu.
    Budem držať palce, hlavne sa netreba báť a už vôbec nie hanbiť!

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    osky Pozri príspevok
    ahojte.mam uz dlhsi cas problem-ak to tak mozem nazvat.
    je to uz aj pol roka,mozno viac,vobec neviem odhadnut,ako dlho to uz vlastne trva.
    na zaciatku som si vsimla,ze tesne pod lavym kolenom mam suchsiu pokozku.
    neskor sa vsak zacala olupovat-ako ked sa supete po opalovani,ked som si to posuchala,sucha koza sa osuchala a zostal mi tam po nej flak.
    koza bola stale suchsia a olupovala sa.
    neskor som si vsimla,ako sa mi to miesto zosuverilo.
    dnes je koza tmavsia,zosuverena a sucha,neolupuje sa ale vyrastaju mi z toho miesta chlpy.je to flak cca s 5 cm priemerom.
    nic ma neboli.mozno obcas mierne svrbi,ale nie casto.
    chcem len podotknut,ze druhe koleno mam hladke,pekne,svetle ,s vlacnou pokozkou......problem mam len pod lavym kolenom.
    co to moze byt?
    prave som citala temu o onkologickych ochoreniach a tak normalne rozmyslam,ci s tym mam dakde ist.....
    osky, ešte som chcela napísať , netreba sa dať nahovoriť od kožného na vypaľovanie .Vypaľovanie nespraví zadarmo , viem povedať , že škoda peňazí .

    Môjho syna kožná prehovorila a on mladý neskúsený súhlasil . Tak mu niečo podobné ako máš vypálila na brade a môžem povedať , že 3/4 roka mal s tým miestom problém .Sústavne mu predpisovala antibiotické mastičky. Po mojom rozhovore so synom a mojich osobných skúsenostiach som syna poslala späť a až potom pani doktorka ho poslala na plastickú chirurgiu si to dať vybrať . No doktor sa čudoval , že vôbec také niečo mohla vypaľovať . On mal pod pokožkou v tom mieste hnis .Mal to ako ty , len niečo menšie .

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    a prečo nezájdeš k lekárovi?dermatológovi najlepšie?!

    osky je offline (nepripojený) osky

    osky
    dakujem za typy-vidm Zitka,ze to veru nebude len hormonmi-ako tvrdi moja mamina.takze v pondelok hned bezim k lekarke.

    koleno zarasta z nicoho nic

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.